داریوش سجادی در برنامه اینترنتی گفتگو محور «رو در رو» از گامبی شدن محمد رضا عارف به نفع حسن روحانی در انتخابات ۹۲ صحبت کرد.
پاسخ عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان به ادعای با خودکار یک رنگ نوشته شدن تعرفه ها در انتخابات سال ۸۸
بیانات رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌
حسن روحانی، رئیس جمهور کشور امروز در جمع سفرای اسلامی و در سی و دومین کنفرانس وحدت اسلامی خواسته های بی مورد دشمن از جمهوری اسلامی ایران را تشریح کرد.
بیانات رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌
بسیجی جهادگر شهید امیرمحمد اژدری جوان ۲۵ ساله‌ای بود که در گروه‌های جهادی فعالیت گسترده‌ای داشت به طوری که بیش از هفت سال به جهاد در مناطق محروم کشور مشغول بود. او همچنین مسئولیت گروه پزشکی و درمانی و گروه عمرانی قرارگاه امام رضا (ع) را برعهده داشت و عضو شورای مرکزی این قرارگاه بود. امیر اژدری در بسیای استان‌های کشور ازجمله لرستان، خوزستان، خراسان، کرمانشاه، ایلام و ... سابقه انجام فعالیت‌های جهادی داشت. او در حین انجام ماموریت جهادی طی حادثه‌ای در روز جمعه ۲۵ آبان‌ماه به رحمت خدا رفت.
وحدت در نگاه دانشجویان غیرایرانی دانشگاه مذاهب اسلامی
پادکست «دیوان بهراسیدند» گزارشِی است از شبی که آخرین پیامبر جهان به دنیا می‌آید و صبح می‌شود. متن این پادکست برشی است از کتاب «قاف» نوشته یاسین حجازی که به بازخوانی سه متن کهن فارسی درباره زندگی پیامبر اکرم (ص.) می‌پردازد. کم سال‌ترین این متون کهن در هشت قرن پیش نوشته شده است. این سه کتاب سیرت رسول الله به سال ۶۱۲ هجری قمری، شرف النبی حدود سال‌های ۵۷۷ و ۵۸۵ هجری قمری و تفسیر سور آبادی حدود ۲۷۰ هجری قمری هستند. این کتاب توسط انتشارات شهرستان ادب منتشر شده است.
۱۰