یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی کویت در جریان فرود در فرودگاه بین المللی بیروت پایتخت لبنان براثر اصابت صاعقه دچار آسیب دیدگی شد. این هواپیما به سلامت در فرودگاه بیروت فرود آمد.
آیا می‌دانید کدام خودرو‌ها در سال ۲۰۱۸ از گران قیمت‌ترین‌ها هستند؟ در این مطلب می‌توانید با گران‌ترین و لوکس‌ترین خودرو‌های جهان در سال ۲۰۱۸ آشنا شوید.
دورنیه دو ۲۴ (V۳) که در شمار اولین قایق‌های پرنده در هلند جای می‌گیرد، نخستین پرواز خود را در سال ۱۹۳۷ از دریاچه کنستانس (دریاچه‌ای کوهستانی که با کشور‌های سوئیس، آلمان و اتریش هم مرز است) انجام داد.
یک شرکت ایتالیایی ابرخودروی الکتریکی با قیمت ۲.۵میلیون دلار را در نیویورک نمایش داده که ۱۹۰۰ اسب بخار قدرت دارد و بالاترین سرعت آن ۳۵۰ کیلومتر برساعت اعلام شده است.
دانشمندان دانشگاه اورگان موفق به یافتن یک مولکول مصنوعی شده‌اند که می‌تواند اعصاب آسیب‌دیده بر اثر بیماری‌ام‌اس را ترمیم کند و احتمالا تبدیل به اولین درمان این بیماری با روش مولکول مصنوعی شود.
اخترشناسان به تازگی بقایایی از یک دنباله‌دار را درون یک شهاب‌سنگ به جا مانده از یک سیارک کشف کرده‌اند که حاکی از بلعیده شدن یک دنباله‌دار توسط آن سیارک است.
گوشی‌های تاشو از شرق برخاسته و به‌عنوان نمونه‌ای متفاوت، دنیای فناوری را متحول ساخته است.
مطالعات جدید نشان می‌دهد نوعی جلبک دریایی حاوی ترکیباتی است که خاصیت ضد سرطانی و ضد میکروبی دارد و می‌تواند در ساخت دارو‌ها مورد استفاده قرار گیرد.
یک رصدخانه پرنده نخستین مولکول‌های تشکیل شده پس از انفجار بزرگ در جهان را رصد کرده است.
کمپانی آئودی، مدل هیبریدی S۷، ۲۰۲۰ را با موتور دیزلی راهی بازار می‌کند.
۸