رئیس سازمان فضای مجازی بسیج خبر داد:
انیمیشن های طنز کاخ سیاه و خاطرات اشرف به مناسبت ایام الله دهه فجر تولید شدند.
آمار خیره‌کننده پیشرفت‌های پزشکی بعد از انقلاب
خبرگزاری میزان- افزایش امید به زندگی در میان مردم، گسترش شبکه‌ها و زیرساخت‌های نظام سلامت، کاهش نرخ مرگ و میر مادران و کودکان، افزایش تعداد کل پزشکان دارای کارت نظام پزشکی... از جمله پیشرفت‌های کشور در حوزه سلامت عمومی بعد از انقلاب اسلامی بوده است.
اسقف کلیسای شرق آشوری ایران:
اسقف کلیسای شرق آشوری ایران گفت:امروز نیز نهال انقلاب در مسیر رشد و بالندگی خود، این یاران همیشگی را در کنار خود دارد که اجازه نمی‌دهند در برابر تندبادهایی چون تحریم‌های غیرانسانی دشمن، سر خم کند.
همایش بزرگ سران قبایل و عشایر عرب و بختیاری ساکن خوزستان با شعار «رهایی بدهکارانِ غیربزهکار» در اهواز برگزار شد.
عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی گفت: تعداد نویسندگان زن قبل از انقلاب کمتر از 10 نفر بوده که اکنون به حدود 4000 نفر رسیده است.
با حضور رهبر انقلاب
مراسم عزاداری ایام شهادت امّ ابیها حضرت فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، جمعی از مسئولان و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم در حسینیه امام خمینی رحمه‌الله برگزار شد.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد ۹۰هزار فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد در ۱۰ماهه سال جاری خبر داد و گفت: برای ایجاد ۱۶۲هزار فرصت شغلی در سال آینده برنامه‌ریزی شده است.
جعفری دولت‌آبادی خبر داد
دادستان تهران از توقیف ۵ تا ۶ هزار خودرو خبر داد و گفت: چهار مقام دولتی وزارت صمت نیز در حوزه ثبت سفارش غیرقانونی و سازمان‌یافته بازداشت هستند.
در حالی که توسعه مدارس غیردولتی به بهانه کاهش هزینه‌های دولت در شش سال گذشته در دستور کار قرار گرفته است، با این وجود هر روز گزارش تازه‌ای از کمبود‌های سرمایه‌ای این مدارس از سوی مدیران آموزش‌و‌پرورش منتشر می‌شود. بعد از نیاز به تسهیلات کم‌بهره برای ادامه فعالیت این مدارس که از سوی رئیس سازمان مدارس غیردولتی اعلام شد، روزگذشته مدیر کل مدارس و مراکز غیردولتی نیز در گفت‌و‌گو با رسانه امکانات مدارس غیردولتی با دولتی را با هم مقایسه و تلاش کردند از این منظر کمبود‌ها را توجیه کنند. وی در نظر نگرفت که والدین انتظار دارند در ازای پرداخت شهریه خدمات متفاوت‌تری نسبت به مدارس دولتی دریافت کنند. بنا به گفته این مقام مسئول همانطور که بخشی از مدارس دولتی ناایمن و دارای فضای فرسوده هستند، برخی مدارس غیردولتی هم اینگونه است. ضمن اینکه ۷۰ درصد مدارس غیردولتی استیجاری هستند.
بیمه‌های بازنشستگی این روز‌ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. در سطح شهر انبوهی از تبلیغات شرکت‌های بیمه به چشم می‌خورد؛ تبلیغاتی که شما را ترغیب می‌کند با پرداختی اندک، برداشتی میلیونی و حتی میلیاردی داشته باشید. با این وضعیت، بیمه‌ها چه خوابی برای ما دیده‌اند؟
۷