بر اساس گزارش نشریه گاردین عربستان سعودی بودجه هنگفت ۲۵۰ میلیون دلاری شبکه «ایران اینترنشنال» را تأمین می‌کند. از آغاز کار این شبکه پرسش‌های زیادی درباره منابع مالی این کشور مطرح شده است.
مدیر شبکه «امید» با اشاره به تاثیر حضور برخی اسپانسر‌ها در نقض اهداف برنامه‌های تولیدی، جوایز میلیونی برخی مسابقات تلویزیونی را موجب تزریق نارضایتی به مخاطبان دانست.
مجریان زن تلویزیون از دیدار با رهبر انقلاب می‌گویند
در حاشیه مراسم اهدا تقریظ رهبر معظم انقلاب برکتاب فرنگیس به راوی این کتاب ارزشمند، تعدادی از مجریان زن تلویزیون با رهبر معظم انقلاب دیدار و گفت و گو کردند.
مدیر شبکه پنج و سرپرست شبکه افق، گفت: شبکه افق با قدرت به کار خودش ادامه می‌دهد و هیچ تعطیلی یا ادغامی وجود ندارد.
بهای بلیت‌های نمایش «می سی سی پی نشسته می‌میرد» کاهش پیدا کرد و از سقف ۲۰۰ هزار تومان به ۱۴۰ هزار تومان تقلیل یافت.
سید امیر سیدزاده تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه افزایش قیمت دلار، برخی دستمزدها را در سینما نجومی کرده از انفعال سازمان سینمایی و خانه سینما در این حوزه گلایه کرد.
گفت‌وگوی «جوان آنلاین» با «اصغر نقی زاده» بازیگر فیلم‌های دفاع مقدس
یک زمانی تله فیلم‌ها رونق زیادی داشتند و باعث شده بود بازیگر‌های زیادی مشغول به کار شوند به خصوص از زمان رفتن آقای ضرغامی از صدا و سیما این موضوع به بوته فراموشی سپرده شد. با تعداد محدود فیلم‌هایی که ساخته می‌شوند همه که نمی‌توانند در سینما و تلویزیون باشند لااقل این آب باریکه را برای بعضی‌ها می‌گذاشتید
تهیه کننده سریال «سنجرخان» از آغاز تولید این سریال در روز‌های آتی خبر داد.
پولاد کیمیایی در دومین تجربه کارگردانی خود، درباره آوارگان سوری فیلم می‌سازد و چهره سیاه داعش را به تصویر می‌کشد.
رييس رسانه ملي
رئیس سازمان صداوسیما گفت: این روزها دشمن علاوه بر جنگ اقتصادی جنگ روانی را هم علیه مردم ایران آغاز کرده و مدام آنها را ترغیب به احتکار می‌کند، در این شرایط مردم این انتظار را دارند که دولت محترم آتش حاشیه بازار را کم کند.
۱۲