گفت وگوی "جوان آنلاین" با سرپرست کاروان اعزامی به جاکارتا
کاروان ورزشی ایران با نام "کاروان فرهنگی ورزشی خودباوری و امید" در حالی در بزرگ ترین رویداد بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا شرکت خواهد کرد که هدفگذاری این شعار به منظور حفظ جایگاه چهارمی در سومین دوره از این رقابتها است. ما در دوره قبل در اینچئون با کسب ۱۲۰ مدال توانستیم عنوان چهارمی را بدست آوریم.
فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا امشب آغاز می‌شود. سوت آغاز هفته اول مرحله گروهی این رقابت‌ها در حالی به صدا درمی‌آید که حساس‌ترین بازی این هفته را رئال‌مادرید و آ. اس رم برگزار می‌کنند.
کاروان «خودباوری و امید» در مسیر اعزام به جاکارتا
سرپرست کاروان ایران در پاراآسیایی ۲۰۱۸ در ابتدای این نشست به نام و شعار کاروان کشورمان در اندونزی اشاره کرد: «با توجه به شرایط جامعه و تلاش بی‌وقفه ورزشکاران جانباز، معلول و نابینای ما، نام کاروان ایران در این دوره «خودباوری و امید» انتخاب شده است.
وزارت ورزش و ریزه‌کاری‌های اجرای قانون منع به‌کار‌گیری بازنشسته‌ها
مسئله اجرای قانـون منــع به‌کـار‌گیــری بازنشستگان این روز‌ها به اصلی‌ترین مسئله مدیریتی کشور تبدیل شده است. به‌طور طبیعی ورزش نیز به عنوان یک رکن اصلی مباحث مدیریتی از این قاعده مستثنا نیست، اما آنچه در حوزه ورزش ملموس‌تر از بقیه حوزه‌هاست، دلایل مقاومت مدیران بازنشسته ورزش برابر اجرای این قانون است.
معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: هماهنگی‌های لازم با فدراسیون فوتبال برای تأمین نتایج و امکانات مورد نیاز تیم ملی برای حضور موفق در جام ملت‌های آسیا به عمل آمده است.
تیم ملی بسکتبال ایران نتیجه دومین دیدار خود در پنجره چهارم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ را برابر ژاپن واگذار کرد.
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش با تاکید بر اینکه باشگاه های استقلال و پرسپولیس شامل قانون بازنشستگی می‌شوند، گفت: در حال حاضر کارمند وزارت ورزش هستم و بازنشسته به حساب نمی‌آیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان معتقد است صعود متوالی به جام جهانی نوجوانان دستاورد بزرگی برای فوتبال ایران است و موجب تثبیت موفقیت‌ها در این رده سنی می‌شود.
مدافع ایرانی شاغل در لیگ بلژیک از تلاش بالای خود برای حضور در بازی یوپن در لیگ این کشور خبر داد.
مسوت اوزیل کریستیانو رونالدو را یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال می داند و از همکاری خود با این بازیکن سخن به میان آورد.
۱