برگزاری مسابقات تلویزیونی با حضور چهره‌ها در مقام مجری در ماه‌های اخیر افزایش پیدا کرده که در جای خودش اتفاقی جذاب است. اما همین اتفاق جذاب می‌تواند دارای نقاط ضعفی هم باشد که نباید فراموش شوند.
سردار سلیمانی در مراسم فیلمبرداری «بیست‌و‌سه نفر»:
سردار سلیمانی در حاشیه مراسم آغاز فیلمبرداری «بیست و سه نفر» گفت: اکسیر غیرت، شجاعت و دینداری علاج اصلی خانواده‌ها، ملت وکشوراست.
میثم مطیعی در گردهمایی فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی:
مداح اهل بیت (ع) با اشاره به نقشه‌های دشمنان برای حماسه راهپیمایی اربعین بر لزوم هوشیاری و همدلی هرچه بیشتر و جلوگیری از نفوذ رگه‌های تفرقه‌جویانه تأکید کرد.
مهم‌ترین رویکرد‌های شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» اعلام شد
دبیر علمی بخش شعر شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» با اشاره به مهم‌ترین رویکرد‌های این رویداد اظهار داشت: حوزه هنری متعلق به تمام شاعران این سرزمین است و این نهاد فرهنگی باید جذب حداکثری داشته باشد.
کارگردان نمایش «به روی نی» در گفت‌وگو با «جوان»:
با یک بررسی ساده می‌توان به این نتیجه رسید که غلبه فرم بر محتوا می‌تواند تأثیر بسزایی آن هم در آثار مذهبی و دینی داشته باشد که در نتیجه تغییر ذائقه مخاطب و دلزدگی او را به همراه دارد
«عرق سرد» فیلمی، ضـدخانواده و مملو از ارجاعات همجنس‌گرایانه است که مـی‌خواهد داستان زندگی زنی نامتعـادل را پشت شعارهـایی، چون حقـوق زنان، حقوق بشـر و قوانین ناعادلانه به مخـاطبان القـا کند.
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: اکسیر غیرت، معنویت و شهامت علاج اصلی خانواده‌ها، ملت، کشور و جوان‌های ماست و به همین دلیل رهبری مهمترین کتاب‌هایی که مورد تفقد قرار می‌دهند کتاب‌های جبهه است.
معصومه طاهری
چند سالی می‌شود که در ایام محرم هر سال شاهد بازپخش مجموعه «مختارنامه» از تلویزیون هستیم به صورتی که خیلی‌ها در فضای مجازی به طنز و جدی از این تکرار سالانه مختار گلایه دارند...
انتشار ضمیمه «همشهری محله» پس از ۱۴ سال متوقف و ساختمان آن نیز به مزایده گذاشته شد.
دل‌نوشته‌اي از دیدار نویسنده و راوی «فرنگیس» با رهبر انقلاب
جلوی در ورودی ایستاده بودم، منتظر و نگران. با یک دفترچه کوچک سبز و روان‌نویسی که همیشه همراهم بود. قرار بود از فرنگیس بنویسم
۹