برنامه «بدون تعارف» اینبار برای گفتگو به سراغ آیت الله محمد مومن عضو مجلس خبرگان رهبری و فقیه شورای نگهبان رفته است.
اسدالله عسگراولادی، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین، این هفته مهمان برنامه دستخط بود.
سعید قاسمی که پس از زلزله سال گذشته کرمانشاه در مناطق زلزله‌زده حضور داشته است، در نقد عملکرد وزارت راه و شهرسازی درخصوص ساخت خانه‌ برای زلزله‌زدگان به ماجرای خرید ایرباس اشاره کرد و گفت: بزک نمیر بهار میاد ایرباس با خیار میاد!
گروهی از بانوان ایثارگر شهر خانوک زرند در استان کرمان ، در قالب تشکلی به نام "گردان نانوایان" عازم کربلا شدند تا برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی نان طبخ کنند.
کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ آسیا مواردی را به فدراسیون فوتبال جهت اصلاح و بازسازی‌های لازم در ورزشگاه آزادی اعلام کرد.
جمعی از نخبگان علمی کشورمان، شامل رؤسای شرکت‌های دانش‌بنیان، نخبگان بازگشته به کشور، نفرات برتر المپیادها و آزمون‌ها و جشنواره‌های علمی، پژوهشگران برگزیده‌ی دانشگاه‌ها، استعدادهای درخشان، و نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۷، صبح چهارشنبه در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
بیست و نهمین بسته خبری تصویری «خبر خوب» منتشر شد.
سیف: دیوان محاسبات خواسته فراتر از قانون طلب می‌کرد!
ولی‌الله سیف مشاور رییس‌جمهور و رییس کل سابق بانک مرکزی در پاسخ به اظهارات رئیس دیوان محاسبات کشور مبنی بر صدور حکم انفصال از خدمت سیف در دی‌ماه سال گذشته گفت: دیوان محاسبات خواسته فراتر از قانون طلب می‌کرد ولی ما طبق قانون عمل می‌کردیم.
۱۴