همسر شهید احمد حاتمی از جانباختگان حادثه سقوط جرثقیل در خانه خدا مهمان برنامه «نفس صبح» می شود .
تولید «طراوت تلاوت» تمام شده و قرار است به زودی از شبکه قرآن سیما پخش شود .
مستند «ماهان» با درون مایه طنز به لحظات زندگی محمد لقمانیان عروسک گردان فامیل دور در مجموعه «کلاه قرمزی» و ندا فرمانی از صداپیشگان مجموعه «خاله شادونه»، در آستانه پدر و مادر شدن می پردازد.
رییس سیزدهمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینیاین اجلاس را تبلور وحدت میان شیعه و سنی دانست و از برگزاری این همایش در 13 مهرماه در لارستان خبر داد.
آوازه «خندوانه» به «نوبت شما»ي بي‌بي‌سي رسيد
آوازه «خندوانه» و تأثيري كه پخش اين برنامه در كاهش بينندگان ماهواره دارد پاي تحليل اين برنامه طنز را به برنامه «نوبت شما»ي شبكه بي‌بي‌سي فارسي كشاند...
بينندگان تلويزيون در محاصره برنامه‌هاي گفت‌وگومحور
بينندگان تلويزيون در محاصره برنامه‌هاي گفت‌وگومحور هستند؛ برنامه‌هايي كه هر كدام از شبكه‌ها چند نمونه از آن را در طول شبانه‌روز پخش مي‌كنند.
شبکه آموزش سیما برنامه جدید «زنگ 7» را راهی آنتن می کند.
اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون 9و 10 مهر به مناسبت عید سعید غدیر خم با مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» میهمان خانه مخاطبان شبکه دو می‌شود.
شبکه چهار سیما در روز عید غدیر، عید ولایت و امامت اقدام به پخش اذان ظهر با ترجمه شعر گونه می کند.
همراه با شبکه مستند سیما در روز هفتم مهر
شبکه مستند سیما در روز سه شنبه هفتم مهر مستندهای جذابی از جمله «کلکسیونرهای ایرانی»، اولین قسمت مجموعه «خسته نباشید»، زندگی دشوار یک زن در «مردی به نام سیمین» و آموزش سینما توسط اکبر عالمی در «آن روی سکه» را برای پخش در نظر گرفته است.
۹