پس از بارش‌های سیل آسا در استان کرمانشاه، سطح آب در روستای «چَمـبَطان» استان، در بعضی از نقاط به دو متر رسید که ارتباط با روستا را قطع کرد. تکاوران نیرو‌های امدادی لشکر ۲۹ سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ به کمک اهالی این روستا رفته و آن‌ها را به مکان‌های امن انتقال دادند.
گفتگو با محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه
در خجسته سالروز عید بزرگ بعثت پیامبر اعظم صلوات‌الله‌علیه‌وآله، جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی صبح چهارشنبه (۱۳۹۸/۱/۱۴) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند. در حاشیه‌ی این دیدار، آقای دکتر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه‌ی جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگوی کوتاهی با پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، به سؤالی درباره‌ی بیانات نوروزی رهبر انقلاب اسلامی پیرامون رفتار اروپایی‌ها در قبال برجام پاسخ گفت.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی عصر سه‌شنبه (۱۳۹۸/۰۱/۱۳) در جلسه‌ای ویژه با حضور معاون اول رئیس جمهور و تعدادی از اعضای دولت، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان کل ارتش و سپاه، فرماندهان نیروهای زمینی، دریایی، نیروی انتظامی و بسیج، مسئولان ستاد مدیریت بحران و دستگاههای امدادی و کمک رسان، ضمن دریافت گزارش از مسئولان اجرایی و نظامی درخصوص آخرین وضعیت مناطق آسیب‌دیده از سیل و اقدامات انجام شده برای سیل‌زدگان، نکاتی را بیان فرمودند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس بیانات رهبر انقلاب، نماهنگ «رحمت از خداست، ویرانی از غفلت ما» را منتشر کرده است.
شریعتی، استاندار خوزستان از موافقت وزیر کشور با اعلام وضع اضطراری در این استان خبر داد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا: وقتی آب‌گرفتگی تمام شد و مردم برگشتند تازه ابتدای مشکلات آنان خواهد بود سپاه آنجا هم در کنار مردم است و با تمام امکانات و قوا برای بازسازی خانه‌های مردم کمک خواهیم کرد.
در قحطی بزرگى كه در دهه 1290 انگليس مسبب آن بود نزديك به ۴۰٪ جمعیت ایران به سبب گرسنگی و سوءتغذیه و بیماری‌های ناشی از آن از بین رفتند! انگلیسی‌ها غله موجود در بازار را می‌خریدند و....
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز سال نو، در اجتماع عظیم و پرشور زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی (علیه السلام) در رواق امام خمینی (ره) حضور یافتند.
کاربران پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ی رو به افول بودن آمریکا را به‌عنوان مهم‌ترین جمله‌ی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سال ۱۳۹۷ انتخاب کردند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «کسانی که به سازش گرایش دارند بدانند، آمریکا رو به افول است.» ۹۷/۸/۱۲
۱۲