فریدون حسن
یکی پیدا نمی‌شود جلوی این افسارگسیختگی را بگیرد؟ یعنی فوتبال اینقدر بی‌در و پیکر است که دو نفر اینگونه به هم بپرند و هر چه دلشان خواست نثار هم کنند و کسی هم پیدا نشود که بگوید «ساکت»!
سعید احمدیان
درخشش فوتبالیست‌های کشورمان در جام جهانی بهانه‌ای شده‌است تا نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس هم خودش را قاطی این رقابت‌ها کند و در یک پیام ویدئویی یک دقیقه‌ای با آسمان و ریسمان بافتن، همان اتهامات واهی همیشگی را علیه کشورمان به زبان بیاورد.
نیجریه حریف سنتی آرژانتین در جام‌جهانی باز هم برابر این تیم شکست خورد تا آلبی‌سلسلته با سختی و دشواری راهی مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌ها شود.
ادعای یک سایت عربی
یک سایت عربی مدعی شد که دو تیم آفریقایی به دنبال جذب سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هستند.
تیم اینقدر بود، محکم ایستاد و سربلند جام را ترک کرد که رهبر انقلاب برای دومین بار پیام دادند و خطاب با بازیکنان فرمودند: "شما پیروز و سرافراز برگشتید. آفرین. انشاالله موفق باشید." جام جهانی روسیه هر چند برای ما تمام شد..
در تماس با وزارت ورزش؛
« به تیم ملی ایران بگویید: شما پیروز و سرافراز برگشتید.آفرین . انشاالله موفق باشید.»
رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور لهستان، سنگال، کلمبیا و ژاپن یک گروه معمولی و تقریباً هم سطح به نظر می‌رسید. حضور چهار نماینده از چهار قاره، چهار نماینده‌ای که در قاره‌هایشان نه عالی بودند و نه ضعیف، بنابراین می‌شد توقع بازی‌های یکدست و هم‌سطح را داشت.
ایران – پرتغال، امشب ساعت ۲۲:۳۰
نگاه ۸۰ میلیون ایرانی امشب به ورزشگاه سارانسک روسیه است، چشم به ساق‌های ۱۱ ستاره‌ای که امروز در یکی از حساس‌ترین مسابقات تاریخ فوتبال ایران مقابل پرتغال قرار می‌گیرند. پس از یک برد و یک شکست، امشب کرش و شاگردانش برای پیروزی و صعودی تاریخی به مرحله دوم جام جهانی می‌جنگند.
۹