چرا شبکه تخصصی فیلم و سریال کیفیت تصویری بالای ندارد؟
آی فیلم که شبکه تخصصی پخش فیلم و سریال ایرانی است و به واسطه پخش فیلم‌ها و سریال‌های خاطره انگیز یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های صداو سیما شده است می‌طلبد که با کیفیت بهتری آثارش را به مخاطبان عرضه کند.
همزمان با نخستین سالگرد تشییع پیکر شهید محسن حججی، مستند «معجزه انقلاب» با موضوع این شهید مدافع حرم از تلویزیون پخش می‌شود
فلسفه ساخت مسابقه و برنامه مهارت آفرینی و اندیشه ورزی و القای مفاهیم درست فرهنگی و معرفتی است اما پنج ستاره و برنده باش کدام از این مقاصد را دنبال می کنند؟
محمد حسین رنجبران درباره اطلاعیه دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت درباره برنامه این هفته پایش شبکه یک سیما گفت: رسانه ملی باید حامی مردم و منعکس کننده مشکلات آنها باشد و توقع برخی آقایان در این زمینه غیرمنصفانه است.
معاون صدا در اختتامیه طرح ۱۴۵۲:
مراسم تجلیل عوامل برنامه سازان طرح تابستانی قرآن، کتاب زندگی و افتتاحیه طرح پاییز برگزار شد.
گزارش «جوان» از افشاگری الجزیره درباره فعالیت منافقین در توئیتر
فرقه رجوی سال‌هاست مانند روبات مسخ شده‌اند و مورد استفاده امریکایی‌ها قرار می‌گیرند. ابتدا اینکه خودشان روبات‌وار فعالیت ضدایرانی دارند دوم اینکه در فضای توئیتر ایجاد روبات می‌کنند
بازیگر فیلم رگ خواب گفت: معمولاً کم کاری و وسواس در انتخاب نقش در نوع خود خطرناک است. در درجه اول بازیگر از لحاظ مالی و در درجه دوم از لحاظ کاری ممکن است بازیگر را دچار خطر نماید. اما واقعیت امر اینکه فیلمنامه‌هایی که پیشنهاد می‌شود من را به هیچ وجه راضی نمی‌کند و وقتی خودم راضی نباشم چگونه می‌خواهم تماشاگر را راضی نمایم.
"سایه های پنهان"، مستندی است در خصوص حضور مستشاران آمریکایی در ایران در سال 1330 که با مشارکت دفتر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی (جشنواره عمار) و کانال بالکان شبکه جهانی سحرساخته می شود.
برنامه «تاریخ و سینما» به تهیه‌کنندگی ایزد مهرآفرین به‌زودی از آی‌فیلم فارسی روی آنتن می‌رود.
۱۳