تیم ملی فوتبال عربستان با شکست یک بر صفر برابر ژاپن از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ کنار رفت.
فدراسیون کشتی بعد از تغییر و تحولات اخیر در راس امور تیم‌های ملی، همچنان سعی در ایجاد روحیه همدلی و تعامل بین مربیان رده‌های مختلف ملی دارد.
سرپرست فدراسیون والیبال درباره تاخیر در برگزاری انتخابات این فدراسیون، گفت: روند ثبت نام و بررسی مستندات زمان‌بر است و به همین دلیل انتخابات به سال بعد موکول خواهد شد.
ساکرنت در گزارشی به بررسی دیدار ایران و عمان و گل نزنی مهاجم‌های ایرانی پرداخت.
صفحه توئیتر کنفدراسیون فوتبال آسیا از کاربرانش خواست که بین بیرانوند و دروازه‌بان عربستان، یکی را به عنوان بهترین دروازه‌بان انتخاب کنند.
تاکنون ۷ کشور برای شرکت در سی و نهمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه اعلام آمادگی کرده‌اند.
دعوت از کیانوش رستمی به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری یکی از پرحاشیه‌ترین تصمیمات چند وقت اخیر ورزش کشور بود.
رقابت‌های جام فجر و جام ریاست، دو رویداد مهم پیش‌روی بانوان تکواندوی ایران است. مهرو کمرانی، سرمربی تیم ملی این روز‌ها شاگردانش را برای حضور در این دو مسابقه آماده می‌کند.
دنیا حیدری
موفقیت‌های متعدد بین‌المللی و رشد چشمگیر در سال‌های اخیر، چهره قابل قبولی از والیبال ایران در دنیا به نمایش گذاشته و جایگاه ویژه‌ای بین مردم جامعه برای این تیم باز کرده، وجهه و محبوبیتی که البته با حاشیه‌های بی‌پایان لیگ والیبال در طول چند سال اخیر در معرض خطر قرار گرفته!
گزارش خبرنگار اعزامی «جوان» به امارات درباره رفتار عجیب مسئولان فدراسیون فوتبال در جریان جام ملت‌ها
نگاهی به عملکرد مسئولان فدراسیون فوتبال در جریان جام ملت‌های ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که آن‌ها با دوری از رسانه‌ها از پاسخگویی درباره چرایی حاشیه‌های تیم ملی شانه خالی می‌کنند.
۱