هدایت الله فقیه مدیر کل فناوری اطلاعات و سامانه های سلامت سازمان غذا و دارو در گفت و گو با شبکه خبر از نحوه اطلاع از اصالت کالا سخن گفت.
بیست و سومین بسته خبر خوب
بسته «خبر خوب» این هفته با خبرهایی همچون همدلی پلیس های فداکار و احترام عراقی ها به سرود ایران منتشر شد.
پس از انتشار فیلمی در فضای مجازی که یک کودک کار ادعا می‌کرد گوشش توسط ماموران شهرداری منطقه سه با تیغ بریده شده، رسانه‌ها امروز فیلم دیگری منتشر کردند که در آن این کودک افغانستانی با تکذیب ادعای قبلی خود می‌گوید گوشش توسط باربند ماشین زخمی شده است.
مستند «سینما انقلاب» با یادآوری حال و هوای سینمای ایران پیش از انقلاب اسلامی به ریل‌گذاری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای هنر هفتم در اولین سخنرانی مهم ایشان پس از ورود به ایران (۱۲ بهمن ۱۳۵۷) اشاره و سپس به‌طور ویژه به تعامل میان هنرمندان با حضرت آیت الله خامنه‌ای در دوران ریاست جمهوری و رهبری ایشان پرداخته شده است. این مستند شامل صحنه‌های منتشرنشده یا کمتر دیده شده از ارتباط نزدیک و صمیمی سینماگران و هنرمندان با رهبر انقلاب اسلامی و اهتمام ایشان به هدایت و حمایت مشفقانه از آنان است.
محمود واعظی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به گرانی‌های اخیر از مردم و کسبه خواست مراعات یکدیگر را بکنند.
فروشنده‌های مواد بهداشتی از نبود محصولات و گرانی روزافزون آن می‌گویند.
یک انبار بزرگ در قم که در آن کاغذ گلاسه احتکار شده بود، کشف شد. از آغاز طرح برخورد با احتکار کنندگان کالا تا کنون انبارهای زیادی از متخلفان شناسایی شده و اموالشان ضبط شده است.
۷