رئیس مرکز آمار: دستکاری آمار، گناه کبیره است. وقتی ۲ دستگاه آماری ۲ آمار متفاوت تولید می‌کنند این منشأ اختلاف و بی‌اعتمادی مردم می‌شود
در حالی که وزیر نفت عملاً شرکت هلدینگ خلیج‌فارس را شرکتی زیرمجموعه شرکت‌های تابعه اصلی وزارت نفت و مشمول مصوبات دولتی می‌داند، این شرکت پس از ابلاغ قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در سازمان‌های دولتی به پاتوق بازنشستگان تبدیل شده است.
بسته شدن پرونده مسکن اجتماعی
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در خصوص احتمال بسته شدن پرونده مسکن اجتماعی گفت: ما باید مسکن بسازیم و اینکه چه اسمی بر آن بگذاریم، اهمیتی ندارد. این گفته معاون وزیر راه و شهرسازی نشان می‌دهد که دولت پرونده یکی از مهم‌ترین وعده‌های انتخاباتی خود در خصوص ساخت مسکن اجتماعی را بسته است.
دکتر ابراهیمی در همایش سراسری مدیران بانک انصار:
دکتر ابراهیمی با اشاره به طرح ربیع، با هدف کاهش مطالبات معوق به زیر ۵ درصد، اجرای آن را یکی از اولویت‌های بانک در مقطع زمانی حاضر دانست که مدیریت شعب استان‌ها باید نسبت به اجرای آن به صورت مستمر و با نظارت دقیق اقدام کنند.
گزارش «جوان آنلاین» از افزایش قیمت خودروها و نامشخص بودن روند قیمت‌گذاری آن
قیمت خودرو در حالی گران شده که که روند قیمت‌گذاری خودرو همچنان نامشخص است و خودروسازان نسبت به اعلام آن طفره می‌روند!
‬آمار‭ ‬نشان‭ ‬می‌دهد‭ ‬نظارت‭ ‬در‭ ‬تسهیلات‌دهی‭ ‬در‭ ‬بانك‌های‭ ‬خصوصی‭ ‬و‭ ‬مؤسسات‭ ‬اعتباری‭ ‬بسیار‭ ‬ضعیف‌تر‭ ‬از‭ ‬بانك‌های‭ ‬دولتی‭ ‬است‭. ‬نمونه‭ ‬اخیر‭ ‬این‭ ‬معضل‭ ‬در‭ ‬بانك‭ ‬سرمایه‭ ‬رخ‭ ‬داد‭ ‬كه‭ ‬بنا‭ ‬بر‭ ‬اعلام‭ ‬دادستانی‭ ‬تهران،‭ ‬31‭ ‬نفر،‭ ‬8000‭ ‬میلیارد‭ ‬تومان‭ ‬به‭ ‬این‭ ‬بانك‭ ‬بدهكار‭ ‬بودند‭.‬
نماد‌های های پالایشی که در روز‌های گذشته روند صعودی به خود گرفته بودند بار دیگر با فروش‌های سنگین مواجه شدند و بزرگترین عامل افت شاخص بورس بود. در این میان نماد‌های خودرویی به سبب افزایش رسمی قیمت خودرو با حجم خرید مواجه شد و مانع افت بیشتر شاخص بورس شدند.
یکی از مهمترین مشغله‌های فکری افراد جامعه انتخاب شغل مناسب است، زیرا ما برای چرخاندن زندگی به شغل نیاز داریم و زمان زیادی از عمر خود را به کار کردن می‌گذرانیم.
سایت‎هایی که خانه ‏های یک روزانه اجاره می‏دهند خیلی زیادند. با یک کلیک می‏توان به راحتی به خانه موردنظر رسید. فرقی ندارد، در کدام نقطه از تهران، شرق، غرب، شمال و جنوب، خانه‎های زیادی برای اجاره یک روزه وجود دارند.
حیات خلوت‌ها را شفاف کنید
لایحه بودجه ۹۸ با رشدی قابل توجه سقف کلی بودجه بیش از ۱۷۰۳ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده که ۷۰درصد آن (بالغ بر ۱۲۷۴ هزار میلیارد تومان) مربوط به بودجه شرکت‌‌های دولتی است و برای این شرکت‌ها که بعضا تبدیل به حیات خلوت شده‌اند؛ رشد ۵۱ درصدی در مقابل افت ۴۴درصدی سود آوری دیده شده است.
۱۵