رژیم صهیونیستی با مصادره مناطق گسترده ای از مزارع زیتون اقدامات خود را در این منطقه تشدید کرده است.
اگه تو دخل و خرجت کم بیاری از کجای زندگیت میزنی؟
قشرهای مختلف مردم در دو نقطه از پایتخت به این سوال پاسخ داده‌اند که اگر در مخارج خود کم بیاورید، از چه مواردی چشم پوشی می‌کنید.
برنامه بدون تعارف این هفته به سراغ «علی‌نصیریان» یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین بازیگران ایرانی با سابقه فعالیت مستمر بیش از پنج دهه در سینما، تئاتر و تلویزیون رفته است. چهره ماندگاری که نقش هایش در فیلم‌های هزاردستان، گاو، سربداران، و بوی پیراهن یوسف هرگز از یاد مخاطبانش پاک نخواهد شد.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بر اساس بیانات رهبر انقلاب کلیپ صوتی « تاکتیک آمریکایی» را منتشر کرد.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در نماهنگ «۷ پاسخ قاطع رهبر انقلاب به نخست‌وزیر ژاپن» مروری بر مهمترین نکات دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر انقلاب داشته است.
نخست وزیر ژاپن آقای شینزو آبه که برای میانجی گری میان ایران و آمریکا به تهران آمده بود همان کسی است که ۲ سال پیش در کنگره آمریکا، از آمریکا به خاطر نقش ژاپن در جنگ جهانی دوم عذر خواهی کرد! وی که نخست وزیر کشور شکست خورده جنگ جهانی است و شهرهای کشورش با ۲ بمب اتمی آمریکا نابود شده اند خطاب به آمریکایی ها میگوید: من با تمام احترام، تسلیت و همدردی ابدی ام را به تمام آمریکایی هایی که در جنگ جهانی دوم جان خود را از دست دادند اهدا می کنم!
۹