خبر‌ها و گزارش‌های مختلف حاکی از این است که در جریان واقعه ۱۷ شهریور سال ۱۳۵۷، اسرائیلی‌ها نیرو‌های متعددی را به مناطق مختلف ایران اعزام می‌کردند تا مردم را سرکوب کنند. از جمله عملیات‌هایی که اسرائیل علیه مردم ایران انجام می‌داد، می‌توان به ورود شمار زیادی کماندو و اختصاص یک پایگاه نظامی در آبادان برای تعلیم کماندو‌ها اشاره کرد.
گرانی پوشک در هفته‌های گذشته حاشیه‌های رسانه‌ای زیادی به همراه داشته است. مدیر عامل "مای بیبی" درباره علت گرانی‌ها پاسخ می‌دهد. او مشکل اصلی را تحریم داخلی می‌داند نه تحریم خارجی.
ناآرامی‌های اخیر بصره فتنه‌ای همسو با داعش است که اعتراضات به حق مردم را منحرف و آنان را مسلح به سلاح آتش کرد.
نماینده دادستان در جلسه امروز دادگاه رسیدگی به پرونده اخلال‌گران اقتصادی،‌ کیفرخواست «وحید مظلومین» معروف به سلطان سکه را قرائت کرد.
حجت الاسلام حسن روحانی در مراسم چهاردهمین جشنواره ملی شیهد رجایی در مورد برخورد کارمندان با مردم و ارباب رجوع گفت: مردم ولی نعمت ما هستند؛ چه ایرادی دارد جلوی مردم نیم‌خیز بلند شوید.
حجت‌الاسلام حسن روحانی در چهاردهمین جشنواره ملی شهید رجایی گفت: آمریکایی‌ها از یک طرف ملت ایران را تحت فشار قرار می‌دهند، از طرف دیگر هر روز به طرق مختلف به ما پیام می‌دهند که مذاکره کنیم.
در برنامه ثریا توسط دبیر خانه صنعت معدن و تجارت مطرح شد:
۶