به مناسبت فرارسیدن ایام سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته‌ی دولت، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بر اساس بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب درباره شهدای دولت، مجموعه نماهنگ «ستاره‌های خدمت» را منتشر می‌کند.سومین نماهنگ از این مجموعه به معرفی شهید مصطفی چمران وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد.
جلسه دیوان بین المللی دادگستری لاهه برای بررسی شکایت ایران از آمریکا به جریان افتاد.
اتفاق شوکه کننده در حاشیه مسابقات وزنه برداری بازیهای آسیایی جاکارتا، خداحافظی بهداد سلیمی از وزنه برداری بود. این وزنه بردار پرافتخار ایران بعد از آخرین حرکت خود در دوضرب، کفش هایش را درآورد و با بوسیدن تخته وزنه برداری به کارش در دوران حرفه ای پایان داد. وی امروز برای سومین بار به مقام قهرمانی مسابقات آسیایی دست یافته بود.
در روز پایانی مسابقات وزنه برداری بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ رقابت‌های دسته فوق سنگین بهداد سلیمی و سعید علی حسینی ۲ نماینده ایران مقام و نایب قهرمانی را کسب کردند. سلیمی با مجموع ۴۶۱ کیلوگرم برای سومین بار مدال طلای بازی‌های آسیایی را به دست آورد و علی حسینی هم با مجموع ۴۵۶ کیلوگرم و کسب مدال نقره به کار خود پایان داد.
رامبدجوان در نشست خبری امروز برنامه خندوانه دستمزد خود را اعلام کرد.
حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه از رسیدگی به پرونده ۱۸ نفر از اخلالگران اقتصادی که برخی از آن‌ها در گذشته نیز به همین جرم بازداشت شده بودند، خبر داد.
رامبد جوان در نشست خبری امروز که در استودیوی خندوانه برگزار شد، درخصوص شایعات مطرح‌شده در خصوص برنامه خندوانه توضیح داد.
۱۴