حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضاییه در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی که به مناسبت هفته قوه قضاییه با مردم داشت، پیرامون ماجرای ۶۳ حساب قوه قضائیه صحبت کرد.
حمیدرضا حاجی بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در برنامه «۱۰:۱۰ دقیقه» انتقادات شدیدی را نسبت به حقوق های نجومی که داده می شود، مطرح کرد.
هزینه استخراج یک بیت کوین در ایران معادل مصرف برق سالانه ۲۴ واحد مسکونی است.
تمام چیزهایی که رئیس جمهور آمریکا قبل از فکر کردن به ایران باید بداند!
بسیاری از مردم نسبت به چادر سر کردن متهمان زن و بی‌احترامی به جایگاه حجاب اسلامی اعتراض دارند. طبق جدیدترین دستور رئیس قوه قضاییه، از این پس، متهمان زن باید با حجاب عادی خود در جلسات دادگاه حاضر شوند.
به مناسبت هفته‌ی قوه قضائیه پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در گفتگویی تفصیلی با حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس جدیدقوه قضائیه، به بررسی محورهای حکم انتصاب رهبر انقلاب برای شروع دوره‌ای جدید و تحول در دستگاه عدالت پرداخته است.
واکنش مجری امریکایی به سرنگونی پهپاد گلوبال هاوک توسط ایران
سامانه پدافندی که بامداد پنجشنبه، پیشرفته ترین و گران ترین هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را ردگیری و منهدم کرد، تماما به دست متخصصان توانمند صنایع دفاعی کشورمان طراحی و تولید شده است. سامانه سوم خرداد می‌تواند همزمان با چهار هدف درگیر و هشت موشک را به سمت آنها هدایت کند.
هر دختر و پسری برای انتخاب همسر و ازدواج، معیارهای خاصی را مد نظر قرار می‌دهد. برخی افراد می‌خواهد زندگی مشترک را با پول فراوان آغاز کنند و برخی دیگر معتقدند در مسیر زندگی، همه چیز به دست خواهد آمد. شماری از شهروندان تهرانی طی گفتگویی، نظر و معیار خود درباره انتخاب همسر را بیان کرده‌اند که در ادامه مشاهده می‌کنید.
۱