رئیس بنیاد روایت از توافق جهت پشتیبانی از سریال حضرت موسی (ع) خبر داد
رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح با اشاره به اینکه جلسه‌ای با تهیه‌کننده سریال «حضرت موسی (ع)» سیداحمد میرعلایی داشتیم، گفت: در مورد همکاری با این سریال به توافقات خوبی رسیدیم. دو مجموعه این بنیاد یعنی انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس با تمام توان پای کار این اثر ارزشمند خواهند بود.
هوشنگ مرادی‌کرمانی:
هوشنگ مرادی‌کرمانی با تأیید خبر بازنشسته کردن خودش از نویسندگی گـفت: مـی‌خـواهم از ورزشکار‌ها یاد بگیرم و در اوج خداحافظی کنم.
انتقاد‌ها به سردیس جمشید مشایخی جواب داد
تنها چند روز پس از رونمایی از سردیس مرحوم جمشید مشایخی، این مجسمه برای شبیه‌سازی و رفع ایرادات به کارگاه ساخت بازگردانده شد.
بازگشت به دوران منفعل بودن
وقتی برای نیاز داخلی تولیدی نداشته باشیم، طبیعی است که جامعه به سمت تولید‌های خارجی برود؛ همه‌گیر شدنِ آهنگی مستهجن در مدارس کشور، نتیجه عدم انتشار آثاری قابل توجه طی یک سال گذشته است.
شهرداری منطقه ۱ اعلام کرد سردیس مرحوم جمشید مشایخی، جهت شبیه‌سازی کامل به ایشان، به کارگاه هنری بازگشت.
محمد سرافراز تاکید کرد: زندگی شخصی خانم میرقلی خان مربوط به خودشان است و از زندگی گذشته‌اش در حد آنچه در کتابشان نوشته‌اند، مطلع هستم و مواضعی که ایشان در این خصوص و سایر موارد اعلام می‌کنند، ارتباطی به من ندارد.
در نخستین روز ماه مبارک رمضان، برنامه پرمخاطب «نسیم زندگی» کانال اروی شبکه سحر درباره روزه و فواید روزه داری بیشتر سخن خواهد گفت.
سازمان اطلاعات سپاه وجود هرگونه ارتباط نامتعارف بین شهرزاد میرقلی خان و محمد سرافراز را تکذیب کرد.
از ابتدای امسال نمایشی به تهیه‌کنندگی دو فستیوال اروپایی آن‌هم همراه با عوامل ایرانی دریکی از سالن‌های آن مجموعه به روی صحنه رفته، امری غیرعادی و خارج از عرف که نمونه‌ی از آن را در چند سال اخیر در حوزه تئاتر دیده نشده است
روز گذشته جدیدترین قسمت سریال «بازی تاج و تخت» منتشر شد و وجود یک لیوان قهوه استارباکس روی میز دنریس تارگرین در فضای مجازی سوژه شد.
۱۴