گفت و گوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی
اشکانی با اعتماد دوباره شورای فنی، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ماند این در حالی است که فقط ۴۵ روز تا رقابت های جهانی مجارستان زمان باقی است. شنیده ها حاکی ازآن است که این آخرین اولتیماتوم شورای فنی به اشکانی است. تیم ملی کشتی فرنگی که پیش بینی می شد در مسابقات آسیایی جاکارتا ۴ مدال طلا کسب کند با کسب ۲ طلا نتوانست انتظارات را برآورده کند .
گفت وگوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی کشتی آزاد در پی مدال آوری قهرمانان
تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با کسب دو مدال طلا و یک برنز عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشته است این در حالی است که امروز در ادامه رقابت ها با توجه به صعود پرویز هادی به مرحله نهایی ، کسب یک مدال دیگر برای کشتی کشورمان قطعی شده است.
در رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا
مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا امروز برگزار شد و کشتی گیران آزادکار کشورمان حریفان خود را شناختند.امسال بر خلاف دوره قبل ، هم در رشته آزاد و هم در فرنگی در یک وزن کمتر یعنی در شش وزن المپیکی برگزار می شود. طبق برنامه ریزی صورت گرفته، قرار است کشتی گیران اوزان ۵۷،۶۵،۷۴،۸۶، و ۹۷ از صبح فردا روی تشک بروند. پس فردا هم در آخرین وزن یعنی ۱۲۵ کیلوگرم نماینده کشورمان مبارزه خواهد کرد.
خادم :
رئیس فدراسیون کشتی در پاسخ به این پرسش که اگر اتفاقی برای این رشته بیفتد مقصر کیست؟ گفت: برخی مسئولان جواب سنگینی در تاریخ خواهند داد. شک ندارم مردم آنها را فراموش نمی‌کنند.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی کشتی فرنگی در پی انتقاد به لیست نهایی برای بازی های آسیایی اندونزی
ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی مثل آزاد با انتقادهای فراوانی روبه‌رو شد، انتقادهایی که نشان می دهد بیراه نبوده و شورای فنی در برخی اوزان می بایست تصمیم عادلانه تری می گرفت. گویا کادر فنی و اعضای شورای فنی کشتی فرنگی مثل آزاد چشم خود را روی نتایج انتخابی بسته‌اند و این مسابقات را ملاک ارزیابی قرار نداده اند .
سعید احمدیان
کشتی همچنان در حال دور کردن افتخارات برای کشورمان است. قهرمانی نونهالان ایران آن هم پس از قهرمانی در رده‌های نوجوانان و جوانان در آسیا، جایگاه گوش‌شکسته‌ها را در ویترین ورزش کشور درخشان‌تر کرده است.
نخسـتین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نونهالان آسیا با قهرمانی مقتدرانه نونهالان ایران به پایان رسید.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی تیم ملی کشتی آزاد در پی انتقادات به ترکیب تیم ملی
دو هفته دیگر در حالی رقابتهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا آغاز می‌شود که انتقادات زیادی به نحوه انتخاب و معرفی کشتی گیران به بازی‌های آسیایی مطرح شده است.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با عضو فنی تیم ملی کشتی فرنگی در پی قهرمانی فرنگی‌کاران جوان در آسیا
رقابتهای کشتی فرنگی جوانان آسیا که به میزبانی هند برگزار شد تیم ملی جوانان کشورمان مقتدرانه با کسب ۶ مدال طلا،۳نقره و یک برنز در بام آسیا ایستاد.
گفت وگوی «جوان آنلاین» با عضو شورای فنی کشتی فرنگی:
تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با کسب 2 مدال طلا، 2 مدال نقره و 2 مدال برنز قهرمان رقابت های جهان شد .این دوره از رقابت ها که در زاگرب کرواسی برگزار شد تیم ملی کشورمان برای سومین سال توانست با اقتدار عنوان قهرمانی را از آن خود کند
۱