کاهش تولید جهانی نفت، امکان لغو توافق اوپک پلاس را افزایش داد
روسیه که برای نخستین‌بار طی چند سال اخیر همکاری خود را با اوپک افزایش داده، در برنامه فریز نفتی و کاهش جهانی تولید مشارکت کم‌نظیری داشت، حالا زمزمه خروج از توافق را سر می‌دهد، هر چند که این موضع توسط وزیر انرژی این کشور اعلام نشده است.
مهران ابراهیمیان
با تصویب تخصیص ۲ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای جبران خسارات سیل باید مراقب موضوع جدیدی بود...
آنطور که وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده، قرار است تا پایان سال ۹۸، ۴۰۰ هزار واحد مسکونی ساخته شود و با این تفاسیر، قیمت مسکن افت محسوسی خواهد کرد.
رانت و امتیاز ویژه، یکی از معضلات اقتصادی کشور است که پادزهر آن تصویب قوانین شفاف است که از ایجاد هر نوع رانتی جلوگیری کند و متأسفانه برعکس، برخی از تصمیمات و مصوبات در جهت تقویت اقتصاد رانتی بوده که نمونه اخیر آن ارز ۴۲۰۰ تومانی است.
رگولاتوری اعلام کرد: براساس مصوبه ۲۱ شورای عالی فضای مجازی و آئین‌نامه‌های مربوط به آن که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده، ارسال پیامک انبوه ممنوع است.
براساس تازه‌ترین گزارش ماهانه اوپک، متوسط قیمت نفت سنگین ایران بیش از پنج دلار افزایش داشته است.
۲ خودروساز بزرگ کشور تولیدات خود را کاهش داده‌اند
صاحب‌نظران و فعالان صنعت خودروسازی بر این باورند که خودروسازان بزرگ داخلی علاقه فراوانی به گران‌فروشی با هدف کسب سود بیشتر دارند. در این میان انحصاری‌بودن این صنعت موجب شده زمینه رشد و ورود رقبا به صنعت خودروسازی کشور فراهم نشود
جدول کامل نرخ حق بیمه شخص ثالث انواع خودرو‌های سواری در سال ۹۸ منتشر شد.
سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور میزان معافیت سالانه حقوق و هم‌چنین نرخ مالیات بر درآمد حقوق سال ۹۸ را براساس بند «الف» تبصره ۶ قانون بودجه به ادارات مالیاتی ابلاغ کرد.
قیمت ارز و قیمت دلار امروز یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸ را در ادامه می‌خوانید.
۷