انجمن دوستداران زبان و ادبیات فارسی در ارمنستان با پخش پیام تصویری دکتر حداد عادل رئیس بنیاد سعدی از روز چهارشنبه ، بیستم مهرماه 1394 کار خود را آغاز کرد
در «نردبان» این هفته فیلم «سرزمینی به نام بهشت» مورد نقد و بررسی قرار می گیرد و آیتم آموزشی تدوین در فیلم مستند نیز پخش می شود.
دكتر نعمتي مديركل روابط عمومي رسانه ملي، خانم آذرميدخت آذرهوش را به سمت روابط عمومي معاونت سيما منصوب كرد.
«دوربین مستند» در دو قسمتی که امروز و فردا از شبکه مستند روی آنتن می رود، سراغ ادیان زرتشتی و آشوری رفته و در عبادتگاه آنان حضور پیدا کرده است.
در برنامه روز پنج شنبه خانه ملت، طرح اصلاح قانون مبارزه قاچاق کالا و ارز اعاده شده از سوی شورای نگهبان نقد و بررسی می شود.
فیلـم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما درتعطیلات آخر هفته
فیلم های سینمایی وتلویزیونی و انیمیشن «والدین گرفتار»، «عصر بارانی»، «راه»، «آقای 3000»، «کارلیتوس»، «در جستجوی خانه»، «پلیس اجباری»، «رنگ خدا»، «یاد آوری کامل»، «شمارش معکوس مرگ»، «سرقت ادبی»، «غذای دریایی»، «امي و غازهاي وحشي»، «در دل طبیعت»، «ریشه در آسمان»، «راز»، «یوز»، «پسر فضایی»، «راز پنهان»، «آخرین مسافر»، «ماه جبین»، «دو برادر»، «بازگشت به زمین»،«گویی»، «زنده باد»، «آنسوی مه»، «شرافت سامورایی» و «دستبرد به بانک» پنجشنبه و جمعه 23و 24مهر ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می رود.
اولین قسمت از برنامه تلویزیونی «هنرنامه» با هدف بررسی تخصصی هنرهای تجسمی جمعه ۲۴ مهر ساعت 22:20روی آنتن شبکه چهار می رود.
در آخرین روز هفته‌ی ملی کودک:
اولین رسانه‌ی تعاملی تلویزیونی (Iptv) «کانون 24» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رونمایی شد.
توهين كارشناس صداوسيما به سردار شهيد همداني تلنگري براي رسانه ملي است
توهين يك كارشناس آشپزي در صداوسيما به سردار شهيد حسين همداني كه با اخراج او از برنامه «به خانه برمي‌گرديم» شبكه پنجم سيما همراه شد، جدا از خبرساز شدنش نمك بر زخم كهنه‌اي ريخته است.
۱۰