کی روش از ایران رفت بدون این که تکلیفش مشخص شود. معلوم نیست بالاخره او در تیم ملی ماندنی می شود یا خیر . مسئولان فدراسیون فوتبال هم از این موضوع بی خبرند. هیچ چیزی در این باره این مربی پرتغالی شفاف نیست. بعد از جام جهانی هر چند تاج گفته بود که مشکلی برای قرارداد با کی روش وجود ندارد اما صحبت شفاف و روشنی هم درباره قرارداد کی روش مطرح نمی کنند.
فریدون حسن
کار بچه‌های جهادگر بسیج دانشگاه شهید چمران اهواز را باید ستود. می‌شد مقابل حرف‌ها و انتقاد‌های مسعود شجاعی موضع گرفت، می‌شد به حرف‌هایش حمله کرد مثل خیلی‌ها که این کار را انجام دادند، ولی بچه‌های جهادگر با صعه‌صدر مسعود را به جنوب دعوت کردند.
فریدون حسن
این روز‌ها خیلی‌ها می‌گویند ایران چرا مثل ژاپن نبود، چرا مثل کره جنوبی مقابل آلمان بازی نکرد و هزاران چرای نکته اینجاست که خیلی راحت می‌توان چشم‌ها را بست و از تیم ملی انتقاد کرد...
۳ بازی و ۳ تابلو از تیم ملی در جام جهانی
قرعه‌کشی جام جهانی که انجام شد، تصور می‌شد انتظارات پایین بیاید. تیم ملی در گروه مرگ قرار گرفته بود آن‌هم در کنار سه قهرمان. مراکش به عنوان قهرمان آفریقا، اسپانیا به عنوان قهرمان جهان و پرتغال به عنوان قهرمان اروپا. با این وجود، اما انتظارات به قوت خود باقی بود.
ادعا‌های متناقض درباره آینده نیمکت تیم ملی فوتبال ایران
هفت سال از حضور کرش در ایران می‌گذرد و تقریباً هیچ سالی نبوده که بحث جدایی او از نیمکت تیم ملی مطرح نشود و تمدید قراردادش با فدراسیون شفاف و واضح باشد و هر بار این مسئله با کش و قوس‌ها و احتمالات فراوان همراه بوده
ژاپن نماینده شایسته‌ای برای آسیا بود، هرچند که نوع صعودش به مرحله یک‌هشتم جام جهانی چنگی به دل نمی‌زد، اما بازی شجاعانه و رو به جلوی آن‌ها برابر یکی از بهترین تیم‌های اروپا یعنی بلژیک تحسین همگان را در پی داشت.
سعید احمدیان
در روز‌هایی که شفاف‌سازی درباره شرکت‌های دریافت‌کننده ارز دولتی بالا گرفته، خبر می‌رسد که فوتبالی‌ها هم برای اینکه از قافله عقب نمانند در نامه‌نگاری با بانک مرکزی خواستار اختصاص ارز دولتی شده‌اند.
۱۳