تمام دنیا در قلمرو فرهنگ بسیجی قرار خواهد گرفت
کد خبر: 519664
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002BBg
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۵
فرمانده قرارگاه سایبری نیروهای مسلح:
به گزارش خبرنگار جوان از کرمانشاه، سردار بهروز اثباتی در مراسم گرامیداشت روز هنر انقلاب اسلامی در مجموعه فرهنگی هنری انتظار شهر کرمانشاه بیان داشت: وقتی از مفهوم بسیج صحبت می‌شود، مفاهیم دیگر رنگ می‌بازد.
اثباتی هنرمندان بسیجی را افرادی دانست که بهترین‌ها را در کنار بسیجی بودن انتخاب کرده‌اند و ادامه داد: بسیجیان باید تلاش کنند و با مطالعه و استفاده از بهترین روش‌ها، نورافشانی کنند.
وی شناخت هنر در زمان طاغوت، شناخت هنر از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون و شناخت آینده هنر را برای بسیجیان لازم دانست.
فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه هنر در زمان رژیم منحوس پهلوی، دین‌سوزی و مبارزه با ارزش‌های دینی بود، گفت: ما باید هنر را بشناسیم و لازمه این کار، شناخت عقبه فرهنگی مملکت است.

اثباتی هنر را عامل ساختن تمدن توصیف کرد و اظهار داشت: باید تلاش کنیم تمدن اسلامی که مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب است را به ‌دنیا ارائه دهیم.
وی با انتقاد از رخ ‌دادن برخی موارد در تئاتر افزود: هنر بسیجی نباید بی‌تفاوت باشد، دنیا انتظار می‌کشد فرهنگ بسیجی را دریافت کند.
فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: هنر ایران، هنر عرفانی و حماسی بوده و در دوران دفاع مقدس، عرفان و حماسه با هم در هنر آمیخته شد.

وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی هنر دین‌مدارانه را به‌ دنیا ارائه کرد و امروز غربی‌ها به بن‌بست رسیده‌ و معنویت را گم کرده‌اند.
*فرهنگ بسیجی، بعد سوم هنر انقلاب و عامل ساختن تمدن اسلامی است
اثباتی تاکید کرد: هنر و دین ۲ بعدی است که انقلاب اسلامی به دنیا ارائه داد و بعد سوم، فرهنگ بسیجی است که باید اضافه شود و با آن تمدن ساخت.
وی بزرگ‌ترین شکست غرب را در سوریه اعلام کرد و دلیل این موضوع را انتشار ذره‌ای از فرهنگ بسیجی در بین مردم سوریه دانست.
*هنر بسیجی از جنس اعتقاد الهی است
اثباتی تاکید کرد: اگر فرهنگ ایرانی صحیح به‌دنیا عرضه شود، به ‌سرعت انتشار پیدا می‌کند چرا که هنر بسیجی از جنس اعتقاد الهی است.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: شهید صیاد شیرازی و شهید آوینی محصول انقلاب و ولایت هستند و در یک امر مشترک عمل کرده‌اند که هر دو، زیباترین هنر خدا که شهادت است را به منصه ظهور رسانده‌اند.
اثباتی با اشاره به آثار هنری ارزشمند مرحوم آیت‌الله نجومی، بیان داشت: این بزرگوار، با استفاده از هنر، با حکومت ستم‌شاهی به مبارزه می‌پرداخت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار