رهبر انقلاب در روز اول اردیبهشت سردار حسین سلامی را به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب و در روز دوم اردیبهشت درجه سرلشکری را به وی اعطا کردند. صبح امروز مراسم تودیع و معارفه سردار جعفری فرمانده پیشین و سردار سلامی فرماندار فعلی کل سپاه برگزار شد.
رهبر انقلاب: روش‌هایی شبیه بخت‌آزمایی را ترویج نکنیم
رهبر انقلاب در دیدار امروز کارگران فرمودند: باید فرهنگ کار و تولید و تلاش را ترویج دهیم و روحیه انتظار برای ثروت بادآورده را از بین ببریم و روش‌هایی شبیه بخت‌آزمایی را ترویج نکنیم که دستگاه‌های مختلف از جمله صدا و سیما باید متوجه این معنا باشند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران فرمودند: عده‌ای کارخانه را ازدولت می‌خرند و به جایش برج می‌سازند، همه قوا باید با این حرکت مبارزه کنند.
سردار حسین سلامی با دریافت درجه سرلشکری از دست فرمانده معظم کل قوا، به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد.
بعد از وقوع سیل در پلدختر گروه های زیادی از اقشار و ارگانها به مردم این منطقه در پاکسازی اماکن کمک می رسانند.
رئیس‌جمهور در جلسه امروز هیات دولت با اشاره به کارشکنی‌های عربستان و امارات در جریان تحریم ایران، گفت: جمهوری اسلامی ایران حق حیات بر گردن شما دارد و این دروغ نیست و یک تعارف و یا شعار نیست. ما بودیم که نگذاشتیم کشور شما از بین برود و بر شما مسلط شوند، چطور امروز با دشمنان ما همکاری می‌کنید؟
رئیس جمهور در نشست امروز هیات دولت گفت: کالاهای اساسی با قیمت عادلانه به دست مردم برسد.
۱