شعرخوانی میلاد حبیبی در دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب را ببینید.
مراسم مناجات شب شانزدهم ماه مبارک رمضان با نوای حاج منصور ارضی و با حضور پرشور مردم مومن و شب زنده دار در مسجد ارک تهران برگزار گردید.
در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام)، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
حسن سلطانی مجری تلویزیون به مناسبت میلاد خجسته امام حسن مجتبی(ع) روایتی از ماجرای برخورد امام حسن مجتبی(ع) با مرد هتاک را تعریف کرد.
مراسم مناجات شب چهاردهم ماه مبارک رمضان با نوای حاج منصور ارضی و با حضور پرشور مردم مومن و شب زنده دار در مسجد ارک تهران برگزار گردید.
انیمیشن سه بعدی «قل الحمد» که یکی از اولین نمونه های به تصویر کشیدن آیات قرآن در قالب انیمیشن است به زودی در شبکه های یک، کودک، دو، افق، امید و قرآن سیما پخش خواهد شد. این انیميشن سه بعدی قرآنی به کارگردانی رسول گورکانی و تهیه کنندگی اسدالله دیانتی در مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی (متنا) تولید شده است.
در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان ۱۴۳۹، جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی، عصر دوشنبه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۸