در حالی که نحوه توزیع فیلم «هزارپا» در شبکه نمایش خانگی باعث عذرخواهی کارگردان آن از مخاطبان گردید، اما این اتفاق مهر تأییدی بر آشفتگی و حاکم بودن نگاه سودمحور بر آن است.
فراخوان دوم جشنواره ملی شعر جوان منتشر شد
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مـقدس نخستین جشنـواره ملی شعـر جوان را با عنوان «چـاووشی بیداران» با همکاری انجمن شعـر انقلاب اسلامـی و دفاع مـقدس بـرگزار مـی‌کند.
11 فیلم خارجی روی هم یک‌میلیارد هم نفروختند
در شرایطی که برخی مدیران سینمایی به دنبال بازگرداندن اکران فیلم‌های خارجی در سینما‌ها بودند، آمار نشان می‌دهد حضور آثار خارجی در سینمای ایران با موفقیت همراه نبوده است.
ابوالحسن داودی درباره علت توزیع نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «هزارپا» در دو هفته توضیحاتی را ارائه و از مخاطبان عذرخواهی کرد.
کمبود هشت‌میلیاردی بودجه تئاتر کدام جریان‌ها و افراد را خوشحال کرده است؟!
هفته گذشته شهرام کرمی مدیرکل هنر‌های نمایشی در مصاحبه با یکی از رسانه‌ها خبر از احتمال کاهش بودجه فعلی تئاتر در سال آینده داد و گفت: «احتمالا بودجه سال آینه تئاتر نسبت به امسال ۸ میلیارد کاهش داشته باشد
این مجموعه نمایشی به نقشه و دسیسه آمریکای‌ها در وقایع اتفاق افتاده سال‌های انقلاب خواهد پرداخت.
همزمان با آغاز فصل بهار و ایام نوروزی، شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی معاونت برون مرزی رسانه ملی، پیام مهر و مودت و طراوت بهار و نوروز باستانی ایرانیان را در قالب برنامه‌های ویژه‌ای برای مخاطبان و همراهان همیشگی خود پخش خواهند کرد.
معاون سیما از انجام مذاکرات برای پخش دوباره «کلاه قرمزی» از تلویزیون خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این برنامه نوروز ۹۸ به پخش برسد.
بازیگر فیلم «غلامرضا تختی» می‌گوید که در مشاور املاکی مشغول به کار بوده است که به واسطه یکی از دوستان محسن تنابنده به این فیلم معرفی شده است.
 بخش «نمایش بازار» سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر شاهد نمایش ۲۵ اثر ایرانی برای نمایندگان جشنواره‌ها و پخش کننده‌های بین‌المللی خواهد بود.
۹