بیش از 10 روز است که از حادثه سیل در برخی استان‌های کشور می‌گذرد. از همان روزهای اول موج حمایت‌ها، محبت‌ها و همدلی‌های هموطنان‌مان به سمت مناطق سیل زده سرازیر شد تا بار دیگر این ملت بزرگ ثابت کنند که در هر شرایطی حامی و خیرخواه یکدیگرند. علاوه بر سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی، بسیاری از مردم به صورت خودجوش و جهادی از بسیجی‌های همیشه در صحنه گرفته تا دانش آموزان و دانشجویان، طلاّب، ورزشکاران و مداحان و ... با حضور در شهرها و روستاهای سیل زده سعی کردند ضمن انتقال امید و روحیه به مردم، در جهت کاهش و جبران خسارات آنها تلاش‌ها کردند. در همین راستا میثم مطیعی مداح و ذاکر اهل بیت (ع) اخیراً در مراسمی که در آستان‌ مقدس‌ امامزاده‌ قاضی الصابر (ع) برگزار شد، برای تشکر از مجاهدانی که به یاری سیل‌زده‌ها رفتند، به شعرخوانی پرداخت که صوت آن را در ادامه می‌شنوید. شاعر این اثر امیر رضا یزدانی است.
مردم مناطق سیل‌زده خوزستان پس از ساخت سیل‌بند، آوازی با این مضمون می‌خواندند: سیل را به گریه انداختیم ولی او نتوانست ما را به گریه بیندازد.
چه کسانی از رانت کره منتفع می‌شوند؟
نمایندگان انجمن صنایع لبنی کشور، انجمن صنفی گاوداران و انجمن صنفی تولیدکنندگان شیرخشک با حضور در برنامه «مناظره» شبکه یک سیما پیرامون رانت کره وارداتی صحبت کردند.
نمازگزاران تهرانی پس از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام آمریکا علیه این نهاد انقلابی شرکت کردند.
در چندماه اخیر که لوایح مربوط به fatf در دستور کار مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گرفته است، حامیان اجرایی دستورات fatf فشار زیادی بر اعضای مجمع وارد می کنند تا این لوایح تصویب شود.
تصاویر هوایی نشان می‌دهد که اطراف یادمان دهلاویه را آب گرفته است.
۶