گفت و گوی «جوان آنلاین» با محمد جواد اخوان فرزند یکی از شهدای حادثه منا به بهانه پخش سریال «حوالی پاییز»
سال ۹۴ تصاویر، فیلم‌ها و اخبار منتشر شده از فاجعه دردناک منا، اشک بر چشمان هر انسان دلپاکی جاری کرد و بغض را در گلوی همگان نشاند. این رویداد تلخ تاریخی یعنی شهید شهدن ۱۴۵۳ نفر از حجاج که ۴۶۱ نفر از آنان ایرانی بودند، یکی از جنایات سعودی‌ها بود و نشات گرفته از بی کفایتی آن‌ها بود.
برنامه زنده «مع المشاهدین» امشب میزبان احمد نجفی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون و مجری برنامه خاطره انگیز «صندلی داغ» است.
خسرو معتضد در دومین قسمت از «تاریخ و سینما» به نقد تاریخی فیلم سینمایی «شبی با پادشاه» می‌پردازد.
داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ بچه‌ها روز گذشته در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و اعتراف کرد سه بار خواسته ازدواج کند اما نشده است.
گروه معارف و فرهنگ اسلامی معاونت برون مرزی رسانه ملی در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، نمایشنامه ای با عنوان «جاری تا دریا» درباره شخصیت حضرت امام (ره) و فعالیت های سیاسی و اجتماعی ایشان تهیه کرده است.
اکبر نصراللهی استاد ارتباطات گفت: شبکه «ایران اینترنشنال» در ماه‌ها و هفته‌های اخیر به ستاد جنگ رسانه‌ای سعودی‌ها، غرب و ترامپ تبدیل شده است.
محمدرضا گلزار مجری برنامه برنده باش، درباره برخی حواشی این برنامه با اجرای خود توضیحاتی ارائه داد.
پخش برنامه آموزشی «آشپزی مدرن» با اجرای سامان گلریز برای آشنایی هر چه بیشتر بینندگان حوزه بالکان با آداب و رسوم ایرانی اقدام جدید دست اندرکاران کانال بالکان شبکه جهانی سحر است.
«شیخ عبدالسلام محمد عبدالله» به عنوان حافظ قرآن و عالم دینی که مطالعات عمیق و گسترده‌ای در زمینه مذاهب و ادیان در موسسات معتبر و مختلف دینی انجام داده است میهمان و موضوع برنامه «الموعد» شبکه الکوثر است.
به مناسبت ایام وفات پیامبر اکرم (ص) و شهادت امامان حسن مجتبی (ع.) و علی بن موسی الرضا (ع.) مجموعه سخنرانی همراه با داستان سرایی و شعرخوانی در برنامه «مصابیح الدجی» شبکه الکوثر بر روی آنتن می‌رود.
۱۱