معاون وزیر جهاد:
معاون وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر اینکه واردات خوراک دام و طیور آزاد است، گفت: غالب خوراک دام و طیور توسط یک نفر وارد می‌شود، اما انحصار و سلطان نداریم.
هادی غلامحسینی
طی سال‌های اخیر مشاهده شده‌است در آستانه برگزاری مجامع عادی سالانه بانک‌ها، بانک مرکزی موافقت خود را جهت برگزاری مجمع مشروط به رعایت مفادی کرده‌است که این مفاد به یکباره کل شاکله صورت‌های مالی بانک‌ها را چنان تغییر می‌دهد که سود‌های اعلام شده گاهی به یکباره به زیان سنگین تبدیل می‌شود، از این رو این محل پرسش است که چرا بانک مرکزی نظارت خود را بر بخش پول و بانک به تمام ماه‌ها و فصول تسری نمی‌دهد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:
عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: نظام توزیع در کشور ما جهان سومی است و ما به عنوان کشوری که باید برای شرایط عادی و ویژه یک نظام توزیعی منطقی داشته باشیم، در شرایط کنونی راه اصولی نداریم.
رئیس سازمان ملی استاندارد:
رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به تحریم‌ها گفت: برخی از آزمون‌های استاندارد‌های هشتاد و پنج گانه باید در داخل و برخی در خارج انجام شود و اکنون با توجه به تحریم‌ها در حال چانه‌زنی با برخی کشور‌ها هستیم تا این آزمون‌ها را برای ما انجام دهند.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه افزایش تسهیلات مسکن در برنامه است، گفت: هدف‌گذاری ما این است که قیمت مصالح ساختمانی را برای تعادل‌بخشی به بخش مسکن کاهش دهیم.
ژنرال دولت:
بیژن نامدار زنگنه که از نامه ۷۲ نماینده مجلس به دلیل سوءمدیریت خود عصبانی شده‌بود، در نشستی خبری اظهاراتی را بیان کرد که نشان داد وزارت نفت اوضاع خوبی ندارد.
عضو اتحادیه دامداران ایران: چرا آدرس غلط به مردم می‌دهند؟!
وقتی در شیوه توزیع سنتی، مجری توزیع به راحتی بخشی از گوشت را به بهانه و دلایل مختلف،‌از سیستم توزیع خارج می‌کند تا به سود شخصی یا منفعت فلان ارگان برسد، قطعاً در توزیع اینترنتی که خارج از دید ناظر سنتی است، پنهان کردن گوشت‌ها و تخلفات راحت‌تر است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه نمی‌گویم شرایط کشور گل و بلبل است، در مورد حل مشکلات بانکی و ارزی کارآفرینان و ۲ شرط کانال مالی اروپا گفت‌: کارهایی که از ما خواستند می‌توانیم بدون آن شرط‌ها هم انجام دهیم.
صعود‌های کامودیتی‌ها و فلزات امروز نیز ادامه‌یافت و شاخص بورس توانست با رشد ۳۵۰.۸۶ واحدی در ۱۵۸ هزار و ۳۹۴ واحد تثبیت شود.
۸