تمجید دنیا از داور ایرانی جام جهانی
فاصله زیادی تا رسیدن به بالاترین افتخار تاریخ داوری ایران ندارد. قبل از رفتن به روسیه هم گفته بود که هدفش قضاوت در فینال است و آن را آرزوی هر داوری خوانده بود. حالا اگرچه بعد از قضاوت‌های تحسین‌برانگیزی که در جام بیست و یکم داشته حضور در فینال مثل قبل برایش حائز اهمیت نیست، اما آنقدر خوب بوده که بعد از نخستین بازی یک‌هشتم نهایی، او را نخستین فینالیست جام بدانند.
ادامه دعوای تند رسانه‌ای کرش و برانکو
دعوا ادامه دارد، تندتر از قبل و با ادبیاتی که چشم خیلی‌ها را از تعجب گرد کرده است. فدراسیون فوتبال هم مانند قبل گویا قصد پایان دادن به این یکی به دوی بی‌حاصل را ندارد تا کرش و برانکو آتش بیار معرکه این روز‌های فوتبال ایران باشند و هر تکی از طرف مقابل را با یک پاتک دندان‌شکن پاسخ می‌دهند تا به خیال خودشان کم نیاورده باشند.
یک هشتم نهایی جام جهانی عصر امروز، ساعت ۱۸:۳۰ آغاز می‌شود با سوت علیرضا فغانی که قرار است جای خالی ایران را در ادامه این رقابت‌ها پر کند.
کناره‌گیری غیرمنتظره سردار آزمون و رضا قوچان‌نژاد هواداران را شوکه کرد
خداحافظی غیرمنتظره سردار آزمون و رضا قوچان‌نژاد تیم ملی فوتبال ایران را با چالشی جدید روبه‌رو کرده است. درحالی که هنوز هواداران تیم ملی از درگیری‌های لفظی کارلوس کرش و برانکو ایوانکوویچ شوکه بودند، رسانه‌ای شدن خبر خداحافظی دو ملی‌پوش گلزن کشورمان شوک تازه‌ای به آن‌ها وارد کرد.
فریدون حسن
یکی پیدا نمی‌شود جلوی این افسارگسیختگی را بگیرد؟ یعنی فوتبال اینقدر بی‌در و پیکر است که دو نفر اینگونه به هم بپرند و هر چه دلشان خواست نثار هم کنند و کسی هم پیدا نشود که بگوید «ساکت»!
سعید احمدیان
درخشش فوتبالیست‌های کشورمان در جام جهانی بهانه‌ای شده‌است تا نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس هم خودش را قاطی این رقابت‌ها کند و در یک پیام ویدئویی یک دقیقه‌ای با آسمان و ریسمان بافتن، همان اتهامات واهی همیشگی را علیه کشورمان به زبان بیاورد.
نیجریه حریف سنتی آرژانتین در جام‌جهانی باز هم برابر این تیم شکست خورد تا آلبی‌سلسلته با سختی و دشواری راهی مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌ها شود.
ادعای یک سایت عربی
یک سایت عربی مدعی شد که دو تیم آفریقایی به دنبال جذب سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هستند.
۱۳