یک هشتم نهایی جام جهانی عصر امروز، ساعت ۱۸:۳۰ آغاز می‌شود با سوت علیرضا فغانی که قرار است جای خالی ایران را در ادامه این رقابت‌ها پر کند.
کناره‌گیری غیرمنتظره سردار آزمون و رضا قوچان‌نژاد هواداران را شوکه کرد
خداحافظی غیرمنتظره سردار آزمون و رضا قوچان‌نژاد تیم ملی فوتبال ایران را با چالشی جدید روبه‌رو کرده است. درحالی که هنوز هواداران تیم ملی از درگیری‌های لفظی کارلوس کرش و برانکو ایوانکوویچ شوکه بودند، رسانه‌ای شدن خبر خداحافظی دو ملی‌پوش گلزن کشورمان شوک تازه‌ای به آن‌ها وارد کرد.
فریدون حسن
یکی پیدا نمی‌شود جلوی این افسارگسیختگی را بگیرد؟ یعنی فوتبال اینقدر بی‌در و پیکر است که دو نفر اینگونه به هم بپرند و هر چه دلشان خواست نثار هم کنند و کسی هم پیدا نشود که بگوید «ساکت»!
سعید احمدیان
درخشش فوتبالیست‌های کشورمان در جام جهانی بهانه‌ای شده‌است تا نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس هم خودش را قاطی این رقابت‌ها کند و در یک پیام ویدئویی یک دقیقه‌ای با آسمان و ریسمان بافتن، همان اتهامات واهی همیشگی را علیه کشورمان به زبان بیاورد.
نیجریه حریف سنتی آرژانتین در جام‌جهانی باز هم برابر این تیم شکست خورد تا آلبی‌سلسلته با سختی و دشواری راهی مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌ها شود.
ادعای یک سایت عربی
یک سایت عربی مدعی شد که دو تیم آفریقایی به دنبال جذب سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هستند.
تیم اینقدر بود، محکم ایستاد و سربلند جام را ترک کرد که رهبر انقلاب برای دومین بار پیام دادند و خطاب با بازیکنان فرمودند: "شما پیروز و سرافراز برگشتید. آفرین. انشاالله موفق باشید." جام جهانی روسیه هر چند برای ما تمام شد..
در تماس با وزارت ورزش؛
« به تیم ملی ایران بگویید: شما پیروز و سرافراز برگشتید.آفرین . انشاالله موفق باشید.»
۱۵