رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تهران:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران با تأکید بر اینکه قیمت آب‌های بسته‌بندی و معدنی تقریباً به قیمت واقعی نزدیک است، اما قیمت آب در شبکه آب و خانگی بلاعوض است، گفت: سال آینده حتماً باید در قیمت آب تجدیدنظر شود.
سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان در چه حالیه؟!
در پی افزایش قیمت برخی محصولات در بازار، رئیس اتحادیه سوپرمارکت‌داران گفت: دلالان، برخی کالا‌ها را به قیمت درج شده روی آن‌ها به مغازه داران می‌فروشند و با توجه به اینکه فروش بالاتر از قیمت مندرج روی کالا گرانفروشی و جرم محسوب می‌شود...
وحید حاجی‌پور
دولت دمکرات اوباما با دولت جمهوری‌خواه ترامپ در هر چه که تفاوت داشته باشند، در یک موضوع نقطه اشتراک دارند؛ در هر دو دولت که تحریم‌های سختی علیه جمهوری اسلامی ایران وجود داشته و دارد، همبستگی و هم‌افزایی غیرقابل وصفی میان دستگاه‌های اجرایی این کشور برای عملیاتی کردن تحریم‌ها وجود دارد.
درخواست وزارت کشاورزی برای توقف یک ماهه بخشنامه تعهد ارزی صادرکنندگان
خبر‌های رسیده از مرز ایران و عراق حاکی از بلاتکلیفی کامیون‌های حامل محصولات غذایی به عراق است. صادرکنندگان دلیل این سردرگمی را صدور بخشنامه گمرک مبنی بر اخذ تعهد از صادرکنندگان جهت عودت ارز حاصل از صادرات به سامانه نیما می‌دانند. وزارت جهاد کشاورزی نیز ضمن ابراز نگرانی از توقف صادرات محصولات کشاورزی فساد‌پذیر خواستار توقف یک ماهه این بخشنامه شد.
مرکز حراست وزارت اقتصاد طی سلسله گزارشاتی از برنامه اقتصادی گسترده امریکا علیه ایران پرده برداشت
در حالی که بخشی از بدنه دولت اصرار بر ایجاد روابط و گفت: وگو با امریکا دارد، مرکز حراست وزارت اقتصاد طی گزارشاتی از اقدامات خصمانه این کشور علیه فضای اقتصادی کشور پرده برداشته که از انصراف همکاری شرکت‌های خارجی با ایرانی‌ها تا ایجاد اغتشاش در بازار ارزی را شامل می‌شود.
طرح راه‌اندازی پیام‌رسان‌های مالی و انعقاد پیمان‌های پولی دوجانبه با دلایل غیرکارشناسی برخی نمایندگان در کمیسیون اقتصادی مجلس رد شد و تعجب کارشناسان و مردم را برانگیخت.
آژانس بین‌المللی انرژی در گزارش ماهانه خود هشدار داد که قیمت‌های نفت ممکن است به بالای ۸۰ دلار در هر بشکه صعود کند؛ مگر این‌که سایر تولیدکنندگان، عرضه کمتر از سوی ایران و ونزوئلا را جبران کنند.
نزدیک‌شدن به اول مهر همیشه هیجان زیادی برای بچه‌مدرسه‌ای‌ها دارد؛ از خرید لوازم‌التحریر گرفته تا لباس و کیف و کفش و نشاط کوتاه‌مدتی برای نشستن سر کلاس. امسال، اما این گرانی‌ها و افزایش قیمت به لوازم‌التحریر هم رسیده است و هیجان هر ساله را برای خانواده‌ها و کودکانشان به زهر تبدیل کرده است.
در ۴۸ ساعت گذشته قطع شدن سرویس اینترنت TD-LTE، دو اپراتور اصلی این فناوری، موج فزاینده‌ای از نارضایتی را در میان کاربران اینترنت بی‌سیم ثابت به وجود آورد.
۹