ادعای یک سایت عربی
یک سایت عربی مدعی شد که دو تیم آفریقایی به دنبال جذب سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هستند.
تیم اینقدر بود، محکم ایستاد و سربلند جام را ترک کرد که رهبر انقلاب برای دومین بار پیام دادند و خطاب با بازیکنان فرمودند: "شما پیروز و سرافراز برگشتید. آفرین. انشاالله موفق باشید." جام جهانی روسیه هر چند برای ما تمام شد..
در تماس با وزارت ورزش؛
« به تیم ملی ایران بگویید: شما پیروز و سرافراز برگشتید.آفرین . انشاالله موفق باشید.»
رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور لهستان، سنگال، کلمبیا و ژاپن یک گروه معمولی و تقریباً هم سطح به نظر می‌رسید. حضور چهار نماینده از چهار قاره، چهار نماینده‌ای که در قاره‌هایشان نه عالی بودند و نه ضعیف، بنابراین می‌شد توقع بازی‌های یکدست و هم‌سطح را داشت.
ایران – پرتغال، امشب ساعت ۲۲:۳۰
نگاه ۸۰ میلیون ایرانی امشب به ورزشگاه سارانسک روسیه است، چشم به ساق‌های ۱۱ ستاره‌ای که امروز در یکی از حساس‌ترین مسابقات تاریخ فوتبال ایران مقابل پرتغال قرار می‌گیرند. پس از یک برد و یک شکست، امشب کرش و شاگردانش برای پیروزی و صعودی تاریخی به مرحله دوم جام جهانی می‌جنگند.
گزارشگر بازي ايران و پرتغال در گفت و گو با "جوان آنلاین"
پیمان یوسفی گزارشگر بازی ایران و پرتغال شد. بازی مهم و سرنوشت سازی که تا امروز امید را در دل میلیون ها هوادار کشورمان زنده نگه داشته است.
سعید احمدیان
پاسخ آگاهانه مهدی مهدوی‌کیا و مسعود شجاعی به سؤالات شیطنت‌آمیز رسانه‌های غربی در حاشیه مسابقات جام جهانی، بار دیگر حاکی از آن است که می‌توان از فرصت فوتبال برای مقابله با جوسازی و سیاه‌نمایی غربی‌ها علیه کشورمان استفاده کرد و ...
دهه ۹۰ اوج بحران یوگسلاوی بود، بحرانی که حتی فوتبال را هم تحت تأثیر خود قرار داد. درگیری‌ها و کشتار‌های وحشیانه در بوسنی و کوزوو هنوز هم باعث شرمندگی جامعه بشری به خصوص مدعیان تمدن در اروپاست.
۱۴