رویترز به نقل از یک منبع آگاه که نخواسته نامش فاش شود اعلام کرد زنگنه در اجلاس اوپک الجزیره که آخر این ماه برگزار می‌شود، شرکت نمی‌کند.
شاید اندیشیدن به شهر هوشمند و مفاهیم آن برای بسیاری دور از ذهن به نظر برسد، اما واقعیت آن است که دستیابی به اهداف آن دیگر دور از دسترس نیست. با پیشرفت‌هایی که در سال‌های اخیر در حوزه اینترنت اشیا و پروتکل‌های مربوط به شهرهای هوشمند حاصل شده است،
زمانی که در اینترنت در حال جستجو هستید قطعا برای تان پیش آمده که با باز کردن یک سایت پنجره هایی حاوی آگهی های اینترنتی هم برایتان باز می شود، به این پنجره ها پاپ آپ یا بالاپر گفته میشود. در واقع پاپ آپها که در برخی وبسایت ها به صورت پنجره ای جداگانه باز می شوند، حاوی تبلیغات وب سایت یا تبلیغ نوعی محصول هستند.
سود مصوب شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت برای سال مالی ۹۶، تا به امروز ۳۸ هزار و ۲۹۲ میلیارد ریال بوده است.
در شرایطی که برخی نمایندگان مجلس شورای‌اسلامی به‌دنبال لغو ممنوعیت ثبت‌سفارش و واردات خودرو هستند، همتای آنها در کمیسیون صنایع و معادن مجلس این موضوع را منتفی می‌داند.
یادداشت دکتر سید امیر سیاح
طی یکی دو ماه اخیر، دولت برای عرضه فولاد در بورس کالا سقف قیمت نسبتاً پایینی تعیین کرده بود و در نتیجه تقاضا برای فولاد ارزان، به شدت بالا رفت و فساد در دستیابی به اختلاف قیمت کارخانه و بازار، بیداد می کرد چراکه در بازاری خارج از کنترل دولت، فولاد بانرخی بسیار گرانتر به دست مصرف‌کننده نهایی می‌رسید.
مرتضی مصطفوی /کارشناس حوزه خودرو
در دو سال اخیر صنعت خودروی کشور با فراز و نشیب‌های بسیاری مواجه بوده به طوری که شرایط ایجاد شده خودرو را از یک کالای مصرفی به کالای سرمایه‌ای تبدیل کرده‌است و طی چند ماه اخیر افزایش قیمت سبب هجوم بخش قابل‌توجهی از نقدینگی جامعه به بازار خودرو شده‌است.
گزارش «جوان» از آثار و تبعات تصمیمات ارزی دولت و طمع صادرکنندگان
از زمانی که سیاست‌های غلط ارزی دولت عملیاتی شده‌است، صادرکنندگان به انحای مختلف در تلاشند تا مانع ورود ارز‌های صادراتی خود به سامانه نیما شوند و همه و یا بخشی از ارز‌های خود را با قیمت ارز بازار سیاه عرضه کنند.
هزینه سبد معیشت جامعه کارگری در شش ماه اخیرحدود ۸۰۰ هزار تومان افزایش یافته است
همزمان با افزایش شدید نرخ ارز و متعاقب آن بروز تورم، فشار شدیدی بر جامعه کارگری وارد شد. فشاری که ناشی از کاهش شدید قدرت خرید طبقه کارگر است.
کسی جلودار خودروسازان نیست از ابلاغ شیوه‌نامه‌های عجیب و غریب برای پیش‌فروش تا تعلل در تحویل خودرو
در حالی این روز‌ها ثبت‌نام خودرو سهمیه‌بندی شده و بسیاری از شهروندان حاضرند در طرح‌های پیش‌فروش نامتعارف خودروسازان شرکت کنند که تعداد بسیاری از پیش ثبت‌نام ها‌ی قبل که قرار بود در مرداد و شهریور خودروی خود را تحویل بگیرند؛ همچنان در انتظار هستند و در مراجعه به نمایندگی‌ها با پاسخ منفی مواجه می‌شوند.
۱