کاپ قهرمانی سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور به مسئولان باشگاه پرسپولیس اهدا شد.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با رئیس سیزم قاره آسیا در پی برگزاری مسابقات قهرمانی تیروکمان ارتش های جهان
مسابقات قهرمانی تیروکمان ارتش های جهان در حالی به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور نظامیان کشور‌های چین، روسیه، اوکراین، کره شمالی، سریلانکا، برزیل و ایران در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود که تا امروز فینالیست شدن تیم ملی ایران و روسیه دربخش کامپوند قطعی شده است . در بخش ریکرو ، تیم مردان کشورمان درعین ناباوری برابر برزیل حذف شد، تیمی که امید اصلی برای قهرمانی بشمار می رفت اما در بخش بانوان برای نخستین بار توانستیم درسطح جهانی مقام سوم مسابقات را کسب کنیم.
موفقیت تیم ملی کاراته در رقابت‌های جهانی اسپانیا حاصل تلاش‌های چند ساله‌ای است که به ثمر نشست. این تیم شامل نفراتی است که چند سال پیش به مسابقات جهانی فرانسه رفتند و مقام سوم را کسب کردند.
دولتی یا غیردولتی، مسئله این است
موضوع بازنشستگی رئیس فدراسیون فوتبال در حالی روز گذشته دوباره خبرساز شد که وزارت ورزش مدیران این فدراسیون را مشمول قانون مصوب مجلس شورای اسلامی می‌داند، اما بازنشسته‌های ساکن خیابان سئول، فدراسیون فوتبال را همچنان نهادی غیردولتی تلقی می‌کنند.
بانوی نقره‌ای تپانچه ایران در پاراآسیایی جاکارتا در گفت‌وگو با «جوان»:
گفتم هر چه خدا بخواهد. نگرانی نداشتم. طلا و نقره این مسابقه برای ایران بود. پس چه فرقی می‌کرد من می‌بردم یا ساره. بی هیچ استرسی دستم را بالا بردم و با آرامش پایین آوردم و ماشه را کشیدم و شلیک کردم به نقره بازی‌ها و یک لحظه با خودم گفتم‌ای کاش هر سه سکو برای ایران بود؛ طلا، نقره و برنز
گفت‌وگوی «جوان» با رقیه شجاعی تفنگدار طلایی ایران در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا
شوکه شدم. همه می‌آمدند تبریک می‌گفتند و گریه می‌کردند، اما من فقط نگاه می‌کردم. خوشحال بودم که موفق شدم، اما نتوانستم عکس‌العملی نشان دهم
فریدون حسن
اظهارات دیروز وزیر ورزش در خصوص به جریان افتادن دوباره پروژه خصوصی‌سازی دو تیم پرهوادار فوتبال پایتخت نشان از طرح و برنامه‌ای جدید در این مورد دارد.
حاشیه‌ای بر پشت کردن ملی‌پوشان فوتبال به رسانه‌ها و مردم در اعتراض به بی‌توجهی‌های مسئولان
به نظر می‌رسد خارج شدن ملی‌پوشان از شبکه‌های اجتماعی و مصاحبه نکردن با رسانه‌ها در اعتراض به عملی نشدن وعده‌های حمایتی وزارت ورزش، تاکتیک اشتباهی است که تنها راه ارتباطی هواداران با ملی‌پوشان را بسته است.
میثم دلخانی و علی اکبر یوسفی امشب برای کسب مدال برنز به مصاف حریفان خود در رقابت های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان می روند.
پیشکسوت آبی پوشان گفت: در شرایط بحرانی که استقلال داشت لغو بازی با پدیده که باید در ورزشگاه تختی صورت می‌گرفت به نفع این تیم شد.
۱