توهين كارشناس صداوسيما به سردار شهيد همداني تلنگري براي رسانه ملي است
توهين يك كارشناس آشپزي در صداوسيما به سردار شهيد حسين همداني كه با اخراج او از برنامه «به خانه برمي‌گرديم» شبكه پنجم سيما همراه شد، جدا از خبرساز شدنش نمك بر زخم كهنه‌اي ريخته است.
مستند «خارج از قانون» داستان زندان مخوف گوانتانامو و پنهانكاري‌هاي سازمان سياه در اين زمينه، سه‌شنبه اين هفته از شبكه افق پخش مي‌شود.
تحليل «جوان» از سخنان رهبر انقلاب با مسئولان رسانه ملي
در حالي كه به سالروز صدور حكم رياست سازمان صداو‌سيما از سوي مقام معظم رهبري براي محمد سرافراز نزديك مي‌شويم، مديران سازمان صداوسيما به ديدار رهبر انقلاب رفتند.
برنامه «رمز الفبا» شبکه جوان مسابقه ای است تلفنی و پیامکی که هر هفته بر اساس حروف الفبا طراحی می شود
گسترش پوشش تصويري رخداد‌هاي مهم خبري در تلويزيون
تغيير تاكتيك شبكه خبر در نحوه پوشش خبر‌ها و ارسال گزارش‌هاي خبري زنده باعث شده اين شبكه از موضع انفعالي كه چندين سال به آن مبتلا بوده است، فاصله بگيرد.
در دهه محرم فاطمی نیا به شبکه چهار می آید
شبکه چهار سیما برای ماه محرم ویژه برنامه های گسترده ای را تدارک دیده است و در دهه اول محرم آنها را روی آنتن می برد. برنامه های «اسطوره سوگ، وارث، مجموعه سخنرانیهای مذهبی دانشمند فرزانه حجت الاسلام فاطمی نیا،آیات عظام مهدوی کنی، جوادی آملی، مصطفوی و علامه جعفری، مستند های شاخص و ...» از جمله برنامه های این شبکه است.
«آوایی که عتیقه شد» در دو قسمت زندگی و آثار خسرو سینایی را از نگاه منوچهر طیاب، حمید فرخ نژاد، مهدی احمدی و دیگر هنرمندان و خانواده او مرور می کند.
به مناسبت بزرگداشت روز حافظ " نمایش رادیویی "باران و سنگ خارا " از رادیو نمایش پخش می شود.
۱۲