جزیره کیش یکی از جزایر زیبای خلیج همیشگی فارس است. مساحت جزیره زیبای کیش ۹۱ کیلومتر مربع، پیرامون ساحلی ۴۳ کیلومتر است
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری درباره جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال ۹۸ توضیحاتی ارائه داد.
عضو هیأت مدیره انجمن داروسازان ایران دلایل فروش لوازم آرایشی در «داروخانه‌ها» را تشریح کرد و گفت:متاسفانه اقتصاد داروخانه‌ها از ابعاد مختلف تحت فشار است.
با افزایش غلظت اسید‌های موجود در گوشت و لبنیات از سوی محققان کشورمان گام مهمی به سوی درمان سرطان برداشته شد.
سرهنگ مراد مرادی
مطالعات ترافیکی نشان می‌دهد که نحوه رانندگی در فصول مختلف سال و همچنین در مناسبت‌های ویژه به دلایل گوناگون از جمله دگرگونی در الگوی ترافیک شهری و برون شهری تغییر کرده و به تبع آن میزان تخلفات و تصادفات رانندگی تغییرات محسوسی پیدا می‌کند.
رهبر انقلاب اسلامی، مبلغ ۴ میلیارد ریال به سی‌ودومین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند اختصاص دادند.
در پی افزایش بی‌ضابطه نرخ کرایه‌های وسایل نقلیه عمومی و همچنین گران‌کردن سه برابری پروانه ساختمانی در واکنش‌های به آن برخی اعضای شورای شهر پایتخت و مدیرکل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، هرگونه افزایش قیمت کرایه‌های حمل‌و‌نقل عمومی را غیرقانونی اعلام کردند.
«شهر رویایی پدیده»! این واژه دهان پرکنی بود که در سال‌های پایانی دهه ۸۰ و سال‌های آغازین دهه ۹۰ به معنای واقعی کلمه در گوش مردم پیچید و حتی برخی مسئولان از آن به عنوان پروژه ملی یاد می‌کردند؛ پروژه‌ای تفریحی - گردشگری که توانست سرمایه ۱۳۰ هزار نفر را که عمده آنان سرمایه‌گذاران مردمی بودند به خود جذب کند.
در آب گل‌آلود روابط بین‌الملل حاصل از نقض برجام و افزایش تحریم‌ها از سوی طرف‌های غربی، آزادی باقر نمازی تئوریسین کاهش جمعیت در ایران در کنار برنامه هسته‌ای، موشکی، منطقه‌ای و حقوق بشری به عنوان یکی زمینه‌های مذاکره امریکا با کشورمان قرار گرفته است.
رئیس اتحادیه کباب و حلیم در گفت‌وگو با «جوان آنلاین» مطرح کرد
به تازگی خبری مبنی بر استفاده از پنبه و پشم در حلیم منتشر شده است. این خبر که سال گذشته نیز جنجال به پا کرده بود حالا با واکنش‌های بسیاری از سوی کاربران فضای مجازی رو به رو شده و بسیاری را نگران کرده است. رئیس اتحادیه کبابی، حلیم و آشپزندگان مشابه که موضوع وجود حلیم‌های پنبه‌ای را به‌طور کل رد می‌کند به خبرنگار «جوان آنلاین» می‌گوید که اگر یک مورد تخلف در این زمینه اثبات شود اجازه می‌دهد که او را اعدام کنند!»
۹