فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» به نویسندگی و کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در حال اکران است. این فیلم سیاسی بحث برانگیز که در سکوت کامل خبری جلوی دوربین رفته، در چند روز نخست جشنواره با استقبال مخاطبان همراه شده و توجهات مختلفی را به خود جلب کرده است.
در پی افزایش شدید قیمت گوشت، برخی از رستوران‌ها در تهران نرخ‌های نجومی برای یک پرس غذا می‌گیرند.
۱۴ بهمن‌ماه روز ملی فناوری فضایی
تاریخچه ورود ایران به کشورهای دارای صنعت فضایی و سیر تکامل و پیشرفت صنعت هوافضای ایران تا به امروز.
جديدترين ‎موشك كروز ساخت ايران با نام ‎هويزه رسما رونمایی شد.
«ماجرای نیمروز: رد خون» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی در سی‌و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد و تا این لحظه با استقبال زیاد مخاطبین مواجه شده است.
روایت بی‌پرده مردی از مخوف‌ترین سیستم اطلاعاتی رژیم پهلوی
در این مستند یک شکنجه‌گر ساواک که در اداره سوم ضد خرابکاری ساواک فعالیت داشته و حالا بعد از ۴۰ سال به ایران آمده مقابل کسانی قرار می‌گیرد که در در طول سال‌های استبداد رژیم پهلوی مورد شکنجه و بازجویی او قرار گرفته‌اند.
چهارمین فیلم سینمایی نرگس آبیار با بازی متفاوت الناز شاکردوست در جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت.
فیلم سینمایی «۲۳ نفر» به کارگردانی مهدی جعفری تا کنون توانسته است با قرار گرفتن در بین ده فیلم برتر جشنواره فیلم فجر نظر مخاطبین را در تهران و شهرستان‌ها به خود جلب کند.
مأموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ موفق به بازداشت اعضای باندی شدند که یک زندانی را از بیمارستان امام خمینی (ره) فراری داده بودند. اعضای این باند 6 نفره سارقان مسلح، ظهر نهم آبان 97 با ورود به محوطه بیمارستان امام خمینی (ره) و تیراندازی در محوطه بیمارستان، اقدام به خلع سلاح مأمور بدرقه زندان کرده و یک مجرم را فراری دادند. این باند در پرونده خود 300 فقره سرقت را ثبت کرده‌اند و در تمامی سرقتها، سلاح همراه خود داشتند.
۹