فلورا سام گفت: یک سری افراد هم هستند که پول خوب می‌گیرند، اما خوب کار نمی‌کنند. به نظر می‌رسد تلویزیون برایشان حُکم قلک پول را دارد و فقط از اسم شان استفاده می‌شود، اما تیم‌هایی که اصالت شان با تلویزیون پیوند خورده، مدت هاست که بیکار هستند.
مستند امشب شبکه العالم به بررسی ابعاد دیگری از پرونده قتل «جمال خاشقجی» می‌پردازد.
مدير شبكه سه
فروغی مدير شبكه سه گفت: نقشی که قرار بود در پایان‌بندی سریال کمک کند حاضر نشدند و کار زمین خورد. پانته‌آ بهرام می‌توانست مطالبه خود را به گونه‌ای دیگر پیگیری کند نه اینکه یک کار عجیب و غیرحرفه‌ای انجام دهد. تا جائیکه یک پست در اینستاگرام خود منتشر کرد ما را سانسور کردند که واقعاً چنین اتفاقی نیفتاد.
بازیگر سریال «دلدادگان» گفت: به احترام مردم و خود سریال حاضر به همکاری با مجموعه «دلدادگان» برای قسمت پایانی بودم اما دوستان خودشان نخواستند و این درحالی‌ست که از این مجموعه، طلبکار هستم.
با پخش آخرین قسمت سریال «دلدادگان» مخاطبان بسیاری از پایان‌بندی این سریال ناراضی بوده و واکنش‌هایی در صفحه‌های مجازی برخی عوامل و بازیگران این سریال از خود نشان دادند.
مستند «جلیل» داستان پسری است که با استفاده از ویلچر هر سال از شهر مشهد به کربلا رهسپار است.
سریال «دلدادگان» هر چه در فصل اول و دوم رشته کرده بود در فصل سوم پنبه کرد تا با موجی از انتقادات مواجه شود. روند غیرمنطقی داستان و بازی‌های باسمه‌ای بازیگران از «دلدادگان» ترکیبی از یک سریال هندی با ته مایه‌های ژانر‌های مختلف اکشن و جنایی ساخت.
شب گذشته آخرین قسمت سریال پر مخاطب «دلدادگان» پخش شد. پایان بندی بد و دور از انتظار، باعث شد اعتراضات زیادی از سوی مخاطبان در فضای مجازی به این سریال صورت بگیرد. پس از این انتقادات بابک کائیدان یکی از نویسندگا ن. سریال با انتشار یادداشتی درباره این پایان بندی و شایعه سانسور تلویزیون توضیح داد. این در حالی است «شاهرخ استخری» بازیگر نقش «هاتف» این پایان بندی را به دلیل عدم حضور خانم پانته‌آ بهرام در سکانس نهایی، عنوان کرد و نوشت: «خانم بهرام کاش می‌مانید تا سریال با پایان بندی دیگری تمام میشد».
پیمان جبلی معاون برون مرزی رسانه ملی اعلام کرد که حدود ۶ نفر از مدیران ارشد شبکه‌ها و کانال‌های معاونت برون مرزی صداوسیما شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان می‌شوند.
موضوع قیام امام حسین (ع) و ادامه دهندگان راه آن حضرت موضوع این هفته برنامه «مسائل و حلول» شبکه الکوثر است.
۹