اولین شبکه‌ای که با گزارشی از پایگاه اتمی دیمونا در صحرای نقب در فلسطین اشغالی، به افشاگری در خصوص سلاح‌های هسته‌ای رژیم صهیونیستی دست زد BBC بود. این رسانه استعماری تا جایی پیش رفت که اثبات کند تل آویو دارای سلاح‌های هسته‌ای بسیاری است، اما این شبکه که به دولت انگلیس وابسته است، چرا آنچه را که متحد کشورش اعلام نکرده، افشا کرد؟
برنامه «خانواده ما» شبکه الکوثر با موضوع مشکلات دختران بعد از ازدواج در مواجهه با خانواده همسر و راهکار‌های رفع آن بر روی آنتن است.
تهیه کننده خندوانه، گفت: به دلیل نرسیدن متون و اجراهای قوی، استفاده از بخش تئاتر کمدی به فصل هفتم خندوانه که در سال آینده ضبط می شود، موکول شد.
پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ نقطه عطفی در تاریخ ایران به شمار می‌رود چرا که پایه‌های ۲۵۰۰ سال سلطنت را فرو ریخت و زمینه‌ساز تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران شد، حکومتی که مشروعیت خود را از اسلام و مقبولیت خود را از رأی مردم به دست آورده است.
مستند «سفری دیگر» (آیری سفر) عنوان برنامه‌ای است که از کانال آذری شبکه سحر بر روی آنتن است.
گفت و گوی «جوان آنلاین» با محمد جواد اخوان فرزند یکی از شهدای حادثه منا به بهانه پخش سریال «حوالی پاییز»
سال ۹۴ تصاویر، فیلم‌ها و اخبار منتشر شده از فاجعه دردناک منا، اشک بر چشمان هر انسان دلپاکی جاری کرد و بغض را در گلوی همگان نشاند. این رویداد تلخ تاریخی یعنی شهید شهدن ۱۴۵۳ نفر از حجاج که ۴۶۱ نفر از آنان ایرانی بودند، یکی از جنایات سعودی‌ها بود و نشات گرفته از بی کفایتی آن‌ها بود.
برنامه زنده «مع المشاهدین» امشب میزبان احمد نجفی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون و مجری برنامه خاطره انگیز «صندلی داغ» است.
خسرو معتضد در دومین قسمت از «تاریخ و سینما» به نقد تاریخی فیلم سینمایی «شبی با پادشاه» می‌پردازد.
داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ بچه‌ها روز گذشته در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و اعتراف کرد سه بار خواسته ازدواج کند اما نشده است.
گروه معارف و فرهنگ اسلامی معاونت برون مرزی رسانه ملی در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، نمایشنامه ای با عنوان «جاری تا دریا» درباره شخصیت حضرت امام (ره) و فعالیت های سیاسی و اجتماعی ایشان تهیه کرده است.
۷