به مناسبت برگزاری بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸
اراده های قوی، از زمین خوردن ها و شکست ها موفقیت می سازند...
️انتشار بیانات رهبرانقلاب به مناسبت ایام سالگرد شهادت شهيد اندرزگو
به مناسبت برگزاری بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸
دختران ایران برای رسیدن به قله های موفقیت شایسته ترین‌اند ...
ازخوانی بیانات مهم رهبر انقلاب در دیدار ۲۲مرداد ۹۷
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه دستگاه‌های تبلیغاتی نباید بذر ناامیدی بپاشند، فرمودند: ملت ایران و انقلاب عزیز اسلامی و نظام جمهوری اسلامی همچنان‌که از مراحلِ سختِ دیگری گذشته است، از این مراحل که از آن‌ها آسان‌تر است به راحتی ان‌شاءالله خواهد گذشت.
اگر عراق از تنگه ابوقریب عبور می‌کرد سرنوشت جنگ چه می‌شد؟
روایت حمله ناجوانمردانه رژیم بعث عراق به تنگه ابوقریب و حماسه‌ای که بچه‌های گردان عمار آفریدند.
مجموعه ای از اخبار خوب
بسته خبر خوب این هفته با خبر‌هایی همچون اتفاقات خوب در بازی‌های جاکارتا تا جریمه پلیس توسط پلیس راهنمایی و رانندگی منتشر شد.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR برش‌هایی از پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به حجاج بیت‌الله الحرام را در نماهنگ «راه پیروزی» مرور کرده است.
کاظم پالیزدار دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در برنامه «۱۰:۱۰ دقیقه» کاری از باشگاه خبرنگاران جوان به سوالی درباره دلایل شرکت نکردن جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در جلسات ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی پاسخ گفت.
مرجان سلحشوری عضو تیم ملی پومسه کشورمان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در فینال این رشته مقابل نماینده اندونزی شکست خورد و به مدال نقره رسید و دومین مدال کاروان ایران را به ارمغان آورد. در زمان اهدای مدال‌های این رشته، هنگامی که رئیس‌جمهور اندونزی مدال نقره ورزشکار کشورمان را بر گردنش انداخت، دستش را به سمت بانوی نقره‌ای کشورمان دراز کرد که با او دست دهد، اما سلحشوری از این کار خودداری کرد.
گروهی از مردم شهر تهران در اقدامی خود جوش پویشی مردمی به منظور رسوب زدایی از مزار شهدای بهشت زهرا(س) به راه انداخته اند. شما هم می توانید به این پویش بپیوندید.
۱۵