ادعا‌های متناقض درباره آینده نیمکت تیم ملی فوتبال ایران
هفت سال از حضور کرش در ایران می‌گذرد و تقریباً هیچ سالی نبوده که بحث جدایی او از نیمکت تیم ملی مطرح نشود و تمدید قراردادش با فدراسیون شفاف و واضح باشد و هر بار این مسئله با کش و قوس‌ها و احتمالات فراوان همراه بوده
ژاپن نماینده شایسته‌ای برای آسیا بود، هرچند که نوع صعودش به مرحله یک‌هشتم جام جهانی چنگی به دل نمی‌زد، اما بازی شجاعانه و رو به جلوی آن‌ها برابر یکی از بهترین تیم‌های اروپا یعنی بلژیک تحسین همگان را در پی داشت.
سعید احمدیان
در روز‌هایی که شفاف‌سازی درباره شرکت‌های دریافت‌کننده ارز دولتی بالا گرفته، خبر می‌رسد که فوتبالی‌ها هم برای اینکه از قافله عقب نمانند در نامه‌نگاری با بانک مرکزی خواستار اختصاص ارز دولتی شده‌اند.
آسیا و آفریقا ضعیف‌تر از همیشه
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مرحله یک چهارم نهایی رسید. رسیدن هشت تیم از دو قاره امریکای جنوبی و اروپا به این مرحله هر چند تعجب ندارد، اما گویای یک واقعیت است؛ فاصله فاحش و تفاوت آشکار میان فوتبال در قاره‌های آسیا و آفریقا و فوتبال روز دنیا.
بررسی عملکرد تیم ملی در جام جهانی در گفت‌وگوی «جوان» با اصغر مازیار، کارشناس و مربی فوتبال
در روسیه پدیده‌ای نداشتیم. همه بازیکنان از جان و دل مایه گذاشتند و همگی دستورات سرمربی را در زمین پیاده کردند. مسلماً تیم ملی کشور ما ستاره‌ای، چون مسی یا رونالدو در ترکیب نداشت ولی مهم این است که همه ملی پوشان تلاش‌شان را کردند
گفت وگوی "جوان آنلاین" با سرپرست باشگاه تراکتورسازی
پدیده فصل گذشته لیگ برتر با سروصدای زیادی تا ۱۴۰۰ به پرسپولیس پیوست . بازیکنی که ۱۳ گل ملی را در کارنامه دارد و به گفته خودش از بچگی آروزی بازی در تیم پرسپولیس را داشته است اما تا ۶ ماه دیگر که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس باز می شود همچنان باید در سایپا بازی کند.
قرار بود یکی از بهترین‌های جام باشد، اما مثل خیلی از ستاره‌های دیگر، یکی از ناکامان بزرگی بود که به هیچ توپی نه نگفت و خاطره‌ای تلخ و فراموش نشدنی از دخیا در روسیه به جا گذاشت، آن هم در شبی که دروزاه‌بانان کرواسی، روسیه و دانمارک کولاک کردند.
۱۲