دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی امروز از طریق وکیل خود از مالک باشگاه تراکتورسازی و یک رسانه در دادسرا فرهنگ و رسانه شکایت کرد.
قرعه کشی ۵ وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا بعد از ظهر امروز برگزار شد.
پوریا فیاضی جهت کمک به تیم والیبال شهرداری ورامین برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا به چین تایپه رسید.
رئیس آکادمی باشگاه استقلال اعلام کرد دلیل تغییرات در مربیان رده‌های پایه اتفاقات و بی‌اخلاقی‌های بوده که صورت گرفته است.
پرونده تیم ملی جودو ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا بدون کسب مدال بسته شد.
نشست صمیمانه ریاست فدراسیون ورزش کارگری با دکتر احمدی
ﻟﺰﻭﻡ ﺣﻤﺎﻳﺖ و ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ اﺯ ﻭﺭﺯﺵ ﻫﻣﮕﺎﻧی ﺩﺭ ﺑﺨﺶ ﻛﺎﺭﮔﺮی ﺩﺭ ﺩﻳﺪاﺭ ﺭﻳﺎﺳﺖ ﻓﺪﺭاﺳﻴﻮﻥ ﻭﺭﺯﺵ ﻛﺎﺭﮔﺮی و اﺣﻤﺪی ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮﻫﻨﮕی و ﻭﺭﺯﺵ ﻫﻤﮕﺎﻧی ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺎﻛﻴﺪ ﻗﺮاﺭ ﮔﺮﻓﺖ.
سال، سال رونق تولیدنام دارد. بهاری را تجربه می کنیم که با نعمات زمستانی همراه شده و این خود نویدی می تواند باشد بر رونقی که کشور و مردم به فرموده مقام معظم رهبری در انتظارش هستند. اما وقتی صحبت از رونق تولید به میان می آید، ضمیر ناخوداگاه مان به سمت کارخانجات ، صنعت و کار هدایت می شود و همین موضوع می تواند موجب غفلت ما در استفاده از مسیرهای دیگر رونق در کشور باشد.
نشریه سعودی ۳ بازیکن غایب الاهلی در دیدار با پرسپولیس را معرفی کرد.
هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا
تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ٢٠ در ورزشگاه آل‌مکتوم درحالی به مصاف الاهلی عربستان می‌رود که با۶ بازیکن تک اخطاره اش به دنبال گامی بلند برای صعود از گروه D. مسابقات است.
احسان حدادی و بهنام شیری در مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا به مدال طلا و نقره پرتاب دیسک رسیدند.
۱