حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در سفر به کنگان در استان بوشهر گفت: حقوق کارگران بیش از ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت.
قطعه «ملکا» با صدا و آهنگسازی محسن چاوشی و شعری از سنائی غزنوی توسط مأوا منتشر شد.
مهمان این قسمت برنامه بدون تعارف اسماعیل آذری‌نژاد ساکن شهر دهدشت استان کهگیلویه و بویراحمد،علاوه بر تحصیلات حوزوی، لیسانس جامعه‌شناسی و ارشد عرفان دارد، این روحانی که در کودکی آرزو داشت تا خلبان شود حالا با نام روحانی قصه گو شناخته می شود و سفرش به روستاها محروم باعث شده تا حرف های بسیاری در مورد شرایط نامناسب زندگی در این روستاها داشته باشد.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR طی سلسله یادداشت‌ها و گفتگوهایی در قالب پرونده‌ی «گام دوم انقلاب» به بررسی و تبیین ابعاد مختلف این بیانیه‌ می‌پردازد. در ادامه‌ی سلسله مطالب این پرونده، آقای دکتر محسن اسماعیلی از اعضای شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری در حاشیه‌ی اجلاس مجلس خبرگان رهبری (چهارشنبه ۲۲ اسفندماه ۹۷) طی گفت‌وگویی به تحلیل سه زاویه مهم بیانیه‌ی گام دوم انقلاب پرداخته است.
بازنشر به مناسبت سالروز درگذشت آیت‌الله کاشانی
سال گذشته سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) ادعا کرد آیت‌الله کاشانی در کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ نقش داشته است؛ گزارش پیش رو به بررسی دلایل رد این ادعا پرداخته است.
بیانات رهبرانقلاب درباره شهید آقامهدی باکری / به مناسبت سالگرد شهادت شهید مهدی باکری
حمایت و پناه دادن به منافقین خائن و جانی، مصداق بارز برخورد دوگانه غرب با تروریسم است. برخوردی که باید پرسید چه زمانی پایان می‌پذیرد؟
رزمایش بزرگ پهپاد تهاجمی - رزمی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام «الی بیت المقدس ۱» در منطقه عمومی خلیج فارس برگزار شد.
۱۴