لیگ قهرمانان آسیا
مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و تیم‌های استقلال و پرسپولیس به عنوان نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.
پاريسي‌ها در‌به‌در به دنبال بوفون
قهرمان ليگ فرانسه اين روزها در کانون توجهات قرار دارد. از يک‌سو تغيير کادر فني اين تيم در فصل آينده و از سوي ديگر بحث رفت و آمد ستاره‌هايي چون جان لوئيجي بوفون و نيمار پاري‌سن‌ژرمن را به يکي از خبرساز‌ترين تيم‌هاي فوتبال اروپا تبديل کرده است
قرعه‌کشی سرنوشت‌ساز مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا در مالزی برگزار می‌شود؛ مراسمی که می‌تواند منجر به تقابل استقلال و پرسپولیس در این مرحله از مسابقات شود.
از توهين به سرمربی تيم ملی تا کمک گرفتن از مجلس پس از حذف سيدجلال و وريا
واکنش‌ها به خط خوردن دو بازيکن از ليست تيم ملي فوتبال همچنان ادامه دارد تا جايي که حتي يکي از معترضان قصد دارد اين اتفاق را از طريق مجلس شوراي اسلامي پيگيري کند و برخي منتقدان هميشگي نيز با ادبياتي سخيف به تصميم سرمربي پرتغالي اعتراض کردند.
حاشيه‌نگاري مراسم بدرقه تيم ملي فوتبال در تالار وحدت
تالار وحدت تهران يک‌شنبه شب ميزبان مراسم بدرقه تيم ملي فوتبال به جام جهاني و رونمايي از سرودهاي تيم ملي بود، مراسمي که سبب شده بود تا...
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از ترک کشورمان به قصد ترکیه گفت: شبانه به اردوی تیم ملی آمدند، اما تا من هستم دیگر تیم ملی پلی برای انتقال بازیکنان از استقلال به پرسپولیس نخواهد شد.
مورينيو و هاينکس مردان بازنده و بي‌جام
فوتبال اروپا شنبه شب شاهد دو قهرماني در رقابت‌هاي حذفي بود؛ اولي در ليگ انگليس و با قهرماني چلسي همراه بود.
شيوا نوروزی
با اينکه خيلی‌ها تصور مي‌کردند در روزهای منتهی به جام جهانی جو فوتبال ايران هم به نفع تيم ملی تغيير کند...
۱۴