کارگردان نمایش دفاع مقدسی «خاک شیرین» در گفت‌وگو با «جوان»:
نمایش «خاک شیرین» از جمله معدود نمایش‌های در حال اجرا با محوریت مقاومت است. این نمایش که به همت انجمن تئاتر دفاع مقدس روی صحنه رفته است، نمایشی عاشقانه با پس‌زمینه کمدی است که به سال‌های بعد از دفاع مقدس ارجاع دارد.
در حالی که چند روزی از اختتامیه پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت می‌گذرد، اما پنجه‌کشیدن به چهره درخشان و دستاورد‌های راهبردی آن همچنان ادامه دارد.
در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی جایزه‌ای با عنوان جایزه مردمی «شهید مطهری» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «ظرفیت‌ها و اقدامات پایگاه‌های بسیج و استاد مطهری، آثار ایشان و فعالیت‌های ترویجی و آموزشی درباره شهید» اعلام کرد.
گفت‌وگو با رضا برجی درباره دستاورد‌های جشنواره مقاومت
داور جشنواره فیلم مقاومت گفت: خبرنگار امریکایی به جشنواره آمد. از او سؤال کردند اگر به امریکا بروی و برایت مشکلی ایجاد شود چه می‎کنی؟ گفت: وطنم را عوض می‌کنم.
خانه مستند انقلاب اسلامی در دوازدهمین دوره از جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت با هشت اثر شامل سه مستند کوتاه، سه مستند نیمه بلند و دو مستند بلند حاضر می‌شود تا طی روز‌های مختلف در پردیس سینمایی چارسو این آثار را نمایش دهد.
گفت‌وگوی «جوان» با حسین مسافرآستانه درباره اتفاقات روز‌های اخیر تئاتر
حسین مسافرآستانه می‌گوید بیشترین معضلات تئاتر کشور ناشی از بی‌برنامه بودن دولت در قبال تئاتر است و در حالی که کشور‌های مدعی دموکراسی هم نظارت کاملی روی تئاتر دارند، در ایران تئاتر از سوی دولت رها شده و همین باعث بروز معضل شده است.
۸ اثر از خانه مستند در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت» حضور پیدا می‌کند.
حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناطق نوری پس از تماشای «راه طی‌شده» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور پرهیز از افراط و تفریط در این مستند را ستود.
«شبانه سیاسی» در برنامه امشب خود، موضوع عدم موافقت اعضای سازمان ملل با طرح آمریکا علیه حماس و همچنین موافقت جهانی با طرح ایرلند در مورد راهکار دو دولتی در سرزمین‌های اشغالی را واکاوی خواهد کرد.
توصیه کمیته جست‌وجوی مفقودین به یک بازیگر فعال در اینستاگرام
کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح با انتقاد از انتشار عکس جعلی توسط پرویز پرستویی از این بازیگر خواست تا پیش از انتشار مطلبی از صحت آن مطمئن شود.
۹