۱۲۸ کشور در مجمع عمومی سازمان ملل با وجود تهدید‌های رییس جمهور آمریکا و سفیرش در سازمان ملل، اقدام واشنگتن مبنی بر انتقال سفارتش از تل آویو به قدس اشغالی و به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
فیلم لحظه شلیک موشک برکان H_2 توسط رزمندگان یمنی به سوی کاخ الیمامه ریاض در پاسخ و هشدار به تجاوزگری و کودک‌کشی عربستان در یمن را مشاهده کنید.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بر اساس قسمت هایی از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در خطبه‌های نماز جمعه تهران نماهنگ «قدس نماد مبارزه امت اسلامی» را منتشر کرد.
یاکوتسک شهری در شرق سیبری و پایتخت یاقوتستان روسیه است که نیمی از سال را در دمای -60 درجه سانتی گراد سپری می‌کند و سردترین شهر جهان محسوب می‌شود.
تظاهرات گسترده لبنانی‌ها مقابل سفارت آمریکا و در دفاع از قدس به درگیری کشیده شد؛ نیروهای امنیتی لبنان با ابزارهای مختلف از جمله فشار آب قوی و گاز اشک‌آور سعی کردند تظاهرات‌کنندگان را از اطراف سفارت آمریکا پراکنده کنند.
عماد اشکیان، نوزاد ۶ ماهه فلسطینی، بر اثر حمله شب گذشته جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.
تل آويو رو از اين زاويه ديدي؟!
تلویزیون چین تصاویری از آتش سوزی در سفارت ایران در صنعا منتشر و اعلام کرد این حوادث روز گذشته (یکشنبه) به وقوع پیوسته است.
۵