گفت‌وگوی «جوان آنلاین» با «اصغر نقی زاده» بازیگر فیلم‌های دفاع مقدس
یک زمانی تله فیلم‌ها رونق زیادی داشتند و باعث شده بود بازیگر‌های زیادی مشغول به کار شوند به خصوص از زمان رفتن آقای ضرغامی از صدا و سیما این موضوع به بوته فراموشی سپرده شد. با تعداد محدود فیلم‌هایی که ساخته می‌شوند همه که نمی‌توانند در سینما و تلویزیون باشند لااقل این آب باریکه را برای بعضی‌ها می‌گذاشتید
تهیه کننده سریال «سنجرخان» از آغاز تولید این سریال در روز‌های آتی خبر داد.
پولاد کیمیایی در دومین تجربه کارگردانی خود، درباره آوارگان سوری فیلم می‌سازد و چهره سیاه داعش را به تصویر می‌کشد.
رييس رسانه ملي
رئیس سازمان صداوسیما گفت: این روزها دشمن علاوه بر جنگ اقتصادی جنگ روانی را هم علیه مردم ایران آغاز کرده و مدام آنها را ترغیب به احتکار می‌کند، در این شرایط مردم این انتظار را دارند که دولت محترم آتش حاشیه بازار را کم کند.
چرا شبکه تخصصی فیلم و سریال کیفیت تصویری بالای ندارد؟
آی فیلم که شبکه تخصصی پخش فیلم و سریال ایرانی است و به واسطه پخش فیلم‌ها و سریال‌های خاطره انگیز یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های صداو سیما شده است می‌طلبد که با کیفیت بهتری آثارش را به مخاطبان عرضه کند.
همزمان با نخستین سالگرد تشییع پیکر شهید محسن حججی، مستند «معجزه انقلاب» با موضوع این شهید مدافع حرم از تلویزیون پخش می‌شود
فلسفه ساخت مسابقه و برنامه مهارت آفرینی و اندیشه ورزی و القای مفاهیم درست فرهنگی و معرفتی است اما پنج ستاره و برنده باش کدام از این مقاصد را دنبال می کنند؟
محمد حسین رنجبران درباره اطلاعیه دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت درباره برنامه این هفته پایش شبکه یک سیما گفت: رسانه ملی باید حامی مردم و منعکس کننده مشکلات آنها باشد و توقع برخی آقایان در این زمینه غیرمنصفانه است.
معاون صدا در اختتامیه طرح ۱۴۵۲:
مراسم تجلیل عوامل برنامه سازان طرح تابستانی قرآن، کتاب زندگی و افتتاحیه طرح پاییز برگزار شد.
۹