گفت وگوی "جوان آنلاین" با رئیس سابق دپارتمان داوری:
چند ساعت دیگر رده بندی جام جهانی در حالی بین دو تیم بلژیک و انگلیس در سن پترزبورگ برگزار می شود که تیم داوری قضاوت این بازی را بر عهده دارند. تیمی داوری که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان دنیا حق شان قضاوت در بازی فینال بود
قضاوت تیم داوری ایران در رده‌بندی جام جهانی
داور ایرانی دیدار رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۸ ابراز امیدواری کرد در آخرین قضاوتش در این رقابت‌ها بدرخشد. علیرضا فغانی و دستیارانش امروز دیدار انگلیس – بلژیک را سوت می‌زنند.
حاشیه‌ای بر خبرساز شدن دوباره ماجرای ممنوع‌الخروجی اهالی فوتبال به دلیل پرداخت نکردن مالیات
تصور کنید برنامه سفرتان را یک سفر تفریحی یا کاری تنظیم کرده‌اید، وارد فرودگاه می‌شوید، اما وقتی می‌خواهید برای سوار شدن به هواپیما از گیت خارج شوید، در حالی که چمدان به دست هستید جلویتان را می‌گیرند و به شما می‌گویند که ممنوع‌الخروج هستند.
بلژیکی‌ها فاصله زیادی با تحقق رؤیای قهرمانی جهان ندارند. تیم خوب و یکدست اروپا با حذف برزیل حالا در نیمه‌نهایی است. در آن سو البته فرانسه هم بالا آمده تا جدال دو تیم چندملیتی اروپا را در این مرحله شاهد باشیم.
کی روش از ایران رفت بدون این که تکلیفش مشخص شود. معلوم نیست بالاخره او در تیم ملی ماندنی می شود یا خیر . مسئولان فدراسیون فوتبال هم از این موضوع بی خبرند. هیچ چیزی در این باره این مربی پرتغالی شفاف نیست. بعد از جام جهانی هر چند تاج گفته بود که مشکلی برای قرارداد با کی روش وجود ندارد اما صحبت شفاف و روشنی هم درباره قرارداد کی روش مطرح نمی کنند.
فریدون حسن
کار بچه‌های جهادگر بسیج دانشگاه شهید چمران اهواز را باید ستود. می‌شد مقابل حرف‌ها و انتقاد‌های مسعود شجاعی موضع گرفت، می‌شد به حرف‌هایش حمله کرد مثل خیلی‌ها که این کار را انجام دادند، ولی بچه‌های جهادگر با صعه‌صدر مسعود را به جنوب دعوت کردند.
فریدون حسن
این روز‌ها خیلی‌ها می‌گویند ایران چرا مثل ژاپن نبود، چرا مثل کره جنوبی مقابل آلمان بازی نکرد و هزاران چرای نکته اینجاست که خیلی راحت می‌توان چشم‌ها را بست و از تیم ملی انتقاد کرد...
۳ بازی و ۳ تابلو از تیم ملی در جام جهانی
قرعه‌کشی جام جهانی که انجام شد، تصور می‌شد انتظارات پایین بیاید. تیم ملی در گروه مرگ قرار گرفته بود آن‌هم در کنار سه قهرمان. مراکش به عنوان قهرمان آفریقا، اسپانیا به عنوان قهرمان جهان و پرتغال به عنوان قهرمان اروپا. با این وجود، اما انتظارات به قوت خود باقی بود.
۱۱