سیلوستر استالونه با جکی چان بازی نمی‌کند
جان سنا جایگزین سیلوستر استالونه شد تا در کنار جکی چان در یک تریلر اکشن جلوی دوربین برود.
معاون‌توسعه‌ومنابع‌سازمان‌سینمایی‌:
بودجه جشنواره‌های فیلم فجر در دوره‌های مختلف همواره موضوع مورد بحث محافل خبری بوده است. اخیراً آقای رضا میرکریمی دبیرجشنواره جهانی فجر به‌طور غیر‌مستقیم مبلغی نجومی را به جشنواره ملی فجر نسبت داد.
رییس خانه تئاتر پس از 18 سال عوض شد
جریان انحرافی، جریانی است که از اواسط دهه70 با به چالش کشیدن جریان رسمی تئاتر در ایران، گذشته و حال تئاتر ایران را زیر سؤال برد و با پایه افکندن نوعی تئاتر من‌درآوردی که آمیزه‌ای از متون تئوریک تجربی، فیلم‌های تئاتر غربی و ادراک نادرست از متون نمایشی و غیر نمایشی بود، شکل گرفت.
بررسی مهم‌ترین تولیدات دستگاه فیلمسازی آمریکا برای توجیه صهیونیست‌ها
خانواده‌های یهودی چون روچیلدها، الیسون‌ها، سوروس‌ها، راکفلرها و... تاکنون توانسته‌اند بخش وسیعی از سرمایه‌های دنیا را از آن خود کنند. به خاطر همین عجیب نیست که سینمای هالیوود و غرب از همان ابتدای پیدایش، در دستان کمپانی‌هایی باشد که صاحبان یهودی، آنها را اداره می‌کنند و فیلمسازان با توجه به سیاست‌هایی که آنها می‌خواهند، فیلم می‌سازند.
رسوایی‌های جنسی در هالیوود ادامه دارد
مردی که به عنوان تاثیرگذارترین انیماتور از زمان حیات والت دیزنی تا به حال شناخته می‌شود به دلیل بدرفتاری جنسی کمپانی والت دیزنی را ترک می‌کند.
نقاط مختلف تهران میزبانی می کنند
مدیر کانون تئاتر خیابانی اداره کل هنر‌های نمایشی از آغاز طرح «تئاتر با مردم» که به اجرای عمومی ۱۴ نمایش خیابانی اختصاص دارد، خبر داد.
خشونت زیاد باعث حذف بخشی از سریال «رهایم نکن» شد
بعد از جنجال کارگردان سریال «رهایم نکن»، درباره ممیزی بخشی از این سریال، مدیر گروه و فیلم و سریال شبکه ۳ سیما، دلیل حذف آن سکانس را خشونت بالای آن عنوان کرد که می‌توانست به مخاطب آسیب بزند.
گپ‌وگفت با محمدرضا امامقلی کارگردان مستند «خوره»
دی‌ماه سال گذشته و سه ماه به پایان سال ۹۶ بود که بخش‌ها و شهر‌های مختلف کشور در کانون اعتراضات مردمی نسبت به وضعیت معیشتی و اقتصادی قرار گرفتند؛ اعتراضاتی که اولین بار با تجمع مردم در مشهد شروع شد و به سرعت به شهر‌های دیگر کشور رسید.
بررسی مشکلات بر سر‌راه تبلیغات در تئاتر
ضعف‌های زیرساختی در تبلیغات هنر‌های نمایشی، باعث پر رنگ شدن جریان سلبریتی‌ها در تئاتر شده است
در گفت‌وگو با مدیرکل هنر‌های نمایشی بررسی شد
مدیرکل هنر‌های نمایشی کشور با بیان اینکه اعتبار دفترچه‌ای تئاتر نسبت به سال گذشته حدود پنج میلیارد تومان کاهش یافته است، گفت: از این پس در راستای شفاف‌سازی، رقم کمک‌هزینه گروه‌ها به طور رسمی و عمومی اعلام می‌شود.
۱۲