گفت و گوی "جوان آنلاین" با رییس فدراسیون تیراندازی باکمان در پی برگزاری مسابقات قهرمانی تیروکمان ارتش های جهان
مسابقات قهرمانی تیروکمان ارتش جهان در حالی به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور نظامیان کشور‌های چین، روسیه، اوکراین، کره شمالی، سریلانکا، برزیل و ایران در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود که این نخستین میزبانی ایران در مسابقات قهرمانی تیر و کمان ارتش‌های جهان بشمار می رود.
یووه، سیتی و کهکشانی‌ها روی نوار خوشبختی
تیم‌های مدعی فوتبال جهان این روز‌ها شرایط متفاوتی را تجربه می‌کنند. از یک‌سو در اروپا منچسترسیتی به صدر جدول بازگشت، رئال به پیروزی‌هایش تداوم بخشید، بارسلونا در نیوکمپ باخت و تیره‌روزی‌های میلان ادامه پیدا کرد.
سعید احمدیان
شاید هواداران فوتبال این سؤال را بار‌ها از خودشان پرسیده باشند که چرا با مدیران متخلف برخورد نمی‌شود و آن‌ها بدون اینکه مورد بازخواست یا حتی سؤالی قرار گیرند، صندلی‌شان را تحویل می‌دهند و می‌روند.
آغاز اولین دوره رقابت‌های تیروکمان ارتش‌های جهان به میزبانی ایران
نخـسـتیـن دوره مسابقات قهرمانی تیروکمان ارتش‌های جهان (سیزم) روز گذشته به میزبانی تهران آغاز شد.
انتخاب غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد از آن دست انتخاب‌هایی است که باید منتظر ماند و دید چه سرانجامی پیدا می‌کند.
آخرین تقلا‌های تاج و دوستان برای ماندن
زمان زیادی باقی نمانده است. ۲۴ آبان آخرین فرصت برای تحویل دادن پست و رفتن است، اما گویا برخی هنوز به ماندن امیدوارند.
مراسم افتتاحیه مسابقات تیروکمان نظامیان جهان با حضور ۷ کشور برگزار شد
مراسم افتتاحیه نخستین دوره مسابقات تیروکمان نظامیان جهان (سیزم) در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. دراین مراسم هفت کشور روسیه، چین، اوکراین، کره شمالی، برزیل، سریلانکا و ایران در غالب ۱۰۰ ورزشکار در دو بخش بانوان و آقایان در دو رشته ریکِرو و کامپوند حضور داشتند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: خیلی خوشحال هستم که داریم میراث بزرگی برای آینده فوتبال ساحلی ایران به جای می‌گذاریم.
سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه قطعا در این شرایط حساس،مسئولیت سنگینی را بر عهده گرفته است گفت: از رسول خادم برای قبول سرمربیگری تیم ملی رخصت گرفتم.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: همه روسای فدراسیون‌هایی که شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده‌اند قطعا از سمت خود کنار می‌روند و این موضوع توسط فدراسیون‌ها در حال طی کردن روال اداری است.
۶