چند سالی هست که با استقبال مخاطبان از آثار نمایش مذهبی برخی روشنفکرنما‌ها سعی در مخدوش کردن و ایجاد تشکیک و شبهه برای نشان دادن عدم اقبال عمومی به این آثار قلم می‌فرسایند؛ اما بدتر از همه میدان دادن به این افراد با عنوان کارشناس در رسانه‌های مختلف ازجمله رسانه ملی است که انصافاً نه‌تن‌ها ظلم به این گونه از نمایش‌ها و آثار مذهبی که اساساً ظلم به هنرمندان واقعی و عاشقان بدون چشم داشت این گونه از آثار است.
شب گذشته در استودیو شبکه خبر مناظره‌ای میان «شهرام کرمی»، مدیر کل هنر‌های نمایشی و «ساسان پیروز»، کارشناس هنر‌های نمایشی با موضوع نمایش‌های لاکچری برگزار شد. در این مناظره «پیروز» معتقد بودند تئاتر مذهبی مخاطب ندارد و مخاطبان این گونه آثار با استفاده از رانت و به گفته ایشان اتوبوسی برای دیدن نمایش‌ها می‌آیند.
نگاهی به یک فیلم اجتماعی خوب و قابل بحث در کشاکش سینمای بی‌رمق
کارگردان توانسته است، بخشی از جامعه را که تا کنون از دید بسیاری از شهروندان و حتی شاید مسئولین پنهان مانده است، به تصویر کشد و ریشه‌های پیدایش آن را موشکافی کند.
جبار آذین منتقد و مدرس پیشکسوت سینمای کشور اکران فیلم‌های سینمایی کشور را ترکیبی از کمدی‌های بی محتوا و ضعیف و همچنان یک فیلم اجتماعی خوش ساخت و فیلمی اندیشمندانه عنوان کرد.
امسال بیش از ۷۰ کشور در پانزدهمین دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» حضور دارند.
آثار پذیرفته‌شده در بخش صحنه‌ای شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت معرفي شدند
گفت‌وگو با کارگردان نمایش «بینوایان»
کمتر کسی وجود دارد که نام رمان «بینوایان» به گوشش نخورده باشد و با آن آشنایی نداشته باشد. برای ایرانی‌ها رمان «بینوایان» با شخصیت اصلی آن یعنی «کوزت» شناخته شده است. دختر یتم و بینوایی که اسیر خانواده بی رحم «تناردیه» شده و سمبل سختی و زجر کشیدن است. بینوایان یکی از شش رمان برتر جهان معرفی شده است.
فراخوان سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر از سوی دبیرخانه جشنواره اعلام شد.
رییس هیات مدیره صنف تماشاخانه‌های ایران، گفت:نداشتن برنامه و حمایت نشدن زنجیره معیوب خصوصی‌سازی تئاتر است که حاصل آن تعطیلی تماشاخانه‌ها است.
 کارگردان فیلم سینمایی «روباه» از ساخت فیلمی با موضوع دفاع مقدس خبر داد.
۸