مراسم مناجات شب بیست و ششم ماه مبارک رمضان با نوای حاج منصور ارضی و با حضور پرشور مردم مومن و شب زنده دار در مسجد ارک تهران برگزار گردید.
قسمت دوم مجموعه «جان کلام» شامل گفتاری از حضرت آیت الله خامنه‌ای به همراه تصاویر دیدنی دریاچه چورت.
پویش بزرگ «بخون، قهرمان‌شو» با محوریت کتاب «جام‌جهانی در جوادیه» نوشته داوود امیریان فعالیت خود را از امروز آغاز کرد. ۵۰۰ جایزه ویژه این مسابقه شامل ۲۵ دوربین عکاسی، ۲۵ دوچرخه، ۲۵ پیراهن تیم‌ملی فوتبال با امضای یکی از ملی‌پوشان، ۹۰ بن خرید کتاب، ۲۵۰ شارژ ۱۰۰ هزارتومانی، ۱۰۰ بسته اینترنت یکساله همراه اول و البته ۵ جایزۀ ۱۰ میلیون تومانی یا پنج سفر به لبنان (جوایز پایانی و به انتخاب برندگان) برای برندگان این مسابقه کتاب خوانی در نظر گرفته شده است. علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می­توانند به سایت این پویش به نشانی www.ghahremansho.ir مراجعه نمایند یا عدد ۱ را به ۵۰۰۰۱۷۴۰ ارسال نمایند.
فیلم شعرخوانی محمدحسین ملکیان در محضر رهبر انقلاب
مراسم مناجات شب بیست و پنجم ماه مبارک رمضان با نوای حاج منصور ارضی و با حضور پرشور مردم مومن و شب زنده دار در مسجد ارک تهران برگزار گردید.
مراسم مناجات شب بیست و چهارم ماه مبارک رمضان با نوای حاج منصور ارضی و با حضور پرشور مردم مومن و شب زنده دار در مسجد ارک تهران برگزار گردید.
۶