حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تیر ماه ۱۳۹۷ در دیدار هیئت دولت، با انتقاد از گره‌زدن مشکلات اقتصادی کشور به اموری که خارج از اختیار کشور خودمان است مانند برجام و بسته اروپایی چنین کاری را خلاف منافع کشور دانستند. ایشان همچنین ضمن اشاره به دشمنی و خباثت اروپا در مقابله با ایران، رفتار اروپا و معطل کردن کشورمان در ارائه بسته اروپایی را پیش‌بینی کرده بودند. از این رو، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب را در نماهنگ «معطل اروپا نمانید» منتشر کرده است.
ضربه سنگین نیروهای اطلاعاتی به روح الله زم، امیر فخرآور، ربع پهلوی و ...
ماهیت واقعی آمدنیوز را در قسمت دوم مستند «ایستگاه پایانی دروغ» ببینید.
دانشجویانی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، آرژانتین، ساحل عاج، نیجریه، لبنان ،پاکستان، سنگال و افغانستان از مناطق عملیاتی جنوب بازدید کردند. ۱۵۰ نفر از دانشجویان خارجی در این سفر زیارتی و معنوی راهیان نور جنوب حضور داشتند و در مدت چهار روزه حضور خود در مناطق عملیاتی جنوب از یادمان های فتح المبین, پادگان دوکوهه, طلائیه, شلمچه, علقمه, مسجد جامع خرمشهر و موزه خرمشهربازدید کردند.
دکتر علی کرمی با حضور در برنامه تب تاب ابعاد جدیدی از مضرات استفاده از محصولات تراریخته را بیان کرد.
رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اعتراض یکی از نمایندگان مجلس در خصوص ادعای برخی دولتی‌ها مبنی بر عمل نکردن به قانون افزایش حقوق کارمندان، گفت: مگر کسی می‌تواند قانون را عمل نکند؟ بیجا می کند کسی که این حرف را زده است.
ضربه سنگین نیروهای اطلاعاتی به روح الله زم، امیر فخرآور، ربع پهلوی و ...
ماهیت واقعی آمدنیوز را در قسمت نخست مستند «ایستگاه پایانی دروغ» ببینید.
برنامه عصر با اجرای نادر طالب زاده و تحلیل اقتصادی دکتر عبدالملکی
۸