حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی خبر داد:
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز پرداخت خسارات وارد شده به منازل مسکونی ایثارگران در زلزله اخیر کرمانشاه خبر داد.
غلامعلي فرمانده‌اي سختگير اما دوستي مهربان ودلسوز بود
گفت‌وگوي «جوان» با همرزم شهيد پيچك به مناسبت سالگرد شهادتش در 20 آذر 1360
نامش غلامعلي پيچك بود. متولد 1338 در تهران. جانشين فرمانده عمليات غرب كشور. رزمنده‌اي كه در پرونده جهادش شكست محاصره سنندج، پاكسازي بانه، فتح بازي‌دراز و... ديده مي‌شود.
عدم‌الفتحي كه 
راهگشاي پيروزي‌هاي آتي شد
مروري بر عمليات مطلع‌الفجر در آذرماه 1360
مطلع‌الفجر با سختي‌هاي بسياري روبه‌رو بود. اين عمليات بايد در يك منطقه كوهستاني انجام مي‌گرفت و لزوم راهپيمايي در بعضي از معابر باعث شد زمان آغاز درگيري با دشمن، ساعت 3 بامداد روز 20 آذر 1360 تعيين شود.
نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سومین روز از سفر خود به استان کرمانشاه، در دیدار با ایثارگران روستای زرده از برگزاری کمیسیون پزشکی ویژه جانبازان شیمیایی روستای زرده در یک ماه و نیم آینده برای بررسی درخواست‌های اهالی این روستا خبر داد.
داوود با آرپي‌جي‌اش در شلمچه غوغا كرد
گفت‌وگوي «جوان» با خواهر شهيد داوود مايلي معروف به شيرنخلستان
«شهيد داوود مايلي شير نخلستان‌هاي شلمچه». اينكه چه اتفاقي باعث شده تا داوود را شير نخلستان بنامند، ماجرايي دارد كه از غيرت و شجاعت رزمندگان خميني(ره) حكايت مي‌كند.
نصرت الهي از مقاومت مي‌آيد
بررسي ابعاد پيروزي جبهه مقاومت اسلامي و نابودي داعش در گفت‌وگوي «جوان» با چند رزمنده مدافع حرم و فرزند شهيد همداني
زماني كه رهبر معظم انقلاب فرمودند:« اگـر اينهـا [شهداي مدافع حرم] مبـارزه نمي‌كردنـد ... مـا بايد اينجـا در كرمانشاه و همـدان و بقيه اسـتان‌ها بـا اينهـا مي‌جنگيديم و جلـوي اينهـا را مي‌گرفتيم...» همگان متوجه كار بزرگ رزمندگان و شهداي مدافع حرم شدند...
حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران آسیب‌دیده در زلزله استان کرمانشاه، از پیگیری مسائل و مشکلات ایثارگران زلزله‌زده توسط بنیاد خبر داد.
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور بازدید از مناطق زلزله زده و رسیدگی به ایثارگران آسیب دیده وارد کرمانشاه شد و با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
بابک در اوج خوشي‌هاي دنيوي شهدا را فراموش نمي‌کرد
گفت‌و‌گوي «جوان» با خانواده شهيد مدافع حرم بابك نوري‌هريس
چندي پيش تصاويري از جواني زيبارو در فضاي مجازي منتشر شد كه اگر توضيح زير عكس‌ها نبود كسي متوجه نمي‌شد اين تصاوير متعلق به يك شهيد مدافع حرم است.
سيد، ترانه نخواند و شلاق خورد
معرفي كتاب شيداي شهيد (زندگينامه شهيد عبدالحسين موسوي‌نژاد)
شهيد موسوي‌نژاد از نيروهاي اطلاعاتي لشكر عملياتي اباعبدالله‌الحسين(ع) از سپاه امام‌علي‌بن ابيطالب(ع) قم بود كه...
۱۰