۱۸ سریال طنز برای پخش از تلویزیون در مراحل مختلف نگارش و تولید قرار دارند.
سوالی که بسیاری از کاربران فضای مجازی از رامبد جوان پرسیده‌اند این است که چرا کار باید به عذرخواهی بکشد؟ وقتی برنامه سازان با حساسیت و دقت لازم، باید حواسشان را جمع کنند، چرا با بی توجهی موجبات حضور چنین افرادی را در برنامه‌های خود فراهم می‌کنند؟
تهیه‌کنندگان برنامه «برنده باش» پس از اعتراض مخاطبان به حضور شرکت‌کننده‌های تکراری در این مسابقه، قوانین تازه‌ای را در این مورد وضع کردند.
مجموعه انیمیشن طنز بختک در استودیو رضوان تولید شد.
معاون اجرایی جشنواره فیلم فجر اعتقاد دارد در برخی سایت‌ها با قیمت‌های غیرمنطقی بلیت عرضه شده، این فروش‌ها غیررسمی است.
خاطرات فیلم سینمایی از کرخه تا راین امروز در برنامه تلویزیونی دست به دست مرور می‌شود.
بازخواني يك گفت وگوي قديمي با «مرضیه هاشمی» مستندساز و گزارشگر شبکه پرس تی وی
سه روز از بازداشت مرضیه هاشمی خبرنگار سرشناس ایرانی شبکه خبری پرس تی وی توسط اف بی آی مي گذرد.دستگيري كه با رفتار خشونت آمیز و تحقیر کننده عليه ايشان همراه بوده و اين نقض آشکار آزادی بیان و عقیده واكنش هاي زيادي را در پي داشته است.آرش فهيم روزنامه نگار، چند سال پيش به مناسبت اعتراض هاي سياهپوستان با مرضيه هاشمي گفت و گوي انجام داده بود كه بازخواني اش خالي از لطف نيست
نیم نگاهی به ۴ دهه فعالیت رسانه ملی
رسانه ملی اگرچه در طول ۴ دهه بعد از انقلاب فعالیت‌های قابل توجهی داشته است، اما برای رساندن رسانه‌ملی به تریبون واقعی انقلاب اسلامی راه بسیار است و بایستی گام‌های جدی در این عرصه برای تحقق منویات "انقلاب" برداشته شود
فصل اول انیمیشن پاطلایی در استودیو رضوان تولید شد.
منتقدان سرسخت مارکس که معمولا ضمن مواجهه با ادعا‌های کلی، خاص و شاذ مارکس می‌خواهند او را رد کنند و از او بگذرند. پرداخت برنامه تلویزیونی «دوران» نیز از همین قسم است.
۹