سرپرست سازمان اورژانس کشور با تشریح آمار حوادث یک هفته گذشته گفت: در طول این مدت ۳۸۴ حادثه ویژه ثبت شده که مجموعا ۱۲۵ کشته داشته است.
آقایی گفت: زائرانی که برای اربعین می‌خواهند به کربلا مشرف شوند برای گرفتن روادید هیچ نیازی به تهیه ارز ندارند.
یادداشت یاسر جبرائیلی بر عکس جلد مجله تایم:
یاسر جبرائیلی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکس زیر را منتشر کرده و نوشته است: «این، جلد هفته آینده مجله تایم است که داستان معیشت معلمان آمریکا را روایت کرده است. رسانه‌هایی که عادت داشتند از بهشت آمریکا بگویند، ببینید کار به کجا رسیده است که از روایت این فجایع ناگزیر شده‌اند.»
احساس نیاز دانش‌آموزان عطش ناشران کتاب های کمک‌آموزشی را بیشتر کرده است. ناشرانی که سودهای میلیاردی به جیب می‌زنند و در مقابل موجب هجوم خانواده‌ها با تبلیغات فراوان برای خرید می‌شوند. آنچنان که اگر ناشران بخواهند در طول سال چند صد جلد از کتاب های کمک آموزشی را بفروشند؛ آن میزان در هفته اول و دوم مهر که هنوز کتاب های اصلی توسط معلمان آموزش داده نشده، خریداری می‌شوند و در این میان هزینه‌هایی به دوش خانواده‌ها گذاشته می‌شود.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از برچیده شدن بساط اضافه خدمت‌های انضباطی خبر داد.
مرد ۳۸ ساله‌ای که برای فروش ارز مجازی (بیت کوین) به شکنجه گاه مخوفی در مشهد کشانده شده بود، برای فرار از چنگ افراد مسلح، دست به جنایت زد و مدعی شد برای نجات جانش چاره‌ای نداشت چرا که با شوک‌های الکترونیکی تا سر حد مرگ پیش رفته بود!
دختر جوان پس از ماه ها تلاش برای انتخاب بهترین گزینه برای همراهی در زندگی آینده، به توصیه یکی از دوستان با یکی از مراکز مشاوره با وکیل به صورت تلفنی تماس گرفت و مشکل خود را با یکی از متخصصان مشاوره در میان گذاشت.
در حالی که دشمن درصدد است تا از هر طریقی به انقلاب ضربه بزند و مردم را از انقلاب و اهداف آن ناامید کنند، ۱۳۵ لاله پرپر شده هشت سال دفاع مقدس با اسقبال پرشور شهروندان تهرانی با چشمان اشک‌آلود بدرقه به یادماندنی شدند. این حضور یک‌بار دیگر نشان داد که مردم به رغم وجود مشکلات اقتصادی و توطئه دشمنان هم پای انقلاب هستند. ایستادگی و چشم انتظاری خانواده شهدا نشان از ایستادگی ملتی دارد که در برابر مشکلات به‌رغم برخی کمبود قامت خم نخواهند کرد. عزاداران حسینی از همه اقشار بودند. در سومین روز محرم یاران سالار شهیدان را روی دوش خود از خیابان‌های انقلاب و بهشت به‌سوی معراج شهدا همراهی کردند.
پرونده فرار مالیاتی برخی از پزشکان که با نداشتن دستگاه کارتخوان در مطب‌ها کلید خورد روز به روز قطور‌تر می‌شود. این بار صحبت از آن است که فرار مالیاتی پزشکان با داشتن یا نداشتن دستگاه کارتخوان در مطب چندان رابطه‌ای ندارد و کم نیستند پزشکانی که کارتخوان در مطب دارند
۹