دادستان تهران آخرین وضعیت پرونده نگین خودرو آفتاب را تشریح کرد و گفت: این پرونده ۳۵۱۹ شاکی و رد مال سنگینی دارد.
نبرد با دشمن و ۲۷ ماه اسارت در اوج جوانی، تجربه‌ای تکرارنشدنی برای او بود که با تمام سختی‌هایش، رشد و بالندگی ویژه‌ای برایش به همراه داشت؛ می‌گوید: «من، نوجوانی ۱۸ ساله بودم که خود را در جبهه شناختم و خوشحالم که برای میهن و ملت خود جنگیدم»
۵۰ هزار زندانی در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی مشمول عفو شدند تا یکی از مطالبات اساسی رهبر انقلاب در سالهای اخیر محقق شود.
خبر اعلام اجرای قانون جدید بیمه شخص ثالث و "راننده محور" کردن آن توسط شرکت بیمه مرکزی باعث طرح پرسش‌هایی در این باره شد که با توضیحاتی که رئیس کل بیمه مرکزی به تدریج در این باره ارائه کرد، تقریبا کلیات این طرح مشخص شده است. طبق گفته سلیمانی، قیمتی بیمه‌نامه‌های جدید تغییری نخواهد کرد و محدودیتی هم برای تعداد افراد استفاده کننده از بیمه‌نامه‌های صادر شده برای یک راننده وجود نخواهد داشت.
اخیراً پاکت‌های شیر با آرم یکی از شرکت‌ها در برخی از فروشگاه‌های استان سیستان و بلوچستان به فروش می‌رسد. روی بسته‌بندی این شیر‌های پاکتی عناوینی مانند «غیرقابل فروش- به سفارش دبیرخانه کمیته ملی شیر ایران» درج شده است. همچنین تاریخ تولید قیدشده روی پاکت‌های شیر، آذر۹۷ و تاریخ انقضای آن شش ماه پس از تولید است.
طی تفاهم صورت گرفته میان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان برنامه
سیدپرویز فتاح رئیس کمیته امداد از ساخت هزار واحد مسکن برای خانواده‌های ایتام در مناطق محروم کشور خبر داد و گفت: با اجرای برنامه‌های مسکن در کمیته امداد، همه خانواده‌های ایتام تحت حمایت تا سال آینده صاحب خانه می‌شوند.
در جلسه رأی اعتماد وزیر بهداشت تازه دولت دوازدهم، خبری از «طرح تحول سلامت» نبود. این بار نه شخص رئیس‌جمهور بر طرح تحول سلامت اصرار داشت و نه وزیر پیشنهادی‌اش به دنبال آن بود تا با برنامه‌های طرح تحول، مجلس را برای گرفتن رأی اعتماد قانع کند. حسن روحانی که پیش از این طرح تحول سلامت را در پیشانی دولتش قرار داده بود و در زمینه اصلاحات اجتماعی با پرچم طرح تحول به کارزار مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آمده بود، در جلسه رأی اعتماد دومین وزیر بهداشت کابینه‌اش بر لزوم اجرای طرح سلامت الکترونیک و کارت الکترونیکی سلامت برای کنترل هزینه‌ها و مبارزه با باند‌های موجود در مراکز تشخیصی، مطب‌ها و کلینیک‌ها تأکید کرد. مسعود نمکی دومین وزیر بهداشت دولت دوازدهم هم با شعاری متفاوت از سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی به مجلس آمده بود. شعار دومین وزیر بهداشت دولت تدبیر و امید یا دولتی که به «طرح تحول سلامت» شناخته می‌شد، «پیشگیری» بود.
در میان دستاورد‌های آموزش و پرورش در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب، کمبود نیروی انسانی آخرین چیزی است که انتظارش را داریم. آن هم مربی پرورشی که محور خاطرات انقلابی دانش‌آموزان متولد سال ۵۷ به بعد در مدارس است. با وجود این در تأمین کسری‌های نیروی انسانی مدارس، پست معلم یا معاون پرورشی اغلب در اولویت مدیران ارشد آموزش و پرورش نیست، به طوری که کمبود مزمن این پست در مدارس را در میان آمار ارائه شده از سوی این مدیران شاهدیم.
گفت‌وگوی «جوان آنلاین» با خانم معلم خلاقی که برای دانش‌آموزانش سنگ تمام می‌گذارد
در حالی که بسیاری از معلمان و معاونان دانش‌آموزان‌شان را سوژه کرده‌اند تا لایک و فالوور جمع کنند؛ معلمان دغدغه‌مند دیگری هستند که با همین تکنولوژی موجب رشد دانش‌آموزانشان شده‌اند. «حاتمی» از همین دست معلمان است که می‌تواند الگوی خوبی برای معلمینی باشد که از تغییر نسل جدید گلایه‌مندند. در ادامه گفت‌وگوی «جوان آنلاین» با وی را بخوانید.
نمای ساختمان به اندازه ساخت خود بنا باید ایمنی، هویت فرهنگی، معماری و هنری یک شهر را نمایان کند
بازگشت هویت معماری ایرانی و اسلامی در نمای ساختمان‌های پایتخت یکی از خواسته‌هایی است که کارشناسان معماری برای ایجاد آرامش در بنا‌های شهر تهران بر آن تأکید دارند
۸