علي قائم مقامي مدير توليد فيلمهاي "چ" و "رستاخيز" تنها سينماگري بود كه روز گذشته در مراسم تشييع سردار حسين همداني حضور پيدا كرد.
وقتي تئاتر در بنايي تاريخي جاني دوباره مي‌گيرد
تماشاخانه‌ «مسعوديه» فردا با حضور هنرمندان و اساتيد تئاتر در دل بناي قجري مسعوديه افتتاح مي‌شود تا در روزگار كمبود سالن در برابر تعدد گروه‌هاي تئاتري، سالني تازه در فهرست تماشاخانه‌هاي شهر حيات خود را آغاز كند.
کمال تبریزی کارگردان سینما و تلویزیون معتقد است که در سینما و تلویزیون در بخش های مختلف امکانات خوبی داریم اما در بازیگری امکانات ما بسیار محدود است و به نوعی در فقر به سر می بریم و باید توجه داشته باشیم که یک بازیگر خوب باید از توانایی و استعدادهای خوبی برخوردار باشد.
همزمان با انتشار عكس ديدار رهبري از پشت صحنه فيلم مجيدي
نشريه خط حزب‌الله در دومين شماره خود عكس ديده نشده‌اي از روز ديدار رهبر انقلاب از پشت صحنه فيلم «محمد رسول‌الله» ساخته مجيد مجيدي، منتشر كرد.
هاليوود به جاي «‌گلاب » و «300» نسخه‌اي براي بحران تيراندازي بپيچد
امريكا در روزهاي گذشته شاهد وقوع نهصد و چهل و چهارمين تيراندازي مرگبار در سطح جامعه خود بوده است و تكرار چنين حوادثي اين بحث را مطرح مي‌كند كه چرا سينماي امريكا بايد به هر سوژه‌اي بپردازد به جز معضل تلخي كه مستقيم در چشمان امريكايي‌ها زل زده است.
قطار جشنواره تئاتر كودك به ايستگاه پاياني رسيد
مراسم اختتاميه جشنواره بيست و دومين جشنواره بين‌المللي تئاتر كودك و نوجوان با حضور علي مرادخاني معاون وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، فاضل عبادي مديركل ارشاد استان همدان، الهي تبار معاون سياسي امنيتي استاندار همدان، مديران و مسئولان فرهنگي و هنري شهر همدان و هنرمندان شركت‌كننده در جشنواره برگزار شد.
۱۱