«شیخ عبدالسلام محمد عبدالله» به عنوان حافظ قرآن و عالم دینی که مطالعات عمیق و گسترده‌ای در زمینه مذاهب و ادیان در موسسات معتبر و مختلف دینی انجام داده است میهمان و موضوع برنامه «الموعد» شبکه الکوثر است.
به مناسبت ایام وفات پیامبر اکرم (ص) و شهادت امامان حسن مجتبی (ع.) و علی بن موسی الرضا (ع.) مجموعه سخنرانی همراه با داستان سرایی و شعرخوانی در برنامه «مصابیح الدجی» شبکه الکوثر بر روی آنتن می‌رود.
سریال تلویزیونی «مینو» به کارگردانی امیرمهدی پور وزیری از سوم آذر ماه هر شب روی آنتن شبکه یک می‌رود.
شاهین ایزدیار در شبکه العالم:
پرافتخاترین ورزشکار بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا امروز مهمان برنامه ورزشی «صباح جدید» شبکه العالم بود.
گفت و گوی «جوان آنلاین» با بازیگر سینما و تلویزیون درباره دور جدید تحریم‌ها علیه ایران
علی سلیمانی، بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است که تحریم‌های آمریکا علیه مردم ایران فقط توانسته مردم ایران را همدل‌تر و متحدتر کند و ترامپ اگر بخواهد با زورگویی با مردم ایران پیش برود حتما شکست خواهد خورد.
برنامه «تاریخ و سینما» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ایزد مهرآفرین و اجرای خسرو معتضد از شنبه ۱۲ آبان روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود.
از چند روز مانده به ماه محرم شهر و مردمانش برای ادای دین به صاحب این ماه آماده میشوند تا به دریای معرفتی وصل شوند که از منیت خارج شوند و در جمع به هیچکس برسند هر کدام به نوعی یا به شیوه‌ای مثل نذری دادن طعام، کار خیر انجام دادن، برپایی تکیه و هیات، زدن پارچه سیاهی بر درب منزل و پوشیدن لباس مشکی برتن و..... سعی میکنن معرفت خود را به آل الله اثبات کنند.
«الموعد» عنوان برنامه‌ای است که به معرفی شخصیت‌های سیاسی، اجتماعی، هنری و ورزشی ایران و جهان اسلام اختصاص دارد.
همین چند روز پیش بود که عبدالعلی علی‌عسگری رئیس رسانه ملی خطاب به مدیران سازمان تأکید کرد: باید آنتن رسانه ملی را در اختیار افرادی بگذارید که دارای ادبیات سازنده و فکر سازنده هستند و به آن‌ها فرصت بیان افکار بدهید. این در حالی است که یک برنامه تلویزیونی آنتن خود را در اختیار کسی قرار می‌دهد که برای شبکه جِم چند فیلم تولید کرده و علت قطع همکاری با این شبکه را استخدام غیرقانونی بدون بیمه و ارزان عنوان می‌کند.
فلورا سام گفت: یک سری افراد هم هستند که پول خوب می‌گیرند، اما خوب کار نمی‌کنند. به نظر می‌رسد تلویزیون برایشان حُکم قلک پول را دارد و فقط از اسم شان استفاده می‌شود، اما تیم‌هایی که اصالت شان با تلویزیون پیوند خورده، مدت هاست که بیکار هستند.
۸