سخنگوی کمیسیون انرژی اعلام کرد از ابتدای مهرماه عرضه مجدد بنزین سوپر در جایگاه های سوخت آغاز می شود و اگر این اتفاق رخ ندهد از شرکت ملی پالایش و پخش در این باره سؤال خواهیم کرد.
آمار ۴ ماهه نشان می‌دهد که شرکت‌های دولتی در این مدت زیان ثبت کرده و مالیاتشان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۸.۶ درصد کاهش یافت.
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس جزئیات طرح جدید نمایندگان برای توسعه بانکداری بدون رِبا را تشریح کرد.
حاکمیت و مالکیت چابهار قابل واگذاری نیست و فقط ایران و هند از ترانزیت و ترانشیپ کالا‌های وارده سهم می‌برند
جنجال‌ها در خصوص واگذاری بندر چابهار به هندی‌ها در حالی به محوری برای تخریب جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده که به نظر می‌رسد، توسعه بندر چابهار بتواند یک اتفاق مهم برای نزدیکی ایران و شرق و دور زدن تحریم‌های امریکایی باشد.
۲۵ هزار تن شیر‌خشک وارداتی در گمرک در انتظار تخصیص ارز دولتی
بسته‌های سرمایه‌گذاری شرکت ملی نفت در قالب قرارداد‌های EPCF و EPDF در بلاتکلیفی بزرگی به سر می‌برند و عدم تصمیم‌گیری در شرکت ملی نفت، شرایط بغرنجی را برای این صنعت و پیمانکاران ایجاد کرده است.
معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس خبر داد
با ورود تیم جدید مدیریتی به شرکت بورس اتفاق افتاد
روز گذشته نماگر‌های بازار سرمایه به لطف صنایع صادرات‌محور با جهش مواجه شدند، به‌طوری که شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران با افزایش ۴۷۶۷ واحدی به محدوده 147 هزار واحد رسید، البته برخی از کارشناسان ورود تیم جدید مدیریتی به شرکت بورس، بالاترین نهاد اجرایی بازار سرمایه را در رشد بازار نیز مؤثر می‌دانند.
این روز‌ها بسیاری از جامعه‌شناسان اخبار نگران‌کننده‌ای از کاهش میزان ازدواج در کشور می‌دهند و در توجیه آن نیز از دلایل مختلفی سخن به میان می‌آورند که یکی از مهم‌ترین این دلایل مشکلات اقتصادی جامعه است؛ جامعه‌ای که نرخ اشتغال آن کاهش یافته و متعاقب آن نیز هزینه‌های تشکیل یک زندگی به شدت افزایش یافته‌است. آنچه در ادامه می‌خوانید، گزارشی از حداقل هزینه‌های تشکیل یک زندگی متوسط و آبرومند در شهر تهران است که قیمت اقلام آن در هفته سوم شهریور ماه ۱۳۹۷ استخراج شده است.
۱۴