فرزاد حسنی بازهم بازیگر شد و قرار است که در نمایش «هوس و هفت دقیقه» روی صحنه برود.
جواد محرمی
وقتی نام دبیر چندساله جشنواره جهانی فیلم فجر را که مدعی جریان فرهیخته سینمایی در ایران است، برتهیه‌کنند‌گی یکی از مبتذل‌ترین فیلم‌های ساخته شده امسال می‌بینیم باید به حال سینمای ملی ایران گریست.
مدیر انتشارات صهبا از ترجمه حلقه دوم «انسان ۲۵۰ ساله» به زبان‌های جدید خبر داد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر زبان فارسی را سرمایه بزرگی دانست که تمام هویت و اعتبار ما به آن بسته است و جایگزینی نیز برای آن وجود ندارد.
به مناسبت سالروز تولد ملکه پیر انگلیس، نمایشگاه کارتون و کاریکاتور با محور نمایش خباثت‌های تاریخی روباه پیر انگلیس در خانه کاریکاتور حوزه هنری برپا می‌شود.
حضور بی‌سروصدای بازیگر همکار با شبکه ماهواره‌ای جم در تلویزیون
اسکویی که چند سال پیش و به بهانه کم‌کار‌شدن و برای کسب پول بیشتر با پشت‌کردن به مردم و کشورش در کسوت یکی از سربازان شبکه ضدخانواده جم به ترکیه رفته بود، از حضور مجددش در تلویزیون خبر داد. این در حالی است که بسیاری از هنرمندان وفادار به نظام و انقلاب در فراهم‌کردن مقدمات معیشتی آبرومندانه عاجز مانده‌اند!
به مناسبت سالروز درگذشت خالق «آتش بدون دود»
دیروز سالگرد درگذشت نادر ابراهیمی داستان‌نویس مشهور ایرانی بود. کتاب‌های «نادر ابراهیمی» با گذشت ۹ سال از درگذشت او همچنان جزو پرمخاطب‌ترین آثار ادبی به شمار می‌رود.
مجموعه‌های تلویزیونی ویژه ماه رمضان سیما به خط پایان رسیدند
با پایان یافتن پخش مجموعه‌های مناسبتی ماه مبارک رمضان، دیده نشدن فرهنگ رمضان و فضایل اخلاقی ماه مهمانی خدا در مجموعه‌های تلویزیونی، بزرگ‌ترین حفره سریال‌های امسال بود. گویا در این بین آنچه به چشم نیامده خود ماه رمضان است.
تصویری از همسر و پسر حبیب محبیان خواننده مطرح پاپ را بر سر مزار او می‌بینید. سه سال پیش در چنین روزی حبیب به دلیل بیماری دارفانی را وداع گفت.
ابراهیم شفیعی در فضای مجازی از شوخی با عصر جدید در یک سریال خبر داده است که بخشی از فیلم آن را در ادامه می‌بینید.
۹