توضیحات تامل‌برانگیز سیدیاسر جبرائیلی درباره علت خاموشی‌های اخیر
مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (علیه‌السلام) صبح شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ با حضور و سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا برگزار شد. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR گوشه‌های از این مراسم را در نماهنگ «ترانه‌ی سبز اقتدار» به قاب تصویر کشیده است.
فیلمی از مصاحبه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ایام جنگ تحمیلی و هشدار ایشان نسبت به حضور تشنج‌آفرین ناوهای غربی در خلیج فارس را مشاهده کنید.
مستند کوتاه «غائله کوی» بازخوانی بخشی از مستند «مصاف ۱» پیرامون روایت تاریخی فتنه ۱۸ تیر ۷۸ است که در پی واکاوی ریشه های شکل گیری حادثه کوی دانشگاه و چگونگی ختم آن غائله است.
روحانی در واکنش به تهدید ترامپ مبنی بر جلوگیری از صدور نفت ایران گفت: عدم صدور نفت ایران به معنای عدم صدور نفت کل منطقه است. این اظهارات از سوی کارشناسان به بستن تنگه هرمز از سوی ایران تعبیر شده است. اما چرا تنگه هرمز اهمیت بسیاری برای کشورهای مختلف جهان دارد؟
۲ عضو گروهک داعش که در جریان حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل دستگیر شده بودند،‌ پیش از اعدام به بخشی از کارهای خود اعتراف کردند.
محمدجواد ظریف پس از نشست مشترک کمیسیون برجام، با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آن‌ها پاسخ داد.
۵