علیمردانی یک مرد هزار حنجره است که نه‌تنها تمام صداهای این انیمیشن آیتمی را خودش دوبله می‌کند، بلکه حتی ساندافکت کار هم خود اوست.
یک قطعه‌ای موسیقی همزمان با روز هفتم شهادت سیدالشهدا منتشر شده که تقابل مستقیم با مناسبتِ این روز دارد. این قطعه در فضای مجازی دست به دست می‌شود!
واکنش «جوان» به سخنان معاون مطبوعاتی ارشاد درباره واردات کاغذ
یکی از کار‌هایی که لازم است معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای ساماندهی وضعیت کاغذ انجام دهد، این است که افرادی که به صورت صوری و غیرقانونی ارز برای واردات پرداخت کرده‌اند، شناسایی و برای رسیدگی به مراجع قضایی معرفی شوند.
دبیر جشنواره فیلم فجر:
ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر سی‌و‌هفتمین جشنواره فیلم فجر از زودتر شروع شدن جشنواره امسال به دلیل همزمانی با ایام فاطمیه خبر داد.
کارگردان «شوق پرواز» به خانه ابدی تشییع شد
پیکر زنده‌یاد یدالله صمدی کارگردان و نویسنده سینما و تلویزیون صبح دیروز با حضور جمعی از خانواده سینما و تلویزیون از مقابل خانه سینما به سمت خانه ابدی تشییع شد
تهیه‌کننده فیلم «به وقت شام» در گفت‌وگو با «جوان»:
«جوان» موضوع غیبت سینمای استراتژیک ایران در خارج مرز‌ها را که شامل آثار سینمای مقاومت و سینمای دفاع مقدس می‌شود، در گفت‌وگو با «محمد خزاعی» تهیه کننده فیلم «به وقت شام» و دبیر فعلی جشنواره فیلم مقاومت که سابقه دبیری جشنواره فیلم فجر را نیز دارد، مطرح کرده است.
اوایل تابستان ۹۷ بود که هفته‌نامه «دنیای ورزش»، یکی از قدیمی‌ترین مجلات موسسه «اطلاعات» در آستانه ورود به ۵۰ سالگی خاموش شد
سلطانی‌فر: 
محمد سلطانی‌فر، معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره مشکلات روزنامه‌های کشور و به خصوص کمبود و گرانی کاغذ توضیح داد. او همچنین درباره برخی مفاسد در واردات کاغذ روزنامه توسط اشخاص مجهول‌الهویه توضیح داد.
سری جدید «محله گل و بلبل» تا ۱۰۰ قسمت ادامه دارد سری جدید «محله گل و بلبل» تا ۱۰۰ قسمت ادامه دارد
گسترش گردشگری کویر؛ راهی برای جذب توریست‌های اروپایی
تعداد زیاد گردشگران و کویرگردان واردشده به کویر‌های کشور از یکسو و متقاضیان متعدد سرمایه‌گذاری در این مناطق از سوی دیگر، این نوید را می‌دهد که گردشگری کویر می‌تواند به عنوان یک صنعت کارا مناطق کمتر توسعه‌یافته کویری را از وضع فعلی نجات داده و آن‌ها را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهد
۱۴