مسئولان دو تیم پرسپولیس و سپیدرود و سایر عوامل برگزاری دیدار هفته هفتم به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر تغییر زمان دیدار دو تیم به خاطر دیدار تیم ملی والیبال اعتراض کردند.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با کارشناس والیبال در پی نتایج تیم ملی در رقابتهای قهرمانی جهان
در مرحله دوم رقابت های والیبال قهرمانی جهان ، تیم ملی والیبال کشورمان بلغارستان میزبان ۳ بر یک شکست خورد تا راه صعودش به مرحله سوم سخت تر شود. در این مرحله از ۱۶ تیم حاضر ۴ تیم سر گروه بعلاوه تیم دوم گروه ها به مرحله سوم صعود می کنند. این رقابتها که هر چهار سال یک بار برگزار می شود ،  و تیم ملی کشورمان موفق شد در دوره گذشته عنوان ششمی را کسب کند ، عنوانی که بهترین مقام کسب شده در ادوار گذشته رقابت های قهرمانی جهان برای والیبال ایران بوده است.
سال 2017-2018 میلادی رقابتهای یخنوردی همراه بود با حضور 29 کشور در این دوره شاهد بیشترین میزان مشارکت از سوی یخنوردان کشور ایران بودیم.
گزارش "جوان آنلاین" از برگزاری ۳ دیدار هفته هفتم
  در ادامه رقابتهای هفته هفتم لیگ برتر، امروز ۳ بازی در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود که در حساس ترین دیدار در نساجی قائمشهر در خانه میزبان تیم استقلال تهران است ، جدال حساسی که برای نکونام بسیاربا اهمیت است . در خوزستان ، استقلال این شهر برابر ذوب آهن به میدان می رود.در تهران شاگردان علی دایی میزبان تیم نفت مسجد سلیمان خواهند بود.
تیم ملی والبیال ایران با شکست جمعه شب مقابل تیم بلغارستان کار سختی برای صعود به مرحله سوم رقابت‎‌های والیبال قهرمانی جهان در پیش دارد.
کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان دقیق دیدارهای رفت و برگشت تیم پرسپولیس برابر السد را اعلام کرد.
فریدون حسن
صحبت‌های روز سه‌شنبه هفته گذشته مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش ثابت می‌کند که یا مسئولان ورزش کشور حافظه خوبی ندارند یا اینکه تصور می‌کنند علاقه‌مندان به ورزش حافظه‌ای برای به یاد آوردن حرف‌ها و قول‌های آنان و مسئولان قبلی ندارند.
۶