گفت‌وگوی «جوان» با محمد کاظمی ترانه‌سرای آثار مرحوم بهنام صفوی
دیروز بهنام صفوی خواننده محبوب موسیقی پاپ کشورمان پس از تحمل یک دوره بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت. «جوان» با محمد کاظمی ترانه‌سرای عمده آثار وی گفت‌وگو کرده است.
گزارش «جوان» از نحوه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن در حالی روز نخست هفته جاری توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد که این نمایشگاه تا دیروز اصلاً آماده میزبانی از بازدیدکنندگان نبود. در بخش فرهنگی و هنری نمایشگاه که در طبقه همکف برگزار شد یا غرفه‌داران حضور نیافتند یا تازه در حال حاضر کردن غرفه‌ها بودند و تنها بخش کمی از نمایشگاه چیده شده بود. همین موضوع باعث شد بازدیدکنندگان کم‌تعداد هم ناراضی به خانه برگردند؛ نمایشگاهی که قرار بود بعد از چند دوره دوباره به صورت بین‌المللی با حضور ۱۰ کشور اسلامی برپا شود، با این حال نه اطلاع‌رسانی‌ها خوب بود و نه عملاً نمایشگاهی برای حضور مخاطبان برقرار بود.
گفت‌وگوی «جوان آنلاین» با یک منتقد تلویزیون و سینما درباره سریال‌های ماه رمضان
با شروع ماه مبارک رمضان، صدا و سیما پخش سه سریال را در دستور کار خود قرار داده است؛ «از یاد رفته‌ها» از شبکه یک، «دلدار» از شبکه دو و «بردار جان» از شبکه سوم پخش می‌شود. اما تا امروز چند قسمتی از این سریال‌ها به نمایش گذاشته شده است، جذابیت آن‌چنانی برای مخاطبان خود به‌همراه نداشته و مورد نقد بسیاری از بینندگان نیز قرار گرفته است.
در این فیلم آخرین اجرای تلویزیونی بهنام صفوی را خواهید دید.
یکی از اقوام نزدیک بهنام صفوی از برگزاری مراسم تشییع پیکر او در اصفهان خبر داده است.
بهنام صفوی که مدت زیادی با بیماری دست به گریبان بود امروز ۲۳ اردیبهشت ۹۸ درگذشت. او یک پسر دارد که در ادامه تصاویر بهنام صفوی در کنار پسرش (سام صفوی) را می‌بینید.
عکس زیر سام صفوی، پسر مرحوم بهنام صفوی خواننده محبوب کشورمان را نشان می‌دهد.
بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ که طی چندین ماه گذشته درگیر مراحل درمانی بود، پیش درگذشت.
بهنام صفوی، خواننده کشورمان ساعتی پیش درگذشت. این خواننده فروردین ماه سه سال گذشته در برنامه دورهمی شرکت کرده بود که فیلم آن را در ادامه می‌بینید.
بهنام صفوی، خواننده کشورمان که ساعتی پیش فوت کرده است در آخرین پست اینستاگرامی خود درگذشت مرحوم انتظامی را تسلیت گفته بود.
۹