معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: از ابتدای سال تاکنون ۹۸۵ واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور به چرخه تولید بازگشتند
تحلیلگر چینی: تحریم‌های امریکا علیه ایران غیر‌منطقی بود
همچنان نهاد‌های تحقیقاتی مرتبط با نفت در حال نقد بلوف امریکا درباره حذف ایران از بازار‌های جهان مطالب متعددی را بیان می‌کنند که در جدیدترین موارد تحلیلگر مؤسسه آسیای غربی و مطالعات آفریقا آکادمی علوم اجتماعی چین و رئیس اتحادیه نفتی ایتالیا معتقد است که چشم‌پوشی از نفت ایران هزینه و بهای سنگینی دارد.
در همایش استانداران سراسر کشور مطرح شد
رئیس کل بانک مرکزی در همایش استانداران سراسر کشور با تأکید بر رهنمود‌های مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت درونزایی و برونگرایی در اقتصاد مقاومتی گفت: ما تهدید تحریم‌ها را به فرصت پیشبرد امور کشور تبدیل خواهیم کرد.
پس از افزایش سه باره قیمت شیر و لبنیات در هفته گذشته و واکنش سخنگوی وزارت بهداشت به کاهش مصرف سرانه شیر و لبنیات، کم‌کم نمایندگان مجلس از خواب بیدار شده‌اند و از افزایش روزانه شیر و لبنیات انتقاد می‌کنند.
گفت‌وگو با دکتر فریدون برکشلی درباره رابطه نفت و دلار
یک تحقیق نشان می‌دهد ارزش واقعی نفت 50 دلاری 28 دلار بوده است
چه می‌شود که در عرض چند روز قیمت یک شیر دوبرابر می‌شود؟ در این چند وقت قیمت دلار چه تفاوتی کرده است که کارخانه‌های داخلی، کالاهای خود را روزانه قیمت گذاری می‌کنند.
رئیس اداره دامپزشکی تایباد ایران گفت: صادرات جوجه به افغانستان از طریق مرز دوغارون ۳۰ درصد افزایش داشته است
بر پایه اعلام مرکز آمار ایران، متوسط دستمزد کارگر میوه چین مرد ۵۷ هزارتومان و متوسط دستمزد کارگر میوه چین زن۴۲هزار تومان بوده که حکایت از تفاوت ۱۵ هزار تومانی دستمزدها دارد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس عنوان کرد که یکی از سناریو‌های پیش بینی شده برای مدیریت مصرف و قاچاق سوخت، اختصاص روزانه یک لیتر بنزین به هر نفر است.
‎معاون رییس‌جمهور گفت: وزیر راه از گرانی بلیت هواپیما نگران است، چون دولت موافق گرانی بلیت هواپیما نیست. دوستان تلاش می‌کنند تا هزینه بلیت هواپیما به حالت قبل برگردد.
۹