دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران با یک تیم باشگاهی در لهستان به توافق رسید.
معاون باشگاه استقلال می‌گوید حسین حسینی برای ادامه همکاری با این باشگاه شرط گذاشته بود که سید مهدی رحمتی در این تیم نماند که با رفتن رحمتی به پدیده این قضیه کلا منتفی شد.
تیم ملی ایران توانست با داشتن سعید معروف در کنار برزیل به هشتمین برد در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ دست پیدا کند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز با حضور در بیمارستان به ملاقات علی پروین رفت.
گفت وگوی "جوان آنلاین " با پیشکسوت پرسپولیس
فروردین ۱۳۹۴ پس از کنار گذاشتن حمید درخشان از پرسپولیس کمتر کسی تصور می‌کرد که سرمربی سابق تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان بتواند به رؤیای هواداران پرسپولیس پایان دهد واین تیم را برای سه فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر کند. راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در جام حذفی هم از دیگر عملکرد خوب این مربی کروان بود که باعث شد تا محبوبیتش در بین هواداران و علاقمندان به فوتبال ایران چند برابر شود.
سرمربی سابق پرسپولیس اولین خریدش را در الاهلی عربستان انجام داد.
قرارداد برانکو با الاهلی عربستان ۲ ساله و به ارزش یک و نیم میلیون یورو است.
شمیم رضوان
زمزمه‌های مخالفان بنا در خصوص نحوه انتخاب نفرات نهایی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های جهانی نمی‌تواند به سود تیم ملی کشتی باشد؛ مخالفت‌هایی که بیش از آنکه به دلسوزی برای تیم ملی و کشتی‌گیران شباهت داشته باشد، به اختلاف نظر‌هایی شباهت دارد که فرصت خوبی برای بیان آن است.
شیوا نوروزی
تعطیل شدن فوتبال باشگاهی به این معنی نیست که تیم‌ها و مدیران‌شان با خیال راحت استراحت کنند و تعطیلات‌شان را پشت سربگذارند بلکه مدت زمانی که تا شروع فصل جدید و پایان فصل نقل و انتقالات وجود دارد بهترین فرصت است تا تکلیف برنامه‌ریزی برای اهداف کوتاه‌مدت و بلند مدت فصل جدید مشخص شود، باشگاه بر اساس آن و به خواست سرمربی بازیکنان مورد نظر را جذب کند و قاعدتاً بازیکنانی که جایی در برنامه‌ریزی‌ها ندارند از جمع تیم خارج می‌شوند. این شیوه‌ای است که در فوتبال روز دنیا اجرا می‌شود، اما فوتبال ایران را باید از این اصل حرفه‌ای‌گری مستثنی ساخت.
به بهانه تجربه مثبت برگزاری مسابقات لیگ ملت‌های والیبال در ارومیه
میزبانی موفق ارومیه در لیگ ملت‌های والیبال نشان داد که علاوه بر تهران، سایر استان‌های دیگر نیز می‌توانند میزبان مسابقات جهانی در رشته‌های مختلف باشند تا شور و نشاط برگزاری چنین مسابقاتی برای علاقه‌مندان ورزش در سراسر ایران باشد.
۶