بیست ودومین مرحله از طرح رعد توسط پلیس پیشگیری پایتخت به اجرا درآمد، در این طرح کلانتری ها مکلف شدند حوزه خود را از مجرمان، قانون شکنان، متخلفان و خرده فروشان مواد مخدر پاکسازی کنند.
صحبتهای نماینده مدیرعامل سایپا در مورد تاریخ تحویلهای جدید و همینطور تحویلهای قبلی که هنوز به دست خریداران نرسیده است.
روایت متفاوت اهالی پاسداران از «گلستان هفتم» و دراویش
۲۲ بهمن ۱۳۵۷، "صدای انقلاب" از حنجره شهید محلاتی به عنوان نخستین سخنگوی انقلاب، پیروزی نهضت و استقرار نظام الهی را در کشور از راه رادیو به ملت مسلمانان نوید داد. مسئولیت‌های مختلفی مانند معاونت کمیته مرکزی انقلاب و نمایندگی حضرت امام خمینی ره در مراسم باشکوه حج، نمایندگی مردم محلات در نخستین دوره مجلس شورای اسلامی و مسئولیت نظارت، کنترل و هدایت سپاه پاسداران از بدو تشکیل آن از مسئولیت های شهید محلاتی بود. ‌‌‌‌علاوه بر جایگاه قانونی نمایندگی امام در سپاه ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری و محبت درونی، دلسوزانه و خالصانه وی به پاسداران بود که اعضای سپاه به او از دید مُرشد و پیر راه می‌نگریستند. سرانجام دشمنان ایران اسلامی در اول اسفند سال ۱۳۶۴ برای جبران شکست در عملیات والفجر۸، در نزدیکی اهواز با دو فروند جنگنده به هواپیمای مسافربری «آسمان» حمله کردند و شیخ فضل‌الله محلاتی را با جمعی از همراهان به شهادت رساندند.
تقدیر رهبر انقلاب از حضور مردم اصفهان در تشییع شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR گوشه‌هایی از مراسم با شکوه تشییع شهدای این حادثه را در نماهنگ «حماسه‌ی اصفهان» را منتشر کرد.
مستند «روایت رهبری» روایتی از وقایع مربوط به انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران است. این مستند در سه قسمت از یکم تا سوم اسفندماه از شبکه‌ اول سیما رأس ساعت 19:30 و ساعت 22 از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.
سخنان کارآفرين نمونه كشور در برنامه پایش
۱