نشست شورای عالی کار روز سه شنبه هفته آینده با دستور کار بررسی راهکارهای جبرانی کاهش قدرت خرید کارگران تشکیل جلسه می دهد.
کشور عربستان سعودی با ثروت نفتی و نقض حقوق بشر شناخته می‌شود. این کشور دارای پیچیدگی‌های خاص خود است که شناخت این ویژگی‌ها با توجه به برخی نکات مهم سخت است. در ادامه با ۱۷ نکته جالب و بهت برانگیز در مورد این کشور آشنا می‌شویم.
دست ترامپ در جیب اروپا
با اعمال تحریم نفتی علیه ایران و به تبع آن افزایش قیمت نفت، دود تحریم ها مستقیما به چشم مصرف کنندگان نفت می رود و به گفته وزیر نفت، ماه‌های آینده ماه‌های دردناکی برای مصرف‌کنندگان نفت پیش‌بینی می شود.
آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان ۱۰۰ متری در مناطق ۲۲ گانه شهری تهران طی آبان ماه ۹۷ است.
قائم مقام وزیر راه با اشاره به کم‌رنگ شدن نقش استانداری‌ها در مسکن مهر از تاکید وزیر راه بر فعال شدن دوباره استان‌ها در این طرح خبر داد.
در حالی که برخی جریان‌های معاند روز ۱۳ آبــان و روز‌های پس از آن را ایامی قلمداد می‌کردند که قیمت دلار و سکه به شدت افزایش می‌یابد، اما نه‌تن‌ها چنین اتفاقی رخ نداد، بلکه شاخص کل بورس تهران نیز افزایش یافت.
گزارش «جوان» از شکست بعدی ترامپ در تحریم نفتی ایران
نقشه دقیق اوباما این بود که تا پایان سال 93 صادرات نفت ایران به صفر برسد، اما در همان سال ایران 4/1 میلیون بشکه نفت صادر کرد. پیش‌بینی می‌شود تحریم‌های ترامپ نیز حتی تا 3 سال دیگر قادر به صفر کردن صادرات نفت ایران نباشد
بابک ملکی
سال گذشته دولت، قیمت خرید تضمینی محصولات اساسی کشاورزی را با هفت ماه تأخیر اعلام کرد. امسال نیز با وجود گذشت شش هفته از آغاز فصل کشت محصولات زراعی، نرخ خرید این محصولات از سوی دولت اعلام نشده است.
گفت و گوی «جوان آنلاین» با محمد کشتی آرای درباره پیش بینی قیمت طلا
محمد کشتی آرای، رئیس اتحادیه طلا و سکه به خبرنگار «جوان آنلاین» می‌گوید: «در هفته‌های قبل از ۱۳ آبان تصور بر این بود که با آغاز تحریم‌های جدید علیه ایران، شوک قیمتی در بازار طلا داشته باشیم. اما در این دو روز اخیر این موضوع اتفاق نیفتاد و به دلیل اقدامات بانک مرکزی و ارگان‌های وابسته به مسائل اقتصادی، بازار نسبت به تحریم‌ها واکنش منفی نشان نداد.»
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از احیای مجدد کارت سوخت و فراهم‌شدن سازوکار‌های آن در دولت خبر داد.
۶