حاشیه‌ای بر دومین قهرمانی فرانسه در جام جهانی
‌۲۰ سال انتظار برای تکرار یک قهرمانی، حکایت فرانسوی‌ها بود. حکایت تیمی که پس از فرانسه ۹۸ تا روسیه ۲۰۱۸ صبر کرد تا دوباره جام را بالای سر ببرد. سوت پایان پیتانا از استادیوم لوژینکی مسکو تا خیابان شانزلیزه پاریس و شاید حتی کشور‌های کوچک آفریقایی را که زادگاه پدر و مادر خیلی از ملی‌پوشان فرانسوی بود غرق در شادی کرد
فريدون حسن
جدای از تمام مسائل فوتبالی و صحنه‌های نابی که در طول این رویداد بزرگ ورزشی در مستطیل سبز دیده شد، اظهارنظر، حرف‌ها و نکته‌هایی که از زبان ستارگان بزرگ فوتبال دنیا شنیده می‌شود نیز بسیار قابل تأمل و پندآموز است.
ایستگاه آخر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
تیم ملی فرانسه در فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با نتیجه ۴ - ۲ در مقابل کرواسی برای دومین بار قهرمان جام جهانی شد.
مدال ویژه فیفا برای داوران ایرانی جام جهانی
علیرضا فغانی خداحافظی از دنیای داوری را تکذیب کرد. تیم داوری ایران در آخرین قضاوت خود در جام جهانی دیدار رده‌بندی را سوت زد.
عنوان سومی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شاید کمترین مقام برای تیم یکدست و خوب بلژیک بود. شیاطین سرخ فوتبال اروپا جام را بسیار خوب شروع کردند. بازی روان، رو به جلو و هماهنگ این تیم باعث شد تا خیلی زود نگاه‌ها به بلژیک، نگاه به یک تیم قهرمان باشد.
ادامه دست‌درازی فوتبالی‌ها به سفره مردم با وجود شرایط سخت اقتصادی کشور
نابسامانی اوضاع اقتصادی جامعه دغدغه‌های بسیاری به وجود آورده، به خصوص برای قشر ضعیف و متوسط جامعه که آسیب‌پذیرتر هم هستند، اما در این شرایط نامناسب که بسیاری از کار بیکار شده‌اند، خیلی‌ها هم ماه‌هاست که چشم انتظار دریافت حقوق هستند
واکنش مدیرعامل ترابوزان و حسرت فوتبال ایران
حضور دلال‌ها در انتقال مجید حسینی به ترابوزان اسپور، عصبانیت مدیرعامل این باشگاه ترکیه‌ای را به دنبال داشته، آن هم در شرایطی که سکوت برابر دلال‌ها و چشم بستن بر تاخت و تاز آن‌ها سال‌هاست که فوتبال ایران را به ورطه نابودی کشانده است!
امشب کرواسی – فرانسه در فینال جام جهانی
گفت وگوی "جوان آنلاین" با رئیس سابق دپارتمان داوری:
چند ساعت دیگر رده بندی جام جهانی در حالی بین دو تیم بلژیک و انگلیس در سن پترزبورگ برگزار می شود که تیم داوری قضاوت این بازی را بر عهده دارند. تیمی داوری که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان دنیا حق شان قضاوت در بازی فینال بود
قضاوت تیم داوری ایران در رده‌بندی جام جهانی
داور ایرانی دیدار رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۸ ابراز امیدواری کرد در آخرین قضاوتش در این رقابت‌ها بدرخشد. علیرضا فغانی و دستیارانش امروز دیدار انگلیس – بلژیک را سوت می‌زنند.
۸