معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان در هفته آینده خبر داد.
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: صدور روادید عراق از ۲۰ فروردین سال آینده برای زائران ایرانی رایگان می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ثبت‌نام ۹ هزار نفر در طرح معلم تمام وقت گفت: به طور میانگین ۵۰۰ هزار تومان به حقوق این دسته از معلمان اضافه می‌شود.
معاون اجتماعی بهزیستی کشور تصریح کرد: معمولا در شب‌های قبل از عید مشاجرات و منازعات خانوادگی قدری بیشتر می‌شود که آن هم به دلیل خرید‌های آخر سال است که با آغاز تعطیلات فروکش می‌کند.
ترس از مرگ یکی از پیچیده‌ترین پدیده‌هاست. برخی آن را سرآغاز فلسفه می‌دانند و بعضی آن را علّت غایی ادیان به شمار می‌آورند.
برای درمان غلظت خون در آموزه‌های طب سنتی، دستورات و نسخه‌های مختلفی وجود دارد؛ در این مطلب با ۶ دستور ساده طب سنتی برای درمان غلظت خون آشنا می‌شوید.
کمک ۱۲ میلیارد تومانی مردم استان تهران به «جشن نیکوکاری»
باز هم به پایان سال نزدیک شدیم و حس کمک به همنوع در هموطنان شور و شوقی به وجود آورده است. در این خصوص مدیرکل کمیته امداد استان تهران از آمار اولیه کمک‌های مردمی به جشن نیکوکاری در سال ۹۷ خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۱۲ میلیارد تومان کمک به صورت نقدی و غیرنقدی ثبت شده است و مردم می‌توانند همچنان کمک‌های خود را به مراکز کمیته امداد اهدا کنند.
سرانجام بخشی از خط شش مترو پایتخت به طول ۹کیلومتر از ایستگاه دولت‌آباد تا میدان شهدا برای روزشنبه آماده افتتاح است؛ اما افتتاح نمی‌شود! تنها به این دلیل، قرار بود با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شود و ایشان هم حالا حالا‌ها در دسترس نیستند.
اگرچه براساس قانون باید تعرفه‌های پزشکی همه ساله پیش از شروع سال جدید اعلام تا سال نو با تعرفه‌های جدید آغاز شود، اما این قانون تقریباً هیچ‌گاه اجرایی نشده و همه ساله اعلام تعرفه‌های پزشکی سال جدید یا همان مزد درمان تا ماه‌های اولیه سال به تعویق می‌افتد؛ امری که موجب می‌شود تا برخی پزشکان و مراکز درمانی خودشان دست به کار تعیین تعرفه‌های تازه شوند و در این میان بیمارانی که ناگزیرند به پزشک مراجعه کنند و در برابر این افزایش خودسرانه سر تعظیم فرود آورند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور ضمن تشریح جزئیات ۴۰هزار پروژه‌ای که قرار است سال آینده به بهره‌برداری برسد، گفت: ۲۴ هزار نفر از گروه‌های جهادی در ایام عید در مناطق محروم فعالیت می‌کنند.
۹