رضا امیرخانی در پاسخ انتقادات از «رهش» :
رضا امیرخانی امروز به نمایشگاه کتاب آمده بود. مراسم رونمایی از کتاب صوتی «قیدار» با حضور او انجام شد و در حاشیه این مراسم به برخی پرسش‌های مهر درباره آخرین رمانش پاسخ گفت.
کتاب «مفاتیح الحیات» به چاپ دویست و هشتاد و هشتم رسید. تاکنون بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نسخه از این اثر منتشر شده و مورد استقبال قرار گرفته است.
از سوی موسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی
هدایت‌الله بهبودی نویسنده کتاب الف تا لام خمینی گفت: کتاب زندگی و زمانه امام خمینی تا پیروزی انقلاب اسلامی، پس از چهار سال تلاش با استناد به مدارک و مستندات معتبر فراهم آورده شده است.
به مناسبت بیست‌و‌هفتمین سالمرگ شاعر
مهرداد اوستا اولین کسی بود که با پیوستنش به جریان انقلاب، به شعر انقلاب اعتبار ویژه بخشید و به دلیل جایگاهی که در ادبیات آن روزگار نیز دارا بود، به حیثیت جریان روشنفکری ضربه وارد کرد.
گزارشي از پرفروش‌‌‌‌‌ترین‌های جبهه انقلاب در روزهای ابتدایی نمایشگاه کتاب
بسیاری از مخاطبان هر سال تا روزهای میانی برپايي نمایشگاه و اعلام کتاب‌های پرفروش در روزهای ابتدایی منتظر می‌مانند تا با توجه به کتاب‌هایی که بیشتر مورد استقبال قرار گرفته‌ است، سراغ تنظیم فهرست کتاب‌های موردنظر خود بروند.
کتاب «شرح واژگان نهج‌البلاغه» به همت انتشارات پژوهشکده نهج‌البلاغه روانه بازار کتاب شد.
عباسعلی کدخدایی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب گفت: اگر قوانین و مقررات برای مبارزه با قاچاق کتاب یا کالایی دیگر کافی نیست لازم است مجلس و دولت لایحه ای برای مبارزه ارائه دهند.
«خونه خالی» واژه آشنایی برای همه ایرانی‌ها است و همه ما چند باری در زندگی سر و کارمان به آن افتاده است. مستاجرها سالی یکبار باید دنبال خونه خالی بگردند و مسووولان کشور هم هرچند وقت یکبار برای حل مشکل مسکن یاد خانه‌های خالی می افتند که مالکان آن‌ها حاضر به فروش آن‌ها نیستند و به همین دلیل برای این خانه ها مالیات تعیین می کنند. اینطوری می‌شود که واژه «خونه خالی» به صدر اخبار اقتصادی راه پیدا می‌کند!
محمد صادق عبداللهی
ابتدا نوبت همسرم بود تا کتاب را بخواند. پسندید و با یک استوری آن را به سایر دوستانش توصیه کرد. سپس نوبت من شد و حالا که تمام شده است بر خلاف همسرم و با کمال احترام به آ.امیرخانی این کتاب را #به_هیچ_کس_توصیه_نمی_کنم. دلایلم را با شما در میان می‌گذارم تا قضاوت کنید بین من و همسرم:
پیشنهادات ویژه، برای سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران (2)
مطالعه تاریخ اسلام و توجه ویژه به عبرت‌های تاریخی از جمله مطالعاتی می‌باشد که برکاتی بسیاری از جمله ارتقاء بصیرت را در پی دارد. با توجه به ایام نمایشگاه کتاب تهران، آثاری که در ادامه آمده است جهت مطالعه عمومی تاریخ اسلام پیشنهاد می‌گردد.
۵