اسفناج و کلم بروکلی منبع عالی ویتامین‌های A و C هستند که در تولید چربی طبیعی پوست سر موثر است. این خوراکی‌ها می‌توانند به رشد و تقویت موهایتان به شما کمک کنند.
اگر به دنبال راهکاری برای درمان سریع تبخال هستید می‌توانید درمان‌های خانگی که در این گزارش به شما می‌شود را امتحان کنید. البته توجه کنید که هر فرد واکنش متفاوتی به هر درمانی نشان می‌دهد و انتخاب هر نوع درمان، الزاما نتیجه‌ مطلوبی برای همه افراد را نخواهد داشت.
آیا با حقوق و تکالیف آپارتمان‌نشینی آشنا هستیم و آن را رعایت می‌کنیم؟
این روز‌ها تا چشم کار می‌کند شهر را خانه‌هایی به نام مجتمع‌های آپارتمانی پر کرده‌اند که جمعیت‌های مختلفی را درخود جای داده‌اند. رفته رفته اختلافات فرهنگی حاکم در یک مجتمع مشکلاتی را به وجود آورده که در زندگی‌های آپارتمان‌نشینی تبدیل به مسئله شده است و همسایه‌های این مجتمع‌ها سایبان آرامش برای هم نیستند.
اندر حکایت آداب آپارتمان‌نشینی
یک عده خانه‌هایشان را چند منظوره کرده‌اند:پدر پاشنه‌کش تولید می‌کند. دختر خانم مهدکودک خانگی زده و با بچه‌ها عروسک بازی می‌کند. مادر خانه ابرو بند می‌اندازد و گاهی لباس هم می‌فروشد، بعد خدا نکند یک پزشک برای نهایتاً دوساعت بخواهد در این مجتمع نامنظم به مردم خدمت کند، همه معترض می‌شوند که «خدا به دور همش مریض میاد تو راه پله بچه‌مون مریض میشه.»
در این گزارش یاد می‌گیرید که چطور بهترین عینک مناسب برای چهره‌تان را انتخاب کنید.
بهداشت ما را در برابر بیماری‌ها محافظت کرده است، اما خود نیز می‌تواند موجب بیماری شود
زندگی روزمرۀ ما دارد در صابون‌ غرق می‌شود. آداب و رسوم بهداشتی از ما می‌خواهند مدام خودمان را بشوییم و از هر چیزی که شاید آلوده باشد بگریزیم. مت ریکتل، گزارشگر برندۀ جایزۀ پولیتزر، در کتاب جدید خود، می‌پرسد آیا این حد از تمیزی بیش از آنکه نتیجۀ علم باشد، حاصل تبلیغات کمپانی‌های شوینده نیست؟ این سؤال وقتی جدی‌تر می‌شود که بدانیم در دهه‌های اخیر آلرژی‌ها و بیماری‌های خودایمنی که احتمالاً به تمیزیِ افراطی ربط دارند، سر به فلک کشیده‌اند.
روایت شک و تردید از دیروز تا امروز
گاهی ما دانسته یا ندانسته کار‌هایی می‌کنیم که موجب سؤال و شک می‌شود. تصور کنید مردی را که از سر کار به خانه آمده است. گوشه‌ای می‌نشیند. با کم حرفی بسیار غرق در گوشی خود می‌شود. گوشی خود را هنگام بازدید از صفحات مجازی مایل گرفته به‌صورتی که کسی نبیند و متوجه نشود. در این بین تلفن همراه وی زنگ می‌خورد، به‌جای رد تماس جواب نمی‌دهد. همسر وی دچار شک می‌شود و افکار منفی را در ذهن خود تداعی می‌کند.
بدگمانی‌ها به سلامت خانواده آسیب می‌زند
نوع نگرش و تفکر همسران نسبت به یکدیگر باعث انواع گمانه‌زنی‌های درست و غلط می‌شود. اگر هر یک از زوجین قبل از ازدواج در محیطی ناامن و پر از تشویش و دروغ بزرگ شده باشند دچار حالت‌های روانی نامتعادل خواهند شد و مسلماً در تشکیل خانواده و بنیانگذاری آن با مشکل مواجه خواهند شد.
مروری بر شک‌ها و سوءظن‌های بی‌شمارمان
شک و تردید‌هایمان تمامی ندارد. پایش که بیفتد به خودمان هم شک می‌کنیم. وقتی هم به خودمان شک کنیم به زمین و زمان رحم نمی‌کنیم.
پژوهش جدید پژوهشگران دانشگاه آکسفورد نشان داده است که میزان خیره شدن به صفحه‌نمایش حتی قبل از خواب تأثیر کمی روی سلامت نوجوانان و جوانان دارد.
۸